Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Yaşam Zinciri Etiketleri

Yaşam Zinciri  Etiketleri Belgesi edinmek isteyen firma ve işletmelere profesyonel bir şekilde yardımcı oluyor; farklı belgelendirme prosedürlerinde ortaya koyduğumuz profesyonelliğimizi, bu alanda da ustalıkla hayata geçiriyoruz.

Zirveye ulaşmış olan ve faaliyete geçtiğimiz günden bu yana ödün vermediğimiz kalitemizle firmaların ihtiyaçlarına çözüm sağlıyor; belge başvurusu ve onay süreçlerini titizlikle koordine ederek, bu alandaki gereksinimlerin çözüm noktası oluyoruz.

Bu alandaki ilk durağınız her zaman belgelendirme sektörünün öncü firması Aşan Danışmanlık olmalıdır..

Yaşam Zinciri Etiketi Nedir?


Kısa bir tanım yapacak olursak; güvenli ve sağlıklı tüketimin sağlanmasında ihtiyaç duyulan özel sembol ve işaretler, ‘Yaşam Zinciri Etiketi’ olarak nitelendirilmektedir.

Bizim firma olarak yaptığımız şey ise; hem insan sağlığına verdiğimiz değeri hem de çevre duyarlılığı konusundaki yüksek hassasiyetimizi faaliyetlerimize yansıtarak, firmaların bu alanda gereksinim duyduğu belgelendirme hizmetlerini başarıyla yürütmektir.

Uluslararası Doğal Standartlar Organizasyonu (NSO) ve yaşam zinciri etiketlemesinin nasıl yapıldığı hakkında geniş bir bilgi yelpazesine sahip olan firmamız, her ürün için kullanılan özel şemaları ve kriterleri iyi bilir.

Kimya, kozmetik ve gıda gibi pek çok sektöre yönelik Yaşam Zinciri Etiketleri Belgesi ihtiyacına cevap veren firmamız, sizin taleplerinizi de kusursuz şekilde yanıtlamaya hazırdır.
 

Yaşam Zinciri Etiketleri Nelerdir?


Uluslararası kuruluşlarca Yetkili danışmanlık firması olarak biz, başlıca şu etiketlere yönelik belgelendirmeler için hizmet sunuyoruz:

1.    Glutensiz (Gluten Free),
2.    Doğal (Natural),
3.    Zulümsüz (Cruelty Free),
4.    Helal,
5.    Vegan,
6.    Taze (Fresh),
7.    Çevre Dostu (Eco Friendly),
8.    Helal Doğal (Halal Natural),
9.    GDO İçermez (GMO Free),
10.    Vejetaryen,
11.    Nitrat İçermez (Nitrates Free),
12.    Tatlandırıcı İçermez (Sweetener Free),
13.    Düşük Karbonhidratlı (Low Carb),
14.    Helal Vegan,
15.    Reklendirici İçermez (Colorant Free),
16.    Et İçermez (Meat Free),
17.    Çin Tuzu İçermez (MSG Free),
18.    Süt Ürünleri İçermez (Dairy Free),
19.    Trans Yağ İçermez (Trans Fats Free),
20.    Yumurta İçermez (Egg Free),
21.    İlâve Şeker İçermez (Sugar Free),
22.    Soya İçermez (Soy Free),
23.    Kafein İçermez (Caffeine Free),
24.    Balık İçermez (Fish Free),
25.    NBŞ İçermez (SBS Free),
26.    Bitkisel (Veggie),
27.    Kuruyemiş İçermez (Nuts Free).

Yaşam Zinciri Etiketleri

İşte tüm bu sertifikasyonlara yönelik kapsamlı bilgi ve deneyim sahibi bir firma olarak; ürünlerinin güvenliğini tescillemek, tüketici bağlılığını  ve memnuniyetini kazanmak isteyenlerin doğru adresiyiz.

Siz de ürünleriniz için Yaşam Zinciri Etiketleri Belgesi satın almak istiyorsanız bize başvurabilir; böylelikle potansiyel müşterilerinize çevre ve sağlık dostu, güvenilir, kaliteli olduğu doğrulanmış ürünlerle hitap edebilirsiniz.
 

Yaşam Zinciri Etiketleri Belgesi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Hizmet ve ürünlerinize güven ve nitelik kazandırmak istiyorsanız, Yaşam Zinciri Etiketleri Belgesi alımı için firmamıza başvurabilirsiniz. Çünkü biz; bu alanda en doğru adres olarak faaliyet gösteriyor, üretici ve tüketicilerin hassasiyetlerini aynı potada eriterek hizmetlerimize entegre ediyoruz.

Modern ve çağdaş hizmet anlayışımızı tüm faaliyetlerimizle bütünleştiriyor, yenilikçi yaklaşımlarımızı güncel gerekliliklerle buluşturarak ‘iyiyi’ değil, ‘mükemmeli’ hedefliyoruz.

Bu doğrultuda, Yaşam Zinciri Etiketi Belgesi başvuru sürecinde izlediğimiz adımları ise şöyle detaylandırabiliriz:

1.    Sözünü ettiğimiz belgeyi hangi ürün için almak istiyorsunuz? Hitap ettiğiniz tüketici profilinin özellikleri, ihtiyaç ve beklentileri neler? Bu soruların cevabını belirliyoruz.
2.    Belgelendirme için talep edilen şartları karşılamanız ve istenen evrakları eksiksiz hazırlamanız hususunda yardımcı oluyoruz.
3.    Ürününüze yönelik gerekli test ve muayenelerin başarıyla gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.
4.    Gerek ülkemizin gerekse farklı ülkelerin etiket mevzuatlarını (Kodeks gibi yasal mevzuatları) iyi biliyor; NSO Şemaları, kriterleri ve standartlarını referans alıyoruz.
5.    Böylelikle Yaşam Zinciri Etiketleri Belgesi’nin başarıyla edinilmesini mümkün kılıyor, sizi hem yerel hem de global pazarda avantajlı duruma getiriyoruz. Tüketici nezdindeki itimadınızı artırıyor, kurumsal prestij ve itibarınızı güçlendirerek sektörünüzde vazgeçilmez bir yer bulmanıza olanak tanıyoruz.

Siz de ürünlerinizin nitelikli içeriğini, sürdürülebilir ve çevre dostu yapısını, ve sağlığa uygunluğunu Yaşam Zinciri Etiketleri Belgesi ile tescillemek ister misiniz? Öyleyse hemen bizi arayın!

Çok daha fazlası için Aşan Danışmanlık whatsapp hattı veya canlı destek hattı üzerinden bize yazın. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp