Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Sağlık Sektörü Belgelendirme

Birçok sektörde yaşanan küresel rekabet, sağlık sektöründe de hızla yaşanmaktadır. Bu nedenle sağlık sektöründe yer alan kuruluşlar bu rekabet ortamında güçlü olmak ve üstünlük kurabilmek adına çeşitli belgelere sahip olabilmek adına bize müracaat etmektedir. Sağlık sektörü belgelendirme konusunda uzun yıllardan beri verdiğimiz danışmanlık hizmetleri ile birçok firma amacına ulaşarak ilgili belgeleri almaya hak kazanmıştır. Siz de şirketiniz için sağlık sektöründe yer aldığınız alana dair ilgili sertifikaları alarak rekabet gücünüzü ve Pazar payınızı artırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörün önemli tecrübelerinin yer aldığı uzman kadromuzla sizlere yardımcı olarak ihtiyacınız olan belgeyi almanızı sağlamaktayız.

Sektörün öncü firması Aşan Danışmanlık bir çok sağlık ürünleri üreticisi için belgelendirme konusunda destek ve hizmet sunmuştur. Referanslarımız hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek adına web sitemizdeki yer alan whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Son yıllarda hem kamu kurum ve kuruluşlarında hem de özel sektörde sağlık alanında faaliyetlerde bulunan kuruluşlar için başta toplam kalite yönetimi olmak üzere sistemlerini iyileştirmek ve kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemek isteyenlerin sayısında hızla artış yaşandığını gözlemlemekteyiz. Özellikle dünya çapında geçerliliği kabul görmüş ve uygulamada ciddi başarılar elde edilmiş sistemlerin işletmelerine uygulanması talepleriyle yoğun olarak karşılaşmaktayız. Sürdürülebilir sağlık belgeleri için de Aşan hizmetinizdedir. Alanında uzman danışmanlarımız ile gelen bu talepleri en iyi şekilde karşılayarak şirketlerinize uygulamaktayız. Siz de ihtiyacınız olan sağlık sektörü belgelerini almak için dilediğiniz zaman bize başvurabilirsiniz. Dilerseniz mail yoluyla veya telefonla da bilgi talep ederek aklınıza takılan tüm sorulara cevap isteyebilirsiniz. Uzmanlarımız tüm merak edilenleri ve sorularınızı özenle cevaplayarak sizlere yardımcı olacaktır.
 

sağlık sektörü ve hastane kalite belgeleri

Sağlık Sektörü ve Hastane Kalite Belgeleri

Sağlık sektörü içerisinde yer alan özel hastaneler ve klinikler, diş poliklinikleri, ilaç ve tıbbi cihaz üreten fabrikalar ve ithalatçı firmalar yaptıkları iş gereği kalite ve güvenlik standartlarını en üst seviyede tutmak zorundadır. Yasal ve zorunlu standartları işletme ve ürünlerine uygulamalı ve bunu belgelendirmesi gerekmektedir.

Aşan Danışmanlık olarak danışmanlığını ve belgelendirmesini yaptığımız sağlık sektöründe sıkça kullanılan belgelerin temini konusunda her zaman yanınızdayız. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

 

 

 

ISO Belgeleri 

 

Tıbbi Cihaz Belgelendirme 

 

Kalite Belgeleri 

     

    İhtiyacınız olan tüm belgeler için hiç çekinmeden bize ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Sağlık Sektörü Belgelendirme Firmaları


Sağlık sektöründe yer alan kuruluşlara yönelik olarak uzun yıllardan bu yana sunduğumuz danışmanlık hizmetleri ile ihtiyaçları olan sertifikaları almalarına yardımcı olmaktayız. İlk başlarda biraz özendirici olarak başlayan bu süreçler günümüzde adeta bir zorunluluk haline gelmiş bulunmaktadır. Kamuda etkinlik ve performansın artırılması, özel sektörde de kurumsal imajın artırılarak daha fazla müşteriye ulaşılması gibi hususlar ilgili belgelerin alınmasını adeta zorunlu kılmaya başlamıştır. Bazı belgeler de yasal olarak zorunlu tutulmaktadır. Zorunlu olanlar veya isteğe bağlı olanlara sahip olmak ve kuruluşlarınızda uygulamak için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Firmamıza yapacağınız başvuru ile birlikte süreci hızlıca başlatarak en kısa zamanda başarıyla sonuçlandıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Firmamız sağlık sektörü belgelendirme hususunda oldukça tecrübeli isimlerden oluşmaktadır. Alanında uzman çalışanlarımızla ilgili süreçleri en iyi şekilde yöneterek sonuçlandırmaktayız. Siz de bize başvurarak aşağıdaki sertifikaları alabilirsiniz:

-    ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
-    ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
-    ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
-    ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim
-    ISO 13485 Tıbbi Cihaz Kalite Yönetim Sistemi
-    ISO 15378 Tıbbi Ürünler İçin Birincil Ambalaj
-    ISO 27001 Bilgi Yönetimi Sistemi
-    Tıbbı Cihazlarda CE gibi ilgili belgeleri almak için firmamıza başvurabilirsiniz.

Sağlık Sektörü ve Hastane Belgelendirme

İnsanların fiziksel, ruhsal ve toplumsal olarak sağlıklı bir birey olabilmeleri için sağlık alanında yer alan işletmelerin kalitesi önem kazanmaktadır. Sektörde yer alan birçok irili ufaklı firmalar hem kendi aralarında hem de küresel çapta rekabet edebilmek adına bu sertifikaları almaktadır. İlgili sertifikalara sahip olarak koşulları sağladığını ve uyguladığını ilan etmek şirketin imajını artırarak rekabet gücünü artıracaktır. Bu da daha fazla müşteri tarafından tercih edilmesini beraberinde getirecektir. Tüm bu sertifikaları almak ve sağlıklı bir şekilde şirketinizde uygulamak için firmamıza başvurabilirsiniz.
 

Tıbbi Cihaz Belgelendirme Danışmanlığı


Sağlığın hemen her alanında sizin yanınızdayız. Bir çok ISO sertifikası konusunda uygun fiyatları size sunacak olan Aşan Danışmanlık numaraları veya whatsapp hattı ile bilgi alabilirsiniz. Ayrıca belirtmek isteriz ki; işletmemiz siz değerli ziyaretçileri için bir çok kampanyalı belgeyi INSTAGRAM sayfasında yayınlamaktadır.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Sıkça Sorulan Sorular
Sağlık Sektöründe Belgelendirmenin Önemi Nedir?

Özel hastaneler, klinikler, diş poliklinikleri, ilaç ve tıbbi cihaz üreten fabrikalar ve ithalatçı firmalar yaptıkları iş gereği kalite ve güvenlik standartlarını en üst seviyede tutmak zorundadır. Yasal ve zorunlu standartları işletme ve ürünlerine uygulamalı ve bunu belgelendirmesi gerekmektedir.

Sağlık Sektöründe Alınması Gereken Belgeler Nelerdir?

ISO Belgeleri

CE Belgesi
GMP (İyi Üretim Uygulamaları)
GHP (İyi Hijyen uygulamaları)
GLP (İyi Laboratuvar Uygulamaları)
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

Sağlık Sektörü Belgelendirme

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp