Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

Marka Tescil

Marka tescil hizmeti ile markanızın bütün haklarını elinizde tutmanızı sağlıyor; sizi benzerleriniz arasında parlayan bir yıldız, rakipleriniz içerisinde rakipsiz bir firma hâline getiriyoruz.

İşletmenizin potansiyel müşterilerle arasındaki en kuvvetli bağ ve en sağlam köprü olan markanızı tescil ettirip yasal bir temele dayandırmak mı istiyorsunuz? Öyleyse, bu süreci A’dan Z’ye sizin adınıza kusursuz bir biçimde yönetecek firmamızla tanışmanızın tam sırası!!

İyi bir süreçten geçmek, iyi bir belgelendirme hizmeti almak için Aşan Danışmanlık hizmetinizdedir.

Marka Tescil Hizmeti Nedir?


Özetle ifade edecek olursak; işletmelere, markalarını koruyabilmeleri için gerekli hak ve sorumlulukları tanıyan, onları ilgili markanın tek yasal sahibi hâline getiren süreç, ‘marka tescili’ diye tanımlanır. İşte firmamızın bu alandaki hizmetleri de buna yönelik olup; ortak marka, garanti-ticaret-hizmet markası gibi farklı marka türleri için tescil danışmanlık ve başvuru faaliyetleri yürütmekteyiz.

Tüketicileri karar verme aşamasında en çok etkileyen şeyin marka olduğunu biliyor, bu doğrultuda marka tescilinin firmalar için hayati önemini hizmetlerimize yansıtıyoruz.

Siz de; kurumsal varlığınızı sarsılmaz bir temel üzerine inşa etmek istiyorsanız, marka tescili hizmeti için bize başvurabilirsiniz.
 

Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır?


Marka tescil alanında ilk adres olarak biz; bu sürecin her adımını bir zinciri oluşturan halkalar gibi görüyor, en ufak bir ayrıntıyı bile es geçmiyoruz. Çünkü aksi takdirde diğer tüm halkaların da zarar göreceğini unutmuyor, adım adım marka tescil hizmeti ile firmanızın bu benzersiz kimliğini koruma altına alıyoruz.

Hemen sitemizde bulunan Aşan Danışmanlık numaralarımızı arayın, sizde karlı çıkın!

Bu kapsamda, marka tescili için izlediğimiz adımları kısaca şöyle sıralayabiliriz:

1.    Her şeyden önce ilgili markanın detaylı araştırma, inceleme ve analizini gerçekleştiriyor, tescil başvurusu için uygunluğunu değerlendiriyoruz. Böylelikle sizi doğru yönlendirebilmek için gerekli doneleri elde etmiş oluyoruz.
2.    Ardından sizi başvuru aşaması ve sürecin bundan sonrası ile ilgili ayrıntılı şekilde bilgilendiriyoruz.
3.    Şartları eksiksiz yerine getirmeniz ve talep edilen belgeleri noksansız hazırlamanız noktasında yardımcı oluyoruz.
4.    İşleyişin hiçbir basamağını atlamadan sıkı bir şekilde takip ediyor ve titizlikle yönetiyoruz. Bu süre zarfında sizinle birebir iletişim hâlinde oluyor, anlık bilgilendirme yapmaktan geri kalmıyoruz.
5.    Olası red durumlarında itiraz sürecini yine hassasiyetle koordine ediyor, tescil başvurunuz onaylanıncaya kadar profesyonel desteğimizi bir an bile kesmiyoruz.
6.    Sonuç olarak biz; araştırma aşamasından strateji kurgulama etabına, başvuru adımından takip ve uygulamaya kadar, her şeyiyle eksiksiz ve uçtan uca marka tescil hizmeti sunuyoruz. Böylelikle markanızın zeminini sarsılmaz bir biçimde sağlamlaştırıyor, danışmanlık desteğimizi efektif stratejilerimizle buluşturarak markanız için ‘iyi’ değil ‘en iyi’ olanı yapıyoruz.

Marka Tescil Hizmeti için Neden Biz?

Sürdürülebilirlik, doğru planlama, etkin zaman yönetimi vb. unsurları bir yapbozun parçaları gibi tamamlıyor, markanız için ne yapılması gerekiyorsa biz üstleniyoruz. Böylelikle tescil sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor, hayallerinize ulaşmanızın büyük mutluluğuna ortak oluyoruz.
 

Marka Tescil Hizmeti için Neden Biz?


Çünkü biz; marka tescilinin firmalar için bir lüks değil, vazgeçilmez bir temel gereklilik olduğunun bilincindeyiz. Bu alanda tam yetkiye ve yılların ürünü mükemmel bir tecrübe portföyüne sahip bir firma olarak varlık gösteriyor, marka tesciline yönelik tüm ihtiyaçları güncel ve inovatif çözümlerimizle yanıtlıyoruz.

Sınır tanımayan hayal gücünüz, azminiz ve ilmek ilmek emeğinizle ortaya koyduğunuz markanıza sizin kadar değer veriyoruz. Bu çerçevede sizi; net, hızlı, doğru ve stratejik yönlendirmelerle sonuca ulaştırmayı gaye ediniyoruz.

O halde marka tescil hizmeti ile ilgili tüm sorularınız için bizi aramakta gecikmeyin! Markanızın değerini ve size âidiyetini hukuksal anlamda belgeleyip, yolunuza sağlam adımlarla devam etmek için, hemen bizimle iletişime geçin!

Süreç boyunca karşı karşıya kalacağınız tüm teknik aşamaları sizin adınıza yönetelim, bu yükü omuzlarınızdan alarak size tescillenmiş orijinal ve benzersiz bir markaya sahip olmanın ayrıcalığını yaşatalım!

Daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmamıza hemen ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki numaramız veya email adresimiz ile uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.  

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Sıkça Sorulan Sorular
Marka Tescili Nedir?

 Marka tescili, herhangi bir markanın, ürünün ya da hizmetin ilk kimin tarafından düşünüldüğünü ve tescil ettirildiğini gösteren bir belgedir.

Marka Tescili Nasıl Yapılır?

Marka tesciline başvurabilmek için öncelikle markanın belirlenmesi gerekmektedir. Bundan sonra da enstitünün belirlemiş olduğu sınıf listesinden hangisine ya da hangilerine ait olduğunun belirlenmesi ve buna uygun olarak başvuru ücretinin yatırılması gerekmektedir. Böylece başvuru yapılmakta ve TPE tarafından başvuru incelenmektedir. Daha sonra enstitü bu başvuruyu yayına çıkararak bültende yayınlar. Eğer herhangi bir itiraz talebi gelmezse tescil kararı çıkartılır ve marka tescil harcının yatırılması ile de ilgili belge düzenlenir.

Marka Tescil Ne Kadar Süre Geçerlidir?

Tescil edilen markaların korunma süresi 10 yıldır. 10 yıllık sürenin ardından dilerseniz markanızın tescilini yenileyebilir ve istediğiniz kadar bu süreci devam ettirebilirsiniz.

Patent Nedir?

Patent, bir kişinin ya da bir kurumun sahip olduğu buluşa veya bu buluşa konu olan ürüne üretme, kullanma, satma ya da ithal etme hakkına belirlenen süre boyunca sahip olması durumuna verilen addır.

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp