Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Belgelendirme

Rekabetçi bir dünya yaşantısında hemen her firma sahibi ayakta tutunmak ve rakiplerine üstünlük kurmak amacıyla çeşitli arayışlara girmektedir. Bu amaçları en uygun şekilde gerçekleştirmenin öncelikli yolu geçerliliği uluslararası olan belgeleri almak olmaktadır. Her sektörün diğerleri ile ortak olan belgeleri olmasının yanı sıra kendine has belgeleri de bulunmaktadır. Bu noktada hangi firmanın hangi belgelere sahip olması gerektiği gibi hususlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmanızın bulunduğu sektör ve sizin bu sektördeki amacınıza göre en uygun sertifikalar belirlenerek onları almanız önemlidir. Gerekli sertifikalandırma ve belgelendirme konusunda uzun yıllardan bu yana tecrübeli kadromuz ve uzmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Örneğin yazılım ve bilişim teknolojileri belgelendirme konusunda sektörün en tecrübeli danışmanları ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Tüm bunlar için bizi aramanız ya da eposta yollayarak iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Uzmanlarımız tüm sorularınızı büyük bir özveriyle cevaplayarak kafanızda her şeyin netleşmesine yardımcı olacaktır.

Bir çok yazılım firmasına gururla hizmet verdiğimizi bildirmek isteriz. Aşan Danışmanlık gerek ISO sertifikaları gerekse yazılım sektörü belgeleri için ilk durağınız olacaktır.
 

yazılım ve bilişim sektörü belgelendirme

Yazılım ve Bilişim Belgeleri

 

Gelişen teknoloji ile birlikte geleceğin mesleği olarak düşünülen bilgisayar yazılım ve programcılığı bu sektöre olan ilgiyi günden güne daha da artırmaktadır. Her geçen gün dha fazla yeni firma bu sektörde faaliyet göstermektedir. Dolayısıyla artan rekabet ortamında firmanızı bir adım öne çıkarmak için yazılım firmaları için özel olarak hazırlanmış belgelere sahip olmak gerekmektedir. Özellikle
 

* ISO 27001 Bilgi Günliği Yönetim Sistemi

ISO 15504 Yazılım Süreç Değerlendirme Yönetim Sistemi

* ISO 12207 Yazılım Yaşam Döngüsü Süreçleri


Yazılım firmalarının en çok talep ettikleri belgelerin başında gelmektedir


Yazılım CE Belgesi, bir tıbbi cihaz olarak değerlendirilebilen yazılımlar için verilmektedir. Tıbbi cihazlar için geliştirilen bağımsız yazılımlar, sağlık kurumları içinde sağlık hizmetlerinin sunumunda önemli bir rol oynamaktadır. Tıbbi cihazlarının performansını uzaktan izlemek veya kontrol etmek, hasta yönetimi faaliyetleri için veya tedavi planlamasını desteklemek için kullanılabilmektedir. Ayrıca Aşan Danışmanlık olarak TSE-HSBY (TSE Hizmet Yeterlilik belgesi), Marka Tescil, konularında da hizmet vermekteyiz.

İhtiyacınız olan tüm belgeler için hiç çekinmeden bize ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknolojik imkanların hızla geliştiği bir dönemde bu sektörü yakından takip etmek ve yeniliklerden haberdar olmak büyük önem arz etmektedir. Sektör firmaları bu süreçte gerekli takibi ve kontrolü gerçekleştiremediği takdirde ciddi anlamda sorunlarla karşılaşmaktadır. Oldukça dinamik bir sektörde olan bilişimde temel olarak yazılım ve donanım ürünlerinden bahsedilebilir. Bunun yanı sıra teknik destek, danışmanlık gibi yan dallardan da söz edebiliriz. Geleceğin mesleklerinden olan bilişimde şimdiden yerini alarak sağlamlaştırmak birçok firmanın önceliği olmaktadır. Firmamız bu noktada ortaya çıkan ihtiyacı karşılamak amacıyla yazılım ve bilişim teknolojileri sertifikaları vermektedir. Tabiri caizse envaı çeşit sertifikanın ve belgelerin yer aldığı bu sektörde ihtiyacınıza en uygun olanı belirleyerek en kısa zamanda almanız için yardımcı olmaktayız. Bilişim sektörünün duayen isimleri eşliğinde gerekli standartları sağlayabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Doğrudan arayarak bilgi alabilirsiniz. Ya da eposta ile bilgi talep ederek iletişim numaranızı bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız tarafınıza dönüş yaparak detaylı bilgi verecektir.
 

Bilişim Sektörü Belgeleri


Firmamız tarafından sağlanan bilişim sektörü belgeleri genel olarak aşağıdaki ana başlıklar altında toplanmaktadır.

•    Ortak Kriterler Belgeleri,
•    Yazılım Süreçleri Belgeleri,
•    Organizasyonel ISO Belgeleri,
•    Elektronik Belge Yönetimi Sistemi Belgeleri,
•    Yazılım Paketleri Kalite Belgeleri,
•    WEB Arayüzü Belgeleri.

Bilişim Sektörü Belgeleri

Bu belgelerin alınması süreçlerinde öncelikli olarak ürün veya sistemlerin güvenliğinin sağlanması hedeflenmektedir. Mevcut durumların bağımsız ortamlarda belirlenerek denetlenmesi ve ardından da iyileştirici işlemlerin uygulanması söz konusudur. Bu konuda uzmanlarımız gerekli incelemeler için uygun laboratuvar ve diğer ortamları kullanarak en sağlıklı sonuçları elde etmektedir. Yazılım süreçlerinin güvenirliğini ve uygulanabilirliğini artırarak kalitesini yükseltmek hedeflenmektedir. Dijitalleşme süreçlerinin etkin ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için gerekli organizasyonel olgunlar yerine getirilmektedir. Böylece sektörün dinamik koşullarına en iyi şekilde uyum sağlayarak yürütülmesi gerçekleştirilmektedir.

Öncü belgelendirme firması olan Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerinden hemen bilgi alın.

Yazılım ve bilişim teknolojileri belgelendirme konusunda birçok sertifika ve standarttan söz edebiliriz. Bunlardan alanınızla ilgili olanları gerçekleştirerek firmamızın kalitesini artırmak için zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sektörün en prestijli belgelerini almak için gereken süreçte sizlere profesyonel destek sunmaktayız. Güçlü bir şekilde koşulları sağladıktan sonra devamlılığını da gerçekleştirerek rekabet gücünüze güç katacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Teklif taleplerimizi edinmeden önce sizleri Yazılımcılara ve bilişim sektörüne önemli verileri aktardığımız INSTAGRAM hesabımızı takip etmeye davet ediyoruz. Akabinde Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerine erişmek üzere telefon numaralarını arayabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Belgelendirme

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp