Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Yangın Sektörü Belgelendirme

Firmamız birçok sektöre yönelik kapsamlı, kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Özellikle yangın sektörü belgelendirme konusunda profesyonel hizmet sunarak en çok tercih edilen firma olmaktayız. Sektörün tamamına hakim, alanında bilgi ve tecrübe sahibi danışmanlarımızla siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Konuya ilgili merak edilenleri ve tüm soruları bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Dilerseniz e-posta atarak da konuyla ilgili bilgi talep edebilirsiniz. Teknik ekibimiz sizlere gerekli bilgilendirmeyi en iyi şekilde yapacaktır.

Aşan Danışmanlık ile yola çıkan firmaların kısa süre içerisinde bu belgelere sahip olduklarını biliyor muydunuz. Sizlere danışmanlarımızın vereceği iyi eğitimler, doğru hizmetler için Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.
 

yangın malzemeleri belgeleri

Yangın Sektörü Belgeleri

 

Diğer sektörlerde olguğu gibi yangın tüpü ve malzemeleri üreten, ithalat ve ihracatını yapan firmalarında gerek ürünleri gerekse yönetim sistemleri için alması gerekli bazı belgeler vardır. Bu Belgeler firmaların kalite ve güvenliğini ifade etmektedir.

 

İhtiyacınız olan tüm belgeler için hiç çekinmeden bize ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Her sektörün kendi içeresinde birtakım rekabet ortamı ve yerine getirilmesi gereken kaideleri bulunmaktadır. Bu konuda kendini göstermek daha fazla müşteriye ulaşarak yüksek kazanç elde etmek öncelikli hedeftir. Böylece kurumsallaşma ve büyüme bir arada yürütülerek sektörde öncü isimlerden olma süreci daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda hedef kitlenin güvenirliğini kazanarak sektörün prestijli bir firması olmak daha kolay hale gelecektir. Tüm bu hususları sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Firmamızla yapacağınız görüşme neticesinde almak istediğiniz belge için gereken işlemler belirlenerek danışmanlarımız eşliğinde yürütülecektir. Sektörün en değerli ve tecrübeli uzmanlarından oluşan kadromuzla siz değerli müşterilerimize gereken desteği en iyi şekilde sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Atex belgesi ve diğer belgeler için bizi arayabilirsiniz.

Her sektörde olduğu gibi yangın sektöründe de üretim yapan ve ürünlerini hem yurtiçine hem de yurtdışına satmak isteyen firmaların uyması gereken birtakım standartlar bulunmaktadır. Ürünlerin bu standartla uygunluğunun yanı sıra yönetim sistemleri için de gerekli uygunluğun sağlanması önemlidir. Tüm bunların en iyi şekilde yerine getirilerek belgelendirilmesi sonucunda firmanızın piyasadaki tanınırlığı ve güvenilirliği hızla yükselecektir. Firmamızdan alacağınız danışmanlık hizmetleri ile bu durumu çok daha sağlıklı ve sağlam bir temellere oturtarak en iyi şekilde devamlılığını sağlayabilirsiniz. Bu konuda aklınızı meşgul edebilecek tüm soruları gönül rahatlığıyla firmamızı arayarak sorabilirsiniz. Dilerseniz mail atarak da detaylı bilgilendirme talep edebilirsiniz.

Detaylı bilgi edinmek istediğinizde Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Genel olarak ülkemizde ve dünya genelinde yangın sistemleri için yürürlükte olan ilgili yönetmelikçe belirlenmiş standartlar bulunmaktadır. Kısaltması BYKHY (Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik) olan bu yönetmelik ülkemizdeki yangın söndürme sistemlerini, otomatik spinkler sistemleri, tasarımı, montajı ve tüm bakım işlerinin nasıl olması gerektiğini belirleyen TS EN-12845 standartlarına göre olmasını zorunlu tutmaktadır.

Yangın Firmalarının Alması Gereken Belgeler

Yangın Belgesi Alınması Gereken Ürünler Nelerdir?Komple yangın sistemlerine tek bir belge verilmesi mümkün olmadığı için ayrı ayrı yangın belgesi alınması gereken ürünler nelerdir birlikte bir göz atalım.

•    Yangın kapıları,
•    Yangın önleyici ya da geciktirici dayanıklılıktaki malzemeler,
•    Yangın dolapları ve iç kısımları,
•    Yangın damperleri, yangın söndürücüleri,
•    220 V üzeri yük taşıyan elektrik iletim kabloları,
•    Kompresörlü buzdolapları,
•    LPG’li ve doğalgazlı (şofben ve kombi gibi) ev ürünleri,
•    Gazlı endüstriyel (kazan, ısı jeneratörleri, brülör) ürünleri

Yangın Sektörü belgelendirme hizmetimiz kapsamında tarafımızdan alabileceğiniz ilgili belgeleri şöyle sıralayabiliriz:

-    UL (Underwriters Laboratories),
-    EN54 (European Norms 54),
-    LPCB (Loss Prevention Certification Board),
-    AFNOR (Association Française de Normalisation),
-    VdS (Virtual Dedicated Server).

Yukarıda bahsi geçen sertifikalar genel hatları ile yangından koruma, söndürme ve gerekli güvenlik önlemlerini kapsamaktadır. Sektörde kullanılan tüm ürünlerin ve sistemlerin bu belgelere uygunluğu aranmaktadır. Böylece daha sağlıklı ve güvenilir bir yangın sistemlerinin oluşturulması mümkün olacaktır.

Bu belgelendirme türü ile ilgili detaylı veriye ulaşmak istediğinizde iletişim sayfamızdaki numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Aşan Danışmanlık bu alanda uzman danışanlar ile hizmet verir 

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

Yangın Sektörü Belgelendirme

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp