Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Kimya ve Endüstri Sektörü Belgelendirme

Uzun yıllardan bu yana uluslararası geçerliliği olan çeşitli belgelendirmeler vererek si değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ticari hayatın başarılı ve sağlıklı geçmesi, firmanız ürünlerinin kaliteli ve güvenilir olması ve hepsinden önemlisi insan sağlığı bakımından zararsız olduğunun ispatı için belgelendirme önemlidir. Bu bahsi geçen belgelendirmelerden birisi de kimya ve endüstri sektörü belgelendirme hizmetimiz olmaktadır. Günümüzde kimya ve endüstri sektörlerinde büyük veya küçük ölçekli olmasına bakılmaksızın birçok firma ihtiyaçları olan belgeleri almak için bize gelerek başvuruda bulunmaktadır.

Uzman kadromuz ve tecrübelerimiz ile başvurudan itibaren tüm süreci büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Böylece siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan ilgili belgeyi başarılı bir şekilde almasına katkı sağlamaktayız. Sektörün öncü firması Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakın. Hemen web sitemizde yer alan numaralarımızı arayarak bu alandaki en iyi fiyatları alabilirsiniz. Firma olarak endüstri ve kimya sektöründe ilgili belgelerin alınması sürecinde gerekli eğitimler ve danışmanlık hizmetleri tarafımızca yürütülmektedir. Başvuru öncesi gerekli bilgilendirmelerden itibaren her bir aşama büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Ara ara gerekli kontroller ve düzeltmeler yapılarak sürecin başarılı bir şekilde ürütülmesine dikkat edilmektedir. Böylece en iyi şekilde tüm aşamaların tamamlanarak başarılı bir şekilde nihayete erdirilmesi sağlanmaktadır.
 

kimya sektöründe alınması gereken belgeler

MSDS Belgesi Hazırlama

 

Kimyasalların üretimi için en çok kullanılan belgelerin başında MSDS Belgesi gelmektedir. Malzeme Güvenlik Bilgi Formu (MSDS – Material Safety Datasheet), kimyasal maddelerle ilgili teknik bilgiler; tehlikeler, riskler ve bunlara karşı alınması gereken önlemlerin yer aldığı bir belgedir. Aşan Danışmanlık bünyasinde çalışan konusunda uzman Kimyasal değerlendirme uzmanları tarafından MSDS Formalarınız tüm dillerde titizlikle hazırlanmaktadır.

 

KKDİK ve Reach Kaydı

Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması hakkındaki yönetmelik gereği yıllık 1 ton ve üzerinde ürün,madde imal edenler yada ithal eden firmalar KKDİK kaydı yaptırmak zorundadır. Bu kapsamda ihtal ettiğiniz tüm maddeler veya ürettiğiniz tüm kimyasal maddelerin gerekli süreçlere uygun olarak hazırlanması ve sürecin takibini yapıyoruz.
Bu yönetmeliğe detaylı bir şekilde hakim olan uzmanlarımız ile Türkiye´nin her yerinde " Kimyasal Ürün Danışmanlığı " hizmeti vermekteyiz.
Ayrıca AB ülkelerine ihracat yapacak olan her işletme çalışmalarını REACH tüzüğünde belirten esaslara göre gerçekleştirmeli ve REACH Belgesi ‘ne sahip olmalıdır. İhtiyacınız olan tüm belgeler için hiç çekinmeden bize ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

kkdik

 

 

 

Endüstri ve kimya sektörüne yönelik verdiğimiz sertifikalarla ilgili tarafımıza çokça sorular gelmektedir. Genel olarak hangi sertifikaların verildiği ve bu sertifikaların neleri kapsadığı gibi sorular gelmektedir. Gerek telefonla arayan gerekse mail atarak bilgi isteyen müşterilerimizin neredeyse tamamı bu hizmeti almak için bizde karar kılmaktadır. Her geçen gün daha da artarak devam eden başvuruları en iyi şekilde yöneterek tüm müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. Bu konuda sizlerin de aklına takılan soru ve konulara dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 Kimyasal Ürün Belgelendirme Hizmetleri

Firmamıza başvuruda bulunan müşterilerimiz genelde ürettiği kimyasal ürünlerle ilgili sertifikalar için gelmektedir. Hem ülkemizde hem de Avrupa’da iş yapabilmek için alınması gereken birtakım sertifikalar bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak MSDS belgesinden bahsedebiliriz. Kimyasal maddenin riskleri, tehlikeleri ve alınması gereken tedbirlerle teknik bilgileri gibi kayıtlar için malzeme güvenlik bilgi formu doldurulmaktadır. Tüm bu süreçleri en iyi şekilde geçirmek için bizimle irtiabata geçebilirsiniz.

Kimyasal Ürün Belgelendirme Hizmetleri


Kimyasal ürünlerin kayıt altına alınması, değerlendirilmesi, izni ve kısıtlanması ile ilgili yönetmelik kapsamında yıllık 1 ton ve üzeri imal eden ya da ithal eden firmaların KKDİK kaydı (Kimyasalların Kaydı, Değerlendirmesi, İzni ve Kısıtlanması) yaptırması gerekmektedir. Bu kayıt ile çevre ve insan sağlığı en üst düzeyde korunmaya çalışılmaktadır. Bu aşamada üretile ürünler veya ithal edilen ürünlerin uygunluğunun kontrolünü sağlamaktayız. Bu kapsamda üretimden ve kullanıma kadar geçen süreçler en iyi şekilde yürütülerek kontrol altında tutulmaktadır.

Bahsettiğimiz kaydın yanı sıra eğer Avrupa ülkelerine yönelik bir ihracat söz konusu olacaksa bu sefer REACH belgesi alınması gerekmektedir. Bu belgeyi alabilmek için gerekli olan koşulların sağlanması önemlidir. Firma olarak gereken tüm adımları aşama aşama katederek büyük bir titizlikte yürütmekteyiz. Bu ve bunlar gibi kimya ve endüstri sektörü belgelendirme işlemleri için mutlaka bizimle görüşmeden karar vermeyiz. Piyasadaki en kaliteli ve uygun fiyatlı belgelendirme sürecini bizden alacağınızdan emin olabilirsiniz. Kimya ve endüstri alanlarında uzman kadromuzla siz değerli işletmecilere yardımcı olmaktayız.

Daha fazlası için lütfen incelediğiniz web sitemizde yer alan Aşan Danışmanlık numaralarını arayın. Türkiye ve Dünya’dan çeşitli firmaların hizmet aldığı firmamızın alanında uzman danışmanları faaliyetlerini başarılı bir şekilde size sunmaktadır. Detaylar için bizi arayabilir veya INSTAGRAM hesabımızdan bize yazabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

Kimya ve Endüstri Sektörü Belgelendirme

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp