Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Kimya ve Endüstri Sektörü Belgelendirme

kimya sektöründe alınması gereken belgeler

MSDS Belgesi Hazırlama

 

Kimyasalların üretimi için en çok kullanılan belgelerin başında MSDS Belgesi gelmektedir. Malzeme Güvenlik Bilgi Formu (MSDS – Material Safety Datasheet), kimyasal maddelerle ilgili teknik bilgiler; tehlikeler, riskler ve bunlara karşı alınması gereken önlemlerin yer aldığı bir belgedir. Aşan Danışmanlık bünyasinde çalışan konusunda uzman Kimyasal değerlendirme uzmanları tarafından MSDS Formalarınız tüm dillerde titizlikle hazırlanmaktadır.

 

KKDİK ve Reach Kaydı

Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması hakkındaki yönetmelik gereği yıllık 1 ton ve üzerinde ürün,madde imal edenler yada ithal eden firmalar KKDİK kaydı yaptırmak zorundadır. Bu kapsamda ihtal ettiğiniz tüm maddeler veya ürettiğiniz tüm kimyasal maddelerin gerekli süreçlere uygun olarak hazırlanması ve sürecin takibini yapıyoruz.
Bu yönetmeliğe detaylı bir şekilde hakim olan uzmanlarımız ile Türkiye´nin her yerinde " Kimyasal Ürün Danışmanlığı " hizmeti vermekteyiz.
Ayrıca AB ülkelerine ihracat yapacak olan her işletme çalışmalarını REACH tüzüğünde belirten esaslara göre gerçekleştirmeli ve REACH Belgesi ‘ne sahip olmalıdır. İhtiyacınız olan tüm belgeler için hiç çekinmeden bize ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

kkdik

 

 

 

 

 

ISO Belgeleri 

 

CE Belgesi 

  • ce belgesi
  • CE Belgesi, bir ürünün Avrupa Birliği (AB) sınırları içerisinde serbest dolaşımını sağlayan bir düzenlemedir. Bu belgeye sahip olan ürünler, belirli kriterleri karşılamakta ve bulunduğu kategorideki direktifin gerekliliklerine uymaktadır. Fransızca bir ifade olan Conformité Européenne’nin (Avrupa uyumlu) kısaltması olan CE, bir ürünün AB ülkelerine girişinde ilk bakılan belgelerden biridir.

 

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

Kimya ve Endüstri Sektörü Belgelendirme

Ne Aramıştınız ?