Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Tekstil Sertifikaları

Tekstil sektöründe yer alan firmaların ürünlerinin ve hizmetlerinin kalite ve güvenlik standartlarını belirleyen birçok farklı tekstil sertifikaları bulunmaktadır. Bu konuda firmamıza her geçen gün çok sayıda başvuru gelerek farklı tekstil belgeleri talep edilmektedir. Sektörün en köklü ve deneyimli firmalarından birisi olarak bu konuda şimdiye kadar gelen tüm talepleri karşılayarak başarıyla sonuçlanmasını sağlamış bulunmaktayız. Siz de tekstil sektöründe yer alan ürünleriniz ve hizmetleriniz için bu belgeleri alarak güvenle kullanabilirsiniz. Bu sertifikalar sizlere başta pazar payınızı artırmak ve daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmak olmak üzere birçok önemli katkıyı da beraberinde getirecektir. Bu konuda ihtiyacınız olan belgeleri almak, belirlemek ve bu konularda detaylı bilgi sahibi olmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından sorularınız büyük bir titizlikle cevaplanarak aklınıza takılan tüm soru işaretleri itinayla giderilecektir. İhtiyacınıza en uygun olan sertifika veya sertifikalar belirlenerek ilgili süreç ivedilikle başlatılacaktır. Tüm bunları sağlıklı ve güvenle gerçekleştirebilmek adına firmamıza başvurmanız yeterli olacaktır.

Aşan Danışmanlık olarak bu alanda tecrübemiz ve kalitemiz ile sizleri bilgilendirmekten, ihtiyacınız olduğu anda size hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Tekstil Firmalarına Özel Sertifikalar
 

Tekstil Sertifikası, tekstil sektöründe üretim yapan tüm firmaların ürün ve hizmetlerinin kalite ve güvenlik standartlarına uygunluğunu gösteren belgelerin genel adıdır. Herbirinin farklı özelliği ve kullanım amaçları olan bu belgeler: iplik, dokuma, hazır giyim, konfeksiyon ve deri üzerine üretim yapan veya bu firmalara lojistik, yedek parça ve malzeme tedarik hizmetinde bulunan firmalar tarafından kullanılmaktadır.
 

Aşan Danışmanlık olarak danışmanlığını ve belgelendirmesini yaptığımız Tekstil sektöründe sıkça kullanılan Tekstil Sertifikalarından ihtiyacınız olanı size sunuyoruz.    Ayrıca Aşan Danışmanlık olarak TSE-HSBY (TSE Hizmet Yeterlilik belgesi), Marka Tescil, konularında da hizmet vermekteyiz.   İhtiyacınız olan tüm belgeler için hiç çekinmeden bize ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

İhtiyacınız Olan Sertifika Aşan Danışmanlık´ta


Tekstil sektöründe verilen sertifikalar ve belgelerin her biri farklı özelliklerde olup iplik, hazır giyim, dokuma, deri ve konfeksiyon gibi ürün çeşitlerini kapsamaktadır. Bu tür ürünlerin üretiminden dağıtımına depolamasından son kullanıcıya sunulmasına kadar geçen süreçler ile ilgili olmaktadır. Bu sertifikalardan en yaygın olanlarını şöyle sıralayabiliriz:

-    ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi,
-    ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
-    ISO 4001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi,
-    ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
-    Tekstil Makineleri İçin CE,
-    İş Kıyafetleri CE,
-    Kumaşlarda CE,
-    Spor Kıyafetleri ve Malzemeleri CE,
-    RCS Sertifikası,
-    Global Organik Tekstil Sertifikası (GOTS),
-    OCS Organik İçerik Standardı,
-    GRS Belgesi,
-    Sedex,
-    BSCI,
-    INDITEX,
-    WRAP,
-    DISNAY FAMA danışmanlığı.

Küresel çapta sürekli gelişen ve değişen rekabet koşullarını yakından takip ederek ürünlerine uygulamak hemen her tekstil firmasının öncelikli hedefidir. Söz konusu gelişmeleri takip ederek Pazar payını artırmak herkesin yapacağı ilk adımdır. Ürünlerini daha fazla müşteriye ulaştırarak satış rakamlarını yükseltmek adeta var oluş sebebi olmaktadır. Bu kapsamdan bakıldığında ilgili ürünler için uluslararası geçerliliği olan sertifikaları almak önemlidir. Böylece başta insan sağlığı ve güvenliği olmak üzere, ürün kalitesi, çevre duyarlılığı, düşük enerji tüketimi, maliyeti azaltma gibi konularda birçok önemli kazanımlar söz konusu olmaktadır. Siz de işletmenizde üretilen tekstil ürünleri için bahsi geçen bu kazanımları elde etmek adına firmamıza başvurabilirsiniz. Sürekli değişen piyasa beklentileri karşısında bunları karşılayabilmek ve üretim aşamalarını iyileştirebilmek için sizlere profesyonel destek sunmaktayız. Böylece ihtiyacınız olan tekstil sertifikaları için uzman yardımı alarak kısa sürede amacınıza ulaşabileceksiniz.

Tekstil Sertifikaları

Türkiye’nin öncü belgelendirme firması olarak bir çok Tekstil firmasına bu alanda destek olduk. Aşan Danışmanlık referanslarına web sitesinden bakabilir ve daha fazlası için çekinmeden daima bize yazabilirsiniz.
 

Tekstil Sertifikaları Danışmanlığı


Firmamızda siz kıymetli firma sahipleri için birçok önemli tekstil belgeleri ile alakalı hizmetler sunmaktayız. Bu belgeleri alarak ürünlerinizin daha geniş kitlelere ve Pazar payına ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Birçok konuda çeşitli standartların geliştirildiği bilinmektedir. Sektörünüzle alakalı olarak ürün ve hizmet bazlı bu standartları sağlamak önemlidir. Aynı zamanda bunu belgeleyerek ilan etmek mühimdir. Tarafımızdan alacağınız rehberlik ve danışmanlık hizmetleri kapsamında siz de en kısa sürede bu sertifikalara sahip olarak güvenle kullanabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak Tekstil sektörüne özel yaptığımız paylaşımlar ile INSTAGRAM takipçilerimize önemli veriler sunuyoruz. Aşan Danışmanlık sosyal medya hesaplarını takip ederek sizde bilgi sahibi olabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Sıkça Sorulan Sorular
Tekstil Sektöründe Alınması Gereken Belgeler Nelerdir?
ISO Belgeleri
CE Belgesi
Global Organik Tekstil Sertifikası (GOTS)
GRS-RCS-OCS Sertifikaları
Eko Etiket
Ekoteks Belgesi
Ekolojik Ürün Belgelendirme
Sosyal Uygunluk Sertifikaları
Tekstil Sektörü Neleri Kapsar?

 Tekstil veya dokumacılık, hayvansal, bitkisel veya kimyasal lifli kullanım ürünleridir.

Giyilebilen her şeyi ve bazı dekorasyon ürünlerini de içine alan bir sektörüdür.

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp