Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları)

Gıda, ilaç ve tıbbi cihaz gibi ürünler için gerekli olan GMP belgesi kişilerin, firmaların ev işletmelerin yüksek kalitede üretim yapmasını sağlar. Olması gereken kalite ve konforun sağlanması adına belirlenmekte olan koşullara bakılarak en iyi şekilde sonuç alınması adına bu belge gereklidir. Ürünün iç ve dış kaynaklardan dolayı kirlenme ve zarar görme olasılığını önlemek amacıyla koruyucu olan işlemleri içermektedir.

Gıda ürünlerinin üretim ve de dağıtım aşamasında sorun yaşanmadan işlemlerin yapılmasını ve kişilere kaliteli, sağlıklı şekilde iletilmesi adına şartları sağlar. Ürünlerin sağlanması, üretilmesi, paketlenmesi ve kaliteli şekilde dağıtılması için bu belgenin belirli uygunluklarına göre hareket etmekte fayda vardır. İmalat için gerekli olan bir kalite yaklaşımıdır.  Çalışanların gıdalar hakkında güvenilir ve kaliteli şekilde çalışmasını temin eden bir belgedir.

İnsan sağlığının en iyi şekilde korunması ve de zarar görmemesi adına kişilere yönlendirmeler yapılarak doğru şekilde sonucun alınmasını sağlar. Bu durumda kişilerin belgeyi bulundurması da hem marka ve ürünler için hem de insan sağlığı için faydalı olur. Firmamızda verilmekte olan hizmet kapsamında bu belgenin de kişiler için temininin sağlanması yer alır. Bu nedenle belgeyi almak isteyen herkesin firmamız ile iletişime geçmesi ve başvuruda bulunması yeterli olur.

İşinde uzman eğitmenlerimiz ile iyi üretim uygulamaları belgesi sizlere sağlanmaktadır. Aşan Danışmanlık ile konu hakkında bilgi sahibi olmanız da ayrıca mümkündür.

GMP Belgesi Nedir?


Doğru şekilde üretim yapmak ve insanlara en kaliteli, sağlıklı şekilde iletilmesini sağlamak adına bu belge kullanılır. Yani belge üretimde bulunan kişiler ve işletmeler için en doğru şekilde yönlendirmelerde bulunur. Bununla beraber en ufak şekilde sağlıksal olarak sorun t-yaşanmamasını temin etmek adına belgenin alınması gerekir. Personelin ya da ürünleri kullanan kişiler herhangi şekilde zan altında kalmaması adına bu belge alınır.

Ürün kalitesinin ve olması gereken koşulların nasıl olması gerektiğini anlatan ve de insanları yönlendiren bir belgedir. Kaliteli ve güvenilir olan bu belge ile kişilerin ürünlerini bu şekilde üretim ve dağıtım yapması sağlanır. İnsanların ve hayvanların tüm canlıların korunması, sağlıklarının olumsuz şekilde etkilenmemesi adına bu belgeye ihtiyaç duyulur. Bu durumda kişiler soru yaşamamak ve sağlıksal olarak zan altında kalmamak için firmamızdan bu belgeyi alabilir.  
 

GMP Belgesi Ne İşe Yarar?


İnsan sağlığını doğrudan etkilemekte olan bazı ürünlerin korunması ve de en iyi şekilde kişilere ulaştırılması son derece önemlidir. Çünkü firma ya da işletmeler en ufak şekilde sorun yaşamayacak şekilde ürün üretimi yapmalı ve de kişilere bu şekilde ulaştırmalıdır. Aynı zamanda üretim yapabilmek adına bazı adımların ve de prosedürlerin gerçekleştirilmesi oldukça önem arz ettiğinden kişiler bu şekilde belgeye göre hareket etmelidir.

GMP Certificate (Good Manufacturing Practices)

Bu belgenin en önemli faydası en başta canlıların sağlığına önem vermesi ve onu korumasıdır. Yani ürünlerin üretim aşamasından dağıtımına kadar sorun olmayacak şekilde uygulamaların aksamaması üzerine bu belge düzenlenir. Bu nedenle kişiler birçok avantaj elde edeceği belgeyi firmamızdan temine ederek kullanabilir.

Hem bilgilendiren hem belgelendiren firma Aşan Danışmanlık sizlere 1 telefon kadar yakındır.

GMP Belgesi Nasıl Alınır?


Bu kadar çok faydası ve de avantajı bulunan belgenin alınması adına kişiler son derece uzman ve profesyonel şekilde çalışmakta olan firmamıza yönelebilir. Bu sayede tüm süreçler, aşamalar sorunsuz olarak pratik şekilde ilerler. Hem daha iyi şekilde üretim sağlanması hem de ürünlerin doğru şekilde kişilere iletilmesi adına kişiler bu belgeyi almalıdır.

Belge için firmamızı arayarak başvuru oluşturmak ve bu başvuru sonrasında gerekli olan tüm adımları izlemek gerekir. Firmamız uzman ve profesyonel olan ekibimiz ile birlikte en kısa süre içerisinde GMP belgesi almanıza yardımcı olur.

Türkiye’nin öncü belgelendirme firması Aşan Danışmanlık ile yola çıkın. Bilgi talebi, fiyat teklifi için bize sitemizde yer alan numaralarımız, mail adresimiz ve canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp