Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

JCI (Joint Commission International) Akreditasyonu

Bağımsız olan ve de herhangi bir kar amacı gütmeyen bir eğitim olan JCI akreditasyonu dünya genelinde sağlık hizmetlerini ve programlarını akredite ederek onaylamaktadır. Sağlık sektörü ve hasta güvenliği için küresel bir lider olarak tanımlanır. Kaliteli ve de son derece konforlu olan bu belge ile sağlık hizmetlerinin de güvence altına alınması söz konusudur. Sağlık hizmetlerinin tüm performansı ve iyileştirmelerine yönelik bir belgedir.

Kişilerin almak istedikleri ve de bu belgeyi bulundurma halinde elde edecekleri birçok avantaj için firmamız profesyonel şekilde hizmet verir. Bu nedenle kişilere yardımcı olmak ve de performansın en iyi şekilde gelişmesine katkıda bulunmak adına standartların da geliştirilmesini sağlamak önem arz eder. Sağlık kuruluşu memnuniyet ve de hastanın durumu için en iyi şekilde çalışarak memnun etmelidir.
Tüm sağlık hizmetleri ve sektör için gerekli olan ve de sorun oluşmasını engelleyen bu sertifikasyon ile kişilerin yüzü daha şok güler. Aynı zamanda çok sayıda avantaj ve fayda sağlaması da kişileri memnun eden bir diğer noktadır. İnsanların bu amaçlar için almak istediği sertifikasyon ile en kısa süre içerisinde pratik olarak firmamızı tercih ederek başarı elde edilip sonuç alınır.

İndirimli fiyatlarımızdan yararlanabilmek için sitemizde yer alan numaramızı arayabilirsiniz.
 

JCI Akreditasyonu Nedir?


Dünya çapında lider bir eğitim olan JCI, kaliteli şekilde hasta hizmetine yönelik olarak değerlendirmeler ve geliştirmeler yapılmasına olanak sağlar. Bu eğitim alınırken büyük bir titizlik ve de profesyonel olan adımlar atıldığı için kişilerin performansında ve de değerlendirme sürecinde ciddi değişiklik okur. Uluslararası bir akreditasyon elde etmeye çalışmak işletmeler için son derece gerekli ve de önemlidir.
İtibar ve de gelecek manasında kişileri her zaman yükseltmekte ve geliştirmekte olan bu eğitimi almak kişilerin alanında daha iyisini yapmasına kolaylık tanır. Kişilerin uygulama ve de eğitim hakkında bilgi sahibi olması, gerekli olan tüm detayları alması ve yerine getirmesi için firmamızı araması ve talepte bulunması yeterlidir. Firmamızla iletişim kurmanız halinde bu hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen belgelendirme sağlayıcısı Aşan Danışmanlık ile irtibata geçin, en uygun teklifleri alın.
 

JCI Akreditasyonu Neden Alınır?


İnsan hayatı için son derece önemli olan ve de sağlık hizmetlerinden yararlanmakta olan kişilerin hayatını tehlikeye atmamak adına bu akreditasyonun alınmasında fayda vardır. Kişilerin tüm hastalara ve de sağlık hizmeti almak isteyen kişilere uygun ve de belirtildiği şekilde oldukça iyi şekilde performans sunması adına akreditasyon alınmalıdır. Sağlık hizmetlerine erişim, değerlendirme, hizmet sürekliliği gibi durumlar için akreditasyon alınır.

JCI akreditasyonu

Hasta ve aile eğitimi, hastaların değerlendirilmesi, kalite yönetimi ve kullanımı, çalışanların eğitimleri ve de daha fazla avantaj için kişiler bu akreditasyonu sağlamalıdır. Bu nedenle kişiler pek çok faydası ve de artsı olan bu akreditasyonu kaçırtmadan firmamız ile talep oluşturarak en kısa süre içerisinde almalıdır.

Detayları edinmek adına sitemizdeki whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

JCI Akreditasyonu Gerekli Mi?


Hayatın hemen her alanında oldukça önemli olan ve de kişilere, işletmelere katkısı bulunan bu akreditasyonun alınması son derece gereklidir. Hem ileriye dönük olarak daha profesyonel bir adım atılması için şirketin geleceğinin düşünülmesi hem de sağlık hizmetleri konusunda insanların en ufak şekilde sorun yaşamaması ve sağlık hizmetinden yararlananlar adına buna gerek vardır.

Sağlık hizmetleri sunulurken kişilerin en ufak şekilde sorun yaşamaması ve bunlarla hastanın karşılaşmaması oldukça önemlidir. Bundan dolayı kişiler akreditasyon alırsa tam olarak olması gerektiği gibi uygun şekilde performans sergileyebilir. Aynı zaman firmamız bu konuda tüm olması gerekenleri kişilere yardımcı olarak profesyonel ve uzman şekilde sunduğundan JCI akreditasyonu pratik şekilde alınabilir.

Türkiye’nin her ilinden işinde uzman danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz, Aşan Danışmanlık firmasına sitede yer alan telefon numarası, email adresi, canlı destek hattı veya kurumsal INSTAGRAM hesabından ulaşım sağlayabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp