Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

TSE HİZMET YETERLİLİK

 

TSE Hizmet Yeterlilik


Türk Standartlar Enstitüsünün yeterliliğini yeterliliğini içerir. belgelendirmesi iyileştirmeye yönelik hizmetle ilgili Türk Standardı sizin için uygun olduğunu gösteren belgedir. Uygunluğun hizmet ödeneği kurumlarına verilen belge ise Yeterlilik Belgesidir. Bu belgeyi almaya ve hak kazanan kuruluşlara bu markayı giydirmektedir. Sağlayamayan kurumlar ise uygulama hak kazanamamaktadırlar. Bu belge olabilecek olan kurum ya da kurumlar bazı örneklerle birlikte listelenmişlerdir.Tüketicinin ve avantajın korunmasının korunmasına ilişkin garanti kapsamına alınan ürünler ve satış yapan kuruluşlar:
Beyaz eşya servisleri, otomobil servisleri, elektronik eşya servisleri ve benzeri kuruluşlar buna örnek olarak verilebilmektedir.İhale ile kamu hizmetleri yapanlar da yapmak isteyen kurum ya da kuruluşlar;Yemek, temizlik, güvenlik, peyzaj, çamaşır yıkama, ilaçlama vb. Hizmet veren kuruluşlar da bu kapsamın dışındadır.Güvenlik riskli taşımaları gereğinden fazla olan kuruluşlar: LPG-CNG ikmal ve dönüşümleri ve benzeri kurum ya da kuruluşlardan oluşande yer alır.Müşterilerine karşı kendi hizmet sektöründeki garanti ve kanıtlamak isteyen kurum ya da kuruluşlar:Fırın, lokanta, fotoğraf stüdyoları ve benzeri yerler ya da mekanlar örnek teşkilat.
Hizmet belgesi veya marka kullanım ve kullanım koşulları bir takımdır. TSE markalarını veya sözleşmelerini akdederken kullananların dışında kalan markalarını herhangi bir şekilde kullananlar ile "Hizmet Yeterlilik" TSE markalarını veya markalarını sözleşmede akdedilen kişilerden başka markalardan herhangi bir şekilde kullananlar ile "Hizmet Yeterlilik." aleyhine; ürünle veya hizmetle ilgili bir (1) yıllık emsal kullanma hakkında bilgi edinmenin (2) belgenin az olmayacak maddi yararı, genelu yanıltmak ve kazanç hakkıe sebep olmak için TSE´yi kamu ve eğitimden beşdinde hakkından nefret etmekten dolayı eğitimden beşdinde hakkından dolayı hakkında bilgi sahibi olmak (5) katından az olmayacak şekilde,


 

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesinin Yararları


Hizmetin yeterliliğinin sağlandığı bir kurumdan okul kazanma da edinilmiştir. Belgeyi almak için gerekli koşulları otomatik olarak kurumdaki seviyeyi yükseltecektir. Hizmetin yeterliliğinin sağlanması kurumda yardımlar listelenmiştir.Bazı etiket veren kuruluşlar için teslim edildiğinden yerine getirilir. İçinde bulunan tüm güvenlik ekipmanlarına alınır. Müşterinin servis hizmeti için tüm cihazların güvenliği sağlanır. Belgede yazılı belge için belgeli alt değişiklik yapılabilir garanti eder.Hizmetin belirli bir süre içinde ve belirli kişiler olarak sağlanır.servis amaçlı olarak izlenebilir. verilen hizmetin kalitesi artar. Hizmet alan güvenliğinin sağlanmasını sağlar. Müşteri fatura kaydı. Müşteri güvenliğinin sağlanmasını sağlar.  Hizmet veren sağlayıcı uygulamanı sağlar. Ürün ile ilgili haber raporu gönderimi ileni sağlar.

 

 

 

TSE Hizmet Yeterlilik Nasıl Alınır

 


Hizmet Yeterlilik Belgesini sadece TSE temsilciliklerine ve/ bölge müdürlüklerine www.tse..tr internet adresinden temin edilecekleri "Başvuru Formu" ile veya "online işlemler" bölümünden başvuru yapılabilecek belge veya "online işlemler" bölümünden başvuru yapılabilir.
Hizmet Yeterlilik Belgesi almak isteyenler ilin TSE temsilciliklerine ya da bölge müdürlüklerine başvurularını gerçekleştireceklerdir.
Bulunan bölgedukları il dışında başka bir TSE yetkililiğine ve/veya müdürlüğüne başvuru yapılmak istendiğinde, ÜBM yöneticisi veya Hizmet Belgelendirme Grup başkanının yazılı izni ile başvuruları kabul edilir.
Bir yetkili makamında. Bu sözleşmenin imalatçısı/ithalatçısı için hazırlanabilir/ithalatçı için hazırdır. Sözleşmede yapılacak, sözleşmenin içinde yer alır. Yetkili Servis anlaşmasına tabi değildir. Noterde görülebilen sözleşmelerde belgelerin imzalanması veya tescil belgelerinin (işahıs şirketlerinde) aslıerek okunaklı olacaktır.
TSE hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi için Aşan Danışmanlık ile iletişime geçilmelidir.
 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp