Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Marka Danışmanlığı

Marka danışmanlığı, bir markanın tohumdan ağaç olma sürecini başarıyla yönetme sanatıdır. Benzerleri arasından sıyrılıp farklı olmak, hafızalara kazınmak, tüketici nezdinde saygınlık elde etmek, güven ve kalitenin temsilcisi hâline gelmek, değer üretmek ve ilk tercihler arasına girip bu konumunu korumak isteyen tüm markalar, bu hedeflerine danışmanlık hizmetlerimizle ulaşabilir.

Her markanın yapısını ve dinamiklerini iyi anlayarak stratejik, geleceğe dönük, modern ve yenilikçi çözümler geliştiren firmamız; marka tescil, patent ve faydalı model başvuruları gibi bütün alanlarda markaların en iyi destekçisidir.

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan Aşan Danışmanlık numaralarını arayabilirsiniz.

Marka Danışmanlığı Nedir?


Marka danışmanlık hizmeti
; -deyim yerindeyse- henüz yeni yeni emekleyen bir markayı, maratonlarda yarışacak hâle getirmektir! Markanın büyümesine ve kalıcılık sağlamasına öncülük eden danışmanlar, bu süreci en ince ayrıntılarıyla planlayarak marka sahiplerine kılavuzluk etmektedir.

Bu alandaki faaliyetleriyle birçok ünlü markanın bugünlere gelmesinde büyük payı bulunan firmamız, yeni veya mevcut markaların doğru bir çizgi üzerinde ilerlemesine yardım etmektedir.
Siz de markanız için en iyisini, en akıllıca yöntemlerle yapmayı ve sektörünüzün tam merkezinde yer almayı arzu ediyorsanız, marka danışmanlık hizmetleri için tercihinizi bizden yana kullanın! Markanızı zirveye taşıyıp, hedef kitlenizin odak noktası hâline getirelim!
 

Marka Danışmanlığı Neden Önemli?


Ticari hayatınızı sağlam temeller üzerinde ilerletmeniz ve hedeflerinize en kestirme, en etkili ve güvenli yoldan ulaşmanız profesyonel adımlar atmanızı gerektirmektedir.

İşte marka danışmanlığı avantajları bu noktada devreye girmektedir. Markanızın nasıl bir yol izlemesi gerektiğini adım adım planlayan marka danışmanları; tamamıyla sektörünüz, markanızın ve tüketici profilinizin özellikleri doğrultusunda, size özgü bir yol haritası çıkararak, her aşamada rehberlik etmektedir.

Bu alanda seçkin bir yere edinen ve danışmanlık faaliyetleriyle binlerce markanın ulusal ve uluslararası hedeflerine ulaşmasını kolaylaştıran firmamız, markanıza sizin kadar değer vermektedir.
Siz de; uğruna madden ve mânen pek çok fedâkârlık yaptığınız, tüketicilerin vazgeçilmezi olmasını arzu ettiğiniz markanız için bize güvenerek, bu ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Bilgi ve dökümanların tamamı için Aşan Danışmanlık işletmemize hemen sitemizdeki numaramız üzerinden ulaşın.
 

Marka Danışmanlığı Nasıl Yapılır?


Bu hizmetimizin kapsamı son derece geniş olup; bir markanın istediği noktaya gelebilmesi için yerine getirmesi gereken tüm aşamalar, geçireceği bütün süreçler danışmanlığımızın muhtevasında A’dan Z’ye kendine yer bulmaktadır. Buna göre; marka danışmanlığı hizmetleri neleri içerir? Sorusunu, firmamızın izlediği adımlar dâhilinde kısaca şöyle yanıtlayabiliriz.:

1.    Öncelikle markanızın mevcut durumuyla ilgili geniş bilgi topluyoruz.
2.    Ardından markanızın sektördeki yerini analiz ediyoruz.
3.    Marka hedeflerinizin neler olduğunu öğreniyor; kilometre taşlarınız, geçmişiniz, değerleriniz, sizi siz yapan unsurlar, ayrıcalıklarınız, misyon-vizyonunuz gibi her türlü konuyu açıklığa kavuşturuyoruz.
4.    Tüm bunlar neticesinde; hedeflerinize erişmenizi daha kolay hâle getirecek, markanızın değerine değer katacak stratejik planlar oluşturuyoruz.
5.    Böylelikle markanızın yerinde saymasını önlüyor; her gün, bir önceki günden daha iyi bir konuma gelerek, nihayetinde beklentilerinizin ötesine geçmesine ve tüketiciler için vazgeçilmez olmasına yardım ediyoruz.

Siz de; dev bir marka hâline gelmek istiyorsanız, profesyonelliğimizi ve sınır tanımayan üretkenliğimizi sizin için kullanmamıza izin verin!

Firmanızın tanınır olabilmesi için iyi bir marka yaratılmasına ve bununla beraber iyi bir yönetim hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Biz Asan Danışmanlık olarak marka yönetimi ve danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında firmanızı sektörünüzde ön plana çıkaracak ve profesyonel yönlendirmeler ile pazarlama süreçlerinizi, tedarik süreçlerinizi iyi bir şekilde yönetmenizi sağlayacağız.

 

Günümüzde bir firmayı kurmak ve dışarıdan müşterilerin sizi ziyaret ederek ürünlerinizi tanımasını beklemek işlerinizi zora sokacaktır. İnternet ve teknolojinin de gelişmesi ile birlikte artık markaların ürünlerini, hizmetlerini iyi bir şekilde pazarlamadan, tanıtmadan ülke içerisinde ve dünya ülkelerinde satışa sunması çok zordur. Bu kapsamda iyi bir markaya sahip olmak için öncelikli olarak sektörünüze hakim bir firmadan marka danışmanlığı hizmeti almalı ve daha hızlı bir şekilde global Dünya´ya açılmalısınız. Bugün kendi alanınızda en iyi ürünü üretebiliyor, en kaliteli hizmeti veriyor olabilirsiniz! Ancak bu hizmeti kimse görmedikten, kimse bilmedikten ve Global pazarın istediği standartlara uygun hareket etmedikten sonra hiçbir anlamı yoktur. Asan Danışmanlık firması olarak işletmenize sadece marka danışmanlığı sunmuyoruz. Aynı zamanda yönetim hizmetleri danışmanlığı ve marka yönetimi hizmetlerini de sunuyor ve bu alanda uzmanlar ile, bilgi sahibi danışmanlar ile hizmet sunuyoruz.
 

MARKA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Asan Danışmanlık olarak hizmetlerimiz kapsamına giren bu alanda sizlere personelmiz iyi bir pazarlama iletişimi nasıl olur, markanızın yönetimi nasıl olmalıdır, halkla ilişkileriniz hakkında bilgiler, iletişim kapsamında faydanız için yapılması gerekenler gibi bir çok konu aktarımı yapılacaktır. Deneyimli ve marka konusunda uzman personellerimiz ile markanıza ve firmanıza bir çok etkiyi katacağız.

Marka danışmanlarımız firmanıza ve markanıza profesyonel hizmet verir. Pazarlama ve iletişim alanındaki tüm konuları danışabileceğiniz danışmanlarımız şirketinize hizmetlerini en iyi şekilde suncaktır.

PROFESYONEL MARKA DANIŞMANLARI BURADA

Sizlere en iyi danışmanlarımız ile profesyonel bir süreç sunuyoruz. Sürecin öncesinde ve sonrasındaki tüm çalışmaları sağlamakta ve her danışmanlık hizmeti verdiğimiz markaya özel hizmet sunmaktayız. Asan Danışmanlık´ta her markanın kendine has olacak şekilde stratejisi belirlenecek ve şirketiniz & markanız ile ilgili danışmanlarımız dinamik ve yoğun bir tempoda size hizmet sunacaktır. Markanızın pazarını analiz edecek ve paydaşlarınız ile iletişim içerisinde olabilmeniz için ürünlerinizin, hizmetleirnizin geliştirilmesi sürecine katkı sağlayacaktır.

Bizden alacağınız marka danışmanlık hizmeti kapsamında, yararlanabileceğiniz bazı konulara gelin hep birlikte göz atalım;

* Öncelikli olarak hali hazırda ülkemizde tanınan ve bilinen bir belgelendirme firması olmamızdan dolayı markanızın ihtiyacı olan tüm ISO belgeleri ve Ce belgelerini en kısa süre içerisinde almanız için gerekli adımlar atılacaktır.

* Markanız & işletmeniz için ihtiyaç duyulan iletişim araçlarının belirlenmesi danışmanlarımız tarafından sağlanacaktır.

* Marka reklam ve tanıtım yüzü için önerilerimiz ve fikir geliştirme seçenekleri sunulacaktır.

* İşletmenizin markasının pazarlama faaliyetlerinin planlamasında yetkililerinize katkı sağlanacaktır.

* Marka ileitşimi ile ilgili stratejileri belirleyecek ve daima geliştireceğiz.

* Yönetim sistemleri standartlarını markanıza adapte ederek sürekliliği sağlayacağız.

* Günümüzdeki en önemli etkenlerden birisi olan "Sürdürülebilirlik" ile alakalı gerekli olan adımlar atılacaktır.

* Ürün ve hizmetleriniz ile alakalı pazar araştırması yapılacak ve rakip analizleriniz sizlere sunulacaktır.

MARKA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Aşan Danışmanlık olarak sizlere sunulan " marka danışmanlığı hizmeti " sayesinde firmanız ve markanız daha hızlı büyüyecek ve global pazarda ürünleriniz, hizmetleriniz daha rahat yeni müşterilerine ulaşacaktır. İyi bir marka yönetimi sayesinde imaj sahibi olacaksınız. Bu alanda tecrübe sahibi olan danışmanlarımızdan hemen bilgi ve teklif almak adına incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaraları arayabilirsiniz.

Marka Danışmanlığı için Neden Biz?


Çünkü biz; trendlerin her gün değiştiğini ve rekabetin giderek hız kazandığını iyi biliyor, dijitalleşen ve globalleşen dünyanın yeni dinamiklerine ayak uydurmayı önemsiyoruz. Bu doğrultuda; markaların mesajlarını hedef kitlelerine çarpıcı bir şekilde iletmelerini sağlıyor, büyük ve kalıcı etkiler oluşturacak kreatif fikirler üretiyoruz.

Alışılagelmiş veya eskimiş yöntemler, dar kalıplar, sığ düşünceler ile hareket etmiyor; ticari hayatınızın gözbebeği olan markanıza, bunun gerektirdiği hassasiyetle yaklaşıyoruz.
Siz de; stratejik marka danışmanlığı ve marka patent danışmanlığı gibi tüm hizmetler için bizi tercih ederek, markanız için hayal ettiğinizden de güzel sonuçlara ulaşmaya ne dersiniz?

Aşan Danışmanlık ile kısa süre içerisinde marka danışmanlığı hizmetini alın. Türkiye’nin önde gelen danışmanları aracılığı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp