Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

Marka Tescil Nasıl Alınır?

Marka tescil sayesinde markanızın tüm haklarını elinizde tutmanıza imkân tanıyor, rakipleriniz arasında rakipsiz bir firma, sizi benzerleriniz içerisinde parlayan bir yıldız hâline getiriyoruz.

İşletmenizin potansiyel müşterileriyle arasındaki en sağlam köprü ve en kuvvetli bağ olan markanızı tescil ettirerek, yasal bir zeminde konumlandırmak mı istiyorsunuz? O halde, bu süreci sizin adınıza A’dan Z’ye kusursuz şekilde yönetecek firmamıza başvurabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz marka tescili hizmeti için hemen Aşan Danışmanlık firmasını arayabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen araştırma ekibi ve tescil ekibi ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Marka Tescil Hizmeti Nedir?


Özetle ifade etmemiz gerekirse marka tescili; her işletmeye, markalarını koruyabilmesi için gereken hak ve sorumlulukları tanıyan, ilgili işletmeyi markasının tek yasal sahibi hâline getiren bir süreçtir. İşte firmamızın bu alana yönelik hizmetleri farklı marka türlerini kapsamakta olup, garanti-ticaret-hizmet markası ve ortak marka bunlara örnektir. Marka tesciline ilişkin tüm prosedürler hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirme sağlayan firmamız; danışmanlık, başvuru süreçlerinin takibi ve yönetilmesi hususunda başvurabileceğiniz en doğru adrestir.
 

Marka Tescili Nasıl Alınır?


Türkiye´nin marka tescil başvurusu alanında ilk adreslerinden biri olarak biz; sürecin her bir adımını, en ufak ayrıntıyı bile atlamadan titizlikle yönetiyoruz. Karar verme aşamasında tüketicileri en çok etkileyen şeyin marka prestiji olduğunu iyi biliyor, bu kapsamda marka tescilinin firmalar için taşıdığı hayati önemi biz de hizmetlerimize yansıtıyor ve markanıza sizin gibi değer veriyoruz.

Daha fazlası için uzman kadromuzdan anında bilgi alabilirsiniz, tek bir tık ile iletişim sayfamızda yer alan Aşan Danışmanlık numarasından teklif alabilirsiniz.

Marka Tescili Nasıl Alınır?

Buna göre; firmanızın eşsiz kurumsal kimliğini koruma altına alabilmeniz için gereken marka tescili için hangi adımları izlediğimizi, kısaca şöyle açıklayabiliriz:

1.    Öncelikle ilgili marka hakkında ayrıntılı araştırma yapıyor, çok kapsamlı inceleme ve analiz çalışması gerçekleştiriyor ve böylelikle tescil başvurusu için uygunluğunu eksiksiz olarak denetliyoruz. Bu sayede sizi doğru yönlendirebilmek için ihtiyacımız olan tüm doneleri elde ediyoruz.
2.    Daha sonra sizi başvuru aşamasıyla ve sürecin bundan sonrasıyla ilgili olarak detaylı biçimde bilgilendiriyoruz.
3.    Koşulları eksiksiz yerine getirmeniz, talep edilen belgeleri de şartlara uygun hazırlamanız noktasında destek oluyoruz.
4.    İşleyişin hiçbir basamağını es geçmeden sıkı şekilde takip ediyoruz. Bu süre zarfında birebir iletişim hâlinde oluyor, marka tescili başvurusunun her aşamasında anlık bilgilendirme yapmaktan geri kalmıyoruz.
5.    Olası red durumlarında ise itiraz sürecini büyük hassasiyetle koordine ediyor, başvurunuz onaylanıncaya dek profesyonel desteğimizi sürdürüyoruz.
6.    Sonuç olarak biz; araştırmadan strateji kurgulamaya, başvurudan süreç takibine varıncaya kadar, uçtan uca ve her şeyi ile eksiksiz marka tescil hizmeti sunuyoruz.
7.    Böylece markanızın zeminini sarsılmaz şekilde sağlamlaştırıyor, efektif stratejilerimizi danışmanlık desteğimizle bir araya getirerek markanız için ‘en iyi’ olanı başarıyla yerine getiriyoruz.

Doğru planlama, sürdürülebilirlik, etkin zaman yönetimi gibi unsurları âdeta bir yapbozun parçaları gibi uyum içinde tamamlıyor, tescil süreci boyunca markanız için yapılması gerekenleri biz üstleniyoruz. Bu sayede tescil sürecinin başarıyla tamamlanmasını mümkün kılıyor, hayallerinize ulaşmanızın tarifsiz mutluluğuna ortak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Siz de; marka tescili nasıl alınır? Neler gerekli? Gibi sorularınıza cevap bulmak için bizi arayabilirsiniz. Kurumsal varlığınızı firmamızın marka tescil hizmetiyle sarsılmaz bir temel üzerine inşa edebilir, ticari kimliğinizi ve kurumsal itibarınızı farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Markanızı hemen tescil ettirerek, bütün haklarınızı güvenceye alabilir ve geleceğe sağlam adımlarla ilerlemenin heyecanını yaşayabilirsiniz.

Uygun fiyat politikasına sahip olan Aşan Danışmanlık numaraları, whatsapp hattı sizin hizmetinizdedir. Ayrıca kurumsal INSTAGRAM hesabımızdan da bilgi alabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp