Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

GRI Raporlama Hizmeti

Aşan Danışmanlık´tan edineceğiniz GRI Raporlama Hizmeti ile farkedilir olun! Türkiye´nin önde gelen danışmanları ile hizmetlerimizi size sunuyoruz. Günümüz şirketleri sosyal, ekonomik ve çevresel performanslarının belirlenmesi için GRI sürdürülebilirlik raporlama kullanmaktadır. Daha geniş anlamıyla ifade etmek gerekirse sürdürülebilirlik raporu bir kuruluşun veya şirketin günlük faaliyetleri neticesinde ortaya çıkan çevresel, sosyal ve ekonomik etkilerle ilgili bir rapor olmaktadır. Bu rapor sonucunda şirketin veya kuruluşun yönetişim modeli ve bunların değerleri ortaya konur.

Bu da sürdürülebilir küresel ekonomi ile arasındaki bağlılığı göstermesi açısından önem arz etmektedir. Sürdürülebilir raporlama ile ekonomik, sosyal ve çevresel yönetimsel performansların ölçülerek anlamlandırılması, iletilmesi, hedeflerinin belirlenmesi ve gerekli değişimin etkili bir şekilde yönetilmesi mümkün olmaktadır. Kısacası sürdürülebilirlik raporu ile olumlu ya da olumsuz performanslar ortaya konarak çizilecek yol haritası belirlenebilmektedir.  Tüm bu sürecin başarılı bir şekilde yürütülebilmesi için uzman desteği gerekmektedir. Tam da bu noktada yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerine aralıksız hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tarafımızdan alacağınız GRI raporlama hizmeti ile ihtiyacınız olan sürdürülebilirlik performansı raporuna sahip olabilirsiniz. Şirketiniz veya kuruluşunuzla ilgili olarak çevresel, sosyal ve ekonomik performansların ortaya çıkarılması ve sonrasında yapılması gerekenlerin belirlenmesi konusunda sizlere kesintisiz yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Şirketinizin veya kurumunuzun hedef kitle tarafından güvenilirliğinin kazanılması sizin için önemlisiyle vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz.

Aşan Danışmanlık´tan bilgi ve destek almak istediğinizde sitesinde yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz.

GRI – Sürdürülebilirlik Raporlama


GRI raporlama hizmeti
almak için bizimle doğrudan görüşmeye gelebilir, web sitemizde yer alan iletişim numaramızı kullanabilir ya da WhatsApp destek butonunu kullanarak bize yazabilirsiniz. Sürdürülebilirlik söz konusu olan tüm iş ve işlemler için şirketlerinize vereceğimiz bu hizmet kapsamında hem sosyal alandaki sorumluluklarınızı yerine getirme hem de ekonomik anlamda ilerleyebilmenize büyük destek olmaktayız. Uzmanlarımızla yapılacak çalışmalar neticesinde hedeflerinizin belirlenmesi, stratejik geliştirmeler ve performans izlemesi gibi önemli hususlar ortaya konacaktır. Danışmanlarımız bu raporun ve sonuçların devamında gerekli yönetimsel adımların oluşturulmasında sizlere yardımcı olacaktır. Bu esnada hangi verilerin sizin için önemli olduğu ve toplanması gerektiğini belirleyerek süreç sonunda şeffaf ve güvenilir bir rapor hazırlanması sağlanmaktadır. Bu da şirketinizin sektördeki ve paydaşları ile olan güvenilirliği konusunda rekabet gücünün artırılmasına kolaylık sağlayacaktır.

GRI – Sürdürülebilirlik Raporlama

GRI (Global Reporting Initiative) Nedir ve Neden Önemlidir?


Firmamız tarafından alacağınız GRI raporlama hizmeti sizlere birçok konuda önemli avantajlar sunacaktır. Sektörün en tecrübeli ve bilgili uzmanlarından oluşan danışman kadromuz sizleri rakipleriniz ile olan rekabette hızla üst sıralara çıkarmaya yardımcı olacaktır. Özellikle piyasadaki rekabet gücünüzü artırarak güçlenmenize ve itibarınızın artmasına katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda riskleri azaltma, maliyeti azaltma ve tasarruf sağlama, paydaşlar ile olan ilişkileri kuvvetlendirme ve güvenilirliği artırma gibi büyük katkılar sunacaktır. Böylece daha iyi bir sürdürülebilirlik performansı ortaya koyarak devamlılığının sağlanmasına büyük katkı sunacaktır. Bu hizmeti almak için belirli bir sektörde veya büyüklükte bir şirket olmanız gerekmemektedir.

Her türden büyüklükte ve sektörde yer alan tüm şirketler ve kuruluşlar bu hizmetten faydalanarak şirketleri için kullanabilirler. Başta gıda, enerji, tarım, inşaat, teknoloji, finans ve otomotiv olmak üzere tüm büyük sektörlerde sürdürülebilirlik danışmanlığına ihtiyaç duyulmaktadır. Son dönemlerde başta bu sektörlerden olmak üzere hemen hemen tüm sektörlerden irili ufaklı birçok işletme için sürdürülebilirlik raporlaması ile ilgili talepler gelmektedir. Siz de şirketiniz veya kuruluşunuz için daha iyisini ve ilerisini düşünüyorsanız fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek ilk ve en önemli adımı atabilirsiniz.

Çok daha fazlası için lütfen iletişim sayfamızda yer alan Aşan Danışmanlık numaramızı arayın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Sorumlu Kuyumculuk Konseyi (RJC)
  Sorumlu Kuyumculuk Konseyi (RJC) ile alakalı tüm detaylara kurumsal web sitemizden erişebilir ve RJC ile alakalı merak edilen hususların açıklamalarına Aşan Danışmanlık´tan erişebilirsiniz.
  6.6.2022 13:15:06
 • ISO 9001 Sertifika Fiyatı
  Aşan Danışmanlık belgelendirme hizmetleri sunan firmamız sizlere ISO 9001 Sertifika Fiyatı konusunda en uygun seçenekleri sunuyor. Hemen sizler için teklif verebilmemiz adına bize ulaşabilirsiniz.
  10.6.2022 12:08:38
 • Fas CoC Belgesi
  Aşan Danışmanlık ile Fas CoC Belgesi almak çok kolay! En uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan uygunluk belgelerine sahip olmak için sitemizdeki numaralardan bize ulaşın.
  4.4.2023 09:04:12
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp