Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Modül B Sertifikası

Sertifikalı almak bir firmanın özellikle kendini geliştirdiğini belirttiği için modül B sertifikası gibi çeşitli sertifikalara sahip olmakla önemli noktalar arasında yer almaktadır. Özellikle bu sertifikanın almasına elektrikli asansör gibi çeşitli hidrolik iklim ya da elektrik içeren işlemlerde alınması gerekli olması ve daha sonra da bu belgeleri alabilmek için başvurularda bulunulması gerekmektedir. Özellikle alınacak olan sertifikalarda ürün ile ilgili uygunluk yönetmeliğine dikkat edilerek firmaların incelenmesi ve daha sonrasında da uygun olup olmadığıyla ilgili değerlendirmelerin yapılıp sertifikanın verilip verilmeyeceği ile ilgili karar verilme sürecini içermektedir. Genellikle  asansör sistemi içeren firmaların alabileceği bir belge olduğu için bu belgelerin alması oldukça gerekli görülmektedir.

Aşan Danışmanlık olarak sizlere Türkiye´nin her bölgesinde, her yöresinde hizmet veriyoruz. Aklınıza takılan tüm hususlar için bizlerden bilgi & destek alabilirsiniz.

Çünkü uygunluk ve kontrol işlemlerinin yapılması ve firmaların müşterilerine hizmet sunarken bu değerlendirme prosedürlerini geliştirmiş olmaları ve sertifikayı almaları nedeniyle de bu anlamda kendilerini de geliştirmiş olmaları belirlenmektedir. Özellikle bu sertifika alındığı takdirde firmaların kendilerini geliştirmiş oldukları belirtildiği için bu kapsamda herhangi bir sorun meydana gelmeden çözüme ulaştırılması da mümkün hale gelmektedir. Özellikle yapılacak olan incelemelerin sonuçlarına göre sertifikanın verilip verilmeyeceğine karar verilmekte ve daha sonrasında da asansör montajında bu firmaların kullanılabileceği ile ilgili kullanıcılara da bir fikir vermektedir bu kapsamda alındığı takdirde kendini geliştiren firma olduğu da belirtilerek dikkatleri çekmektedir. Bu şekilde belgelerin alınması sonrasında sorunların çözümü de sağlanmaktadır.

Modül B Sertifikası Nasıl Alınır?


Bir sertifikaya sahip olabilmek için öncelikle firmaların ya da işletmelerin kendilerinin hangi konularda yetkin olduğuyla ilgili belirtmeleri ve kanıtlamaları yapmaları gerekmektedir. Bu kapsamda modül B sertifikası asansör sistemleri ile ilgili çalışmalar yapan firmaların alabileceğin ve aldıkları takdirde de kendilerinin gelişmiş firmalardan olabileceklerini kanıtları bir sisteme sahip olup olmadıkları anlaşılması için gereklidir.

Almak istediğiniz MODÜL B sertifikası için AŞAN DANIŞMANLIK müşteri temsilcilerinize ulaşabilir ve tüm sorularınız için yanıt alabilirsiniz.

Özellikle bu belgeler alındıktan sonra asansörlerle ilgili elektrik aksamlarının ya da herhangi bir bozulmaların sonrasında firmalara başvurulabileceği konusunda kişi firmalarını geliştirmeleri anlamında yardımcı olmaktadır. Bu sebepten ötürü alınacak hizmetler konusunda firmaların kendilerini üstün kaliteye geliştirdikleri ve bu sayede de asansörlerin yapımında ya da monte edilmesinde gibi çeşitli işlemlerde yararlanılabilecek firmalar arasında olduklarını kanıtladılar bir sistem içermektedir. Bu belgenin alınabilmesi için özellikle asansör tipleriyle ilgili çalışan firmaların hangi asansör tipleriyle ilgili çalıştığını kanıtlaması için her tipinden bir tanesini götürüp bu tiplerinde incelenmesi şeklinde çalışmaktadır.

Gerekli işlemler ve incelemeler yapıldıktan sonra sertifikaya uygun görülen firmalara bu sertifikalar verilir ve daha sonrasında da üstün kaliteli hizmet verdikleri de kanıtlanmış olarak müşterilere daha kaliteli bir hizmet verdikleri belirlenmiş olmaktadır. Bu sertifikalar yardımıyla kullanıcılara da daha fazla bilgi sağlanmış ve doğru firmaların tercihinde yardımcı olmuş olmaktadır. Neticede büyük firmaların ya da işletmelerin kendilerine daha başvurdukları bu modül B sertifikası gerekli olan sertifikalar arasında yer almaktadır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 16949 Nasıl Alınır?
  Türkiye´nin herhangi bir şehrinden ISO belgesi almak istediğinizde Aşan Danışmanlık sizin yanınızda. ISO 16949 Nasıl Alınır? sorusunun yanıtı ve diğer tüm detaylar için bizi arayabilirsiniz.
  1.4.2024 12:00:14
 • Avrupa Topluluğu Tüm Araç Tip Onayı
  Tip onay belgesi olarak da bilinen Avrupa Topluluğu Tüm Araç Tip Onayı hakkında bir çok bilgiye sitemizden erişebilir ve aklınıza takılan tüm hususlar için Aşan Danışmanlık firmasından destek alabilirsiniz.
  1.8.2022 09:17:18
 • Atex Sertifikası Nasıl Alınır?
  Siz de firmamızdan destek alarak Atex sertifikası nasıl alınır sorusuna yanıt bulabilir ve çok kolay bir şekilde sertifika alabilirsiniz.
  28.7.2023 10:21:51
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp