Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO Eğitimleri

ISO eğitimleri, işletmelerin uluslararası alanda belirlenen kalite standartlarına ulaşması amacıyla düzenlenen ve oldukça önemli olan eğitim programlarını içerir. Hizmet verilen sektör özelinde çeşitli eğitimlerin alınmasının ardından sahip olacağınız sertifikayla siz de kalitenizi gözler önüne serebilirsiniz. Aynı zamanda belirli kriterlerin öğrenilmesi sayesinde eylem planları, çok daha rahat bir şekilde hazırlanabilir.

ISO belgeleri denilince akla ilk gelen işletmelerdeniz. Aşan Danışmanlık olarak sektörün öncüsü olduk, faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürmekteyiz.

Alacağınız sertifikaların temel amacı, başarı seviyenizi arttırmanız ve ulaştığınız düzeyde kalıcı olarak faaliyet göstermeye devam etmenizdir. Bu aşamada kapsamlı bir eğitim sonucunda belgenizi almak için öncelikle doğru firma tercihinde bulunmanız son derece değerlidir. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ve kadromuzda bulunan uzman danışmanlarımız sayesinde tüm eğitimleri kusursuz biçimde almanızı amaçlıyoruz. Hizmet kalitemiz ve sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanmak adına canlı destek hattımıza ulaşabilir ve detaylı bilgileri kolayca öğrenebilirsiniz.

ISO Eğitimleri ile Sektörünüzde Zirveye Çıkın


ISO standartları, titizlikle analiz edilen ve güvenilir olduğu ispat edilen bir kapsama sahiptir. Genel olarak firmaların hedef ve ilkelerine ciddi şekilde katkı yapar. İş hayatındaki başarıyı da doğrudan arttırma özelliğine sahip eğitimler ise kurumumuz tarafından özenle hazırlanır. Aynı zamanda denetçi konumuna gelmek adına eğitimlerden faydalanmak mümkündür.

Zirvede sizlerinde yer alması için danışmanlarımız ile sektörünüze uygun belgelendirme hizmeti için eğitim, denetimlere hazırlık süreçlerinde destek sunan Aşan danışmanlık firmamıza sitedeki numarasından, canlı destek hattından ulaşabilirsiniz.

ISO için düzenlenen eğitim programları, organizasyonlarınıza dair aşamaların tamamını ele alır. Çalışan ve işletmelerin üstlenmesi gereken sorumlulukla birlikte görevlerini daha iyi kavramalarına yardımcı olunur. Kalite yönetim sisteminin inşası sürecinde ön şartlar, hedefler, stratejiler ve daha fazlası detaylıca irdelenir. Genel olarak eğitimlerin kapsamı ise şu şekilde sıralanır:

•    Değerlendirme ve kayıt işlemlerinin yönetimi
•    Kısa ve uzun vadeli değerlendirmeler
•    Konulan hedeflerin gerçekleştirilmesi
•    Yöntem geliştirme süreçleri
•    Etkin iletişim planı
•    Faaliyet ve eğitim planları
•    İyileştirme analizleri
•    Denetçi uygulamaları

ISO Eğitimleri

ISO eğitimleri kurumda çalışan tüm personel ve yöneticilerin yararlanması gereken detayları ifade eder. Bununla beraber gerçekleştirilen planlamaların takibi de çok önemlidir. Çalışmaların sürdürülebilir özelliklere sahip olup olmadığı, belirli aralıklara değerlendirilmelidir. Bu noktada ise merkezimize ulaşarak, süreçlerin tamamı için destek alabileceğinizi unutmamalısınız. WhatsApp hattımız üzerinden mesaj göndererek, hızlı bir şekilde gereken hazırlığın yapılmasını ve eğitimlerin başlamasını sağlayabilirsiniz.
 

ISO Belgeleri Nelerdir?


ISO belgeleri
, firmaların elde etmek istediği kalite standartlarının geliştirilmesi adına gerçekleştirilen eğitimlerin ardından verilir. Bu sayede şirketin kalite değerlerine ciddi anlamda önem verdiğini göstermesi, oldukça kolaylaşır. Pek çok farklı alanda faaliyet gösteren şirketler, bazı belgeleri ortak çerçevede alabilirken bazı işletmelerin özel belge alması da gerekir. Hizmet alanınıza göre alacağınız kaliteli eğitimlerimizle birlikte ulaşacağınız belgeler şunlardır:

•    ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi
•    ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
•    ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi
•    ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
•    ISO 45001 İş Güvenliği ve Sağlığı Yönetim Sistemi
•    ISO 13485 Tıbbi Cihaz Kalite Yönetimi
•    ISO 14046 Su Ayak İzi Standardı
•    ISO 14064 Karbon Ayak İzi Standardı

Yukarıda saydığımız belgeler, işletmenize değer katmanız için son derece önemli içeriklere sahiptir. Sektör fark etmeksizin kaliteye odaklandığınızı göstermenin en etkili yolu uygun eğitimleri alarak, belgeye sahip olmaktır. Yetkili kurumlar tarafından akredite edilen danışmanlık ve eğitim merkezimize ulaşmanız durumunda kusursuz bir sürecin sürdürüldüğünü yakından göreceksiniz. Birçok avantaja aynı anda sahip olmak ve kalitenizle fark yaratmak için siz de telefon numaramız aracılığıyla bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Çok daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmamıza ait INSTAGRAM hesabından bize yazabilir ve bu hesap üzerinde yer alan kampanyalarımızdan faydalanabilmek için bize ulaşabilirsiniz.
 

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp