Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

CE Belgesi Onaylı Firma

Birçok üründe ambalajına baktığımız zaman üzerinde çeşitli kısaltmalar olduklarını görmekteyiz. Bu kısaltmalar aynı zamanda birer amblem veya sembol şeklinde olabilmektedir. Farkında olmasak da tüm bunların taşıdığı ve simgeledikleri birer anlamları bulunmaktadır. Bu simgelerden veya işaretlerden birisi de CE olmaktadır. Ülkemizde dolaşımda olan birçok ürün grubunun ambalajına baktığımızda bu işaretin yer aldığını görmekteyiz. Peki, nedir bu CD işareti? Neden ürünlerin ambalajında yer alıyor ve bizim için ne ifade ediyor? Bu konuda CE belgesi onaylı firma ne demektir diyerek konuyu detaylandırmaya çalışalım. CE belgesi, bir firmanın ürün veya hizmetlerinin Avrupa pazarında dolaşımda olabileceğini gösteren bir belge olmaktadır kısacası. Fransızcadan uyarlanan bu kısaltmanın anlamı Avrupa Uyumlu demektir. Yani AB pazarında ticari faaliyetlerde yer alabilmek için gerekli koşulları sağladığını ifade etmektedir. Bu nedenle üzerinde CE işareti olmayan ürünler Avrupa pazarında yer alamamaktadır.

Aşan Danışmanlık olarak bu alandaki yetkili ve uzmanlarımız ile size Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet verebilmekteyiz.

CE Belgesi için Hemen Başvurun


Aynı durum ülkemizde de geçerlidir. Ticari faaliyetlerde bulunan firmalar ürün ve hizmetlerinin Avrupa’ya uyumluluğunu belgelendirmek için gerekli sertifikasyona sahip olmak zorundadır. Bu konuda uzun yıllardan bu yana büyük bir titizlikle ve özveriyle çalışan firmamıza çok sayıda başvuru gelmektedir. Uzman kadromuz ve deneyimli teknik ekibimizle birlikte uzun yıllardan beridir başta CE belgesi olmak üzere tüm uluslararası uyumluluk belgelerini ve sertifikalarını vermekteyiz. Bu konuda yetkilendirilmiş bağımsız kuruluş olarak hizmetlerimizi kesintisiz sürdürmekteyiz. Siz de başta CE sertifikası olmak üzere ihtiyacınız olan tüm belgeleri alabilmek adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızla canlı olarak birebir görüşebilir ya da whatsapp destek hattımız aracılığıyla görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
Aktif olarak ticari faaliyetler bulunan bir kuruluş için CE belgesi onaylı firma olmak oldukça önemli bir durumdur.

Çünkü üretim sonucu elde edilen ürünlerinin Avrupa pazarında yer alabilmesi için bu belgeye uyumlu olma zorunluluğu bulunmaktadır. Yani gümrük kapılarından geçebilmek için aranan koşullar arasında CE belgesi bulunması da yer almaktadır. Eğer bu belgeye sahip değilse ticari faaliyetlerini sürdürebilmesi mümkün olmamaktadır. Bu belgede yer alan koşulların sağlanıyor olması Avrupa Birliği ülkelerinde serbestçe dolaşarak ticaretinin yapılabilmesi anlamı taşımaktadır. Bu noktada her ürünün CE belgesi almak için gereken süresi ve yerine getirmesi gereken koşulları farklı olabilmektedir.  Aşan Danışmanlık olarak uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz.

CE Belgesi Onaylı Firma

Bir kuruluşun tüm bunları bilmesi ve takip ederek başarılı bir şekilde belgeye sahip olması pek gerçekçi olmayacaktır. Bu nedenle uluslararası yetkilendirilmiş bağımsız denetleme ve belgelendirme kuruluşlarına başvuruda bulunarak danışmanlık hizmeti almak en doğrusu olmaktadır. Bu noktada ortaya çıkan ihtiyacı karşılamak ve siz değerli danışmanlarımıza yardımcı olmak adına uzun yıllardan beridir hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Detaylı bilgi almak ve bizimle çalışmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
 

CE Belgesi Veren Yetkili Firma


CE belgesi onaylı firma olmak amacıyla yola çıktığınızda piyasada en etkin ve deneyimli olarak firmamız karşınıza çıkacaktır. Alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla sizlere gereken tüm desteği profesyonel bir yaklaşımla sunmaktayız. Böylece ürünlerinizin CE belgesi alarak Avrupa piyasalarında serbestçe dolaşabilmesi için gereken standartları sağlamanızda kaliteli ve üst düzey bir hizmet alarak süreci kolayca nihayete erdireceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Bizimle iletişime geçerek süreci hemen başlatabilirsiniz.

Çok daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmamıza incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasından erişebilirsiniz. Tek bir telefon ile kısa sürede bilgi almanız, destek almanız mümkündür. Anında arayın ve işinde uzman ekiplerimiz sizi konu ile alakalı bilgilendirsin, gerektiğinde uygun fiyatlardan tekliflerini sunsunlar.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL

CE Belgesi

Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp