Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Organik Ürün Belgesi

Son yılların en önemli belgelerinden birisi olarak yıldızı yükselen organik gıda belgesi, sektörün birçok firması tarafından alınmaya çalışılmaktadır. Yapay olarak kullanılan sentetik gübre, radyasyon, genetiği değiştirilmiş tohumlar ve pestisit gibi doğal olmayan hiçbir yöntem ve işlemin kullanılmadığı, tamamen organik tarım teknik ve yöntemleri ile üretilen gıdalar için verilmektedir.

Tarım üreticileri ve bu ürünleri satan kimseler için organik tarım yaptığına dair kanıtı ve belgesi olması hasebiyle oldukça önemli bir belgedir. Bu belgeyi alabilmek için ilgili standartların sağlanması ve sürdürülebilir hale getirilmesi gerekmektedir. Siz de ilgili belgeyi almak ve organik tarım yaptığınızı belgelemek istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bağımsız kuruluş olarak firmanızı denetleyip ilgili sertifikasyon sürecini birlikte tamamlayabiliriz. Söz konusu standartların sağlanması ve işletilebilir olması için sizlere yardımcı olmakta ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Uzun zamandır yaptığımız danışmanlık hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için dilerseniz mail atarak ön bilgilendirme alabilirsiniz. Ya da telefonla arayarak da merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Organik Ürün Belge Danışmanlığı


Aşan Danışmanlık bu alanda tecrübesi ile kalitesini birleştirmekte ve sizler için en ideal belgelendirme süreçlerini sunmaktadır. Detayları edinebilmek için çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Organik gıda belgesi almak için tarafımıza başvurduğunuzda ilgili danışmanlarımız size hızlıca yardımcı olacaktır. İlk olarak ihtiyacınıza uygun belge için gerekli koşulların sağlanması çalışmalarına başlanılacaktır. Bunun için durum tespiti yapılarak eksiklikler ve yapılması gerekenler belirlenerek süreç hızlıca başlatılacaktır. Süreç içerisinde sizlerin gerekli standartları sağlayarak işletmenizde uygulamaya başlamanız için gereken tüm destekler tarafımızdan özenle sağlanacaktır. Her bir aşama adım adım ve başarılı bir şekilde yürütülerek süreç tamamlanmaya çalışılacaktır. Böylece günün sonunda ilgili koşulların ve standartların sağlanmasıyla birlikte organik gıda sertifikası tarafınıza verilecektir.

Organik Ürün Belge Danışmanlığı

Organik ürün belgesi almak için birçok danışmanlık firması varken neden bizimle çalışacağınız konusunda kararsız kalmamanız adına size yardımcı olmak için aşağıdaki özelliklerimizi belirtmek isteriz:

•    Firmamız gereken koşulların sağlanması ve belgelendirilmesi konusunda yasal olarak yetkilendirilmiş bir kuruluştur. Böylece bizim eşliğimizde sahip olacağınız bu sertifika ile geçerliliği olan resmi bir belge almaya hak kazanacaksınız.
•    Detaylı ve kapsamlı hizmetlerimiz ile tüm süreci en ince ayrıntısına kadar planlı ve programlı bir şekilde tamamlayacaksınız.
•    Organik tarım konusunda ithalat ve ihracat yapacaksanız uluslararası geçerliliği olan bu belge ile uluslararası piyasalarda avantajlı konumda olacaksınız.
•    Firmamız belgelendirme ve danışmanlık sektöründe tanınmış, güvenilirliği olan köklü bir firmadır. Böylece profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.
•    Danışmanlarımız sektörün en tecrübeli ve bilgili uzmanlarından oluşmaktadır. Böylece süreç boyunca doğru bir şekilde ilerleme sağlayarak başarıyla taçlandırabilirsiniz.
 

Organik Gıda Belgesi Hangi Ürünler İçin Verilir?


Firmamıza son dönemlerde sıkça gelen çağrılardan görüldüğü üzere organik gıda belgesi hangi ürünler için verilir sorusu çokça merak edilmektedir. Bu konuda gerek mail atan gerekse telefonla bilgi almak isteyen birçok firma sahibi ve yönetici bulunmaktadır. Tüm bu sorulara cevap olarak genel hatlarıyla şöyle dönüşler yapmaktayız:

•    Tarlada yetiştirilen sebze, meyve, tahıl, bakla, çay, şeker, kahve, mantar, baharat gibi tarımsal ürünler,
•    Koyun, keçi, sığır, balık, hindi ve tavuk gibi et ürünleri,
•    Tereyağı, yoğurt, peynir, süt ve süt ürünleri,
•    Hindi, kaz, tavuk ve bıldırcın gibi çeşitli yumurta ürünleri,
•    Bal, polen, propolis ve arı sütü gibi arıcılık ürünleri,
•    Makarna, tahıl gevreği, meyve suyu, salça, çerez ve ekmek gibi tahıl ürünlerinden elde edilmiş ürünler.

Yukarıda bahsedilen ürünler ve çok daha fazlası ile ilgili üretim yapan firmalar bize ulaşarak bu belgeyi almak için başvuruda bulunabilir.

Bu belgeye sahip olabilmek için Aşan Danışmanlık web sitesinde yer alan numaraları arayabilir, whatsapp hattına yazabilir ve en önemli detaylardan birisi de sosyal medya platformalarından bize DM yolu ile ulaşabilirsiniz. INSTAGRAM sayfamızda sizler için düzenli olarak bu hususlarda bilgilendirmeler yapılmaktadır.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp