Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

CE Belgelendirme Hizmeti Verdiğimiz AT/AB Yönetmelikleri

CE Belgelendirme Hizmeti Verdiğimiz AT/AB Yönetmelikleri hakkında kapsamlı bilgilerin yer aldığı bu içeriği hemen inceleyebilir ve aklınıza takılanlar için sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz. Bir firmanın ürettiği ürününü gerek ülke içinde gerekse Avrupa Birliği ülkeleri içerisinde satışa sunabilmesi için CE belgesi almak zorundadır. Firmanın menfaatine olan bir durumun yanı sıra yasal olarak zorunlu kılınan standartlardan oluşmaktadır. CE belgesi, üretilen ürünün Avrupa piyasasında serbest dolaşım hakkı elde edebilmesi için ilgili mevzuata uygun olduğunu gösteren hem ticari hem de hukuki anlamda bir belgedir. Oldukça derinlemesine bir süreç içerisinde ilgili ürünün CE standartları kapsamında üretilmesi için yardımcı olmaktayız.

Danışmanlık firması olarak bu konuda uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz bulunmaktadır. Sektörün en tecrübeli ve deneyimli isimlerinden oluşan uzman kadromuz ile siz değerli danışanlarımıza aralıksız hizmet vermekteyiz. İlk olarak ön bilgi alabilmek amacıyla whatsapp destek hattımızı kullanabilirsiniz. Ya da sorularınızı canlı olarak görüşerek yüz yüze sormak isterseniz bizi arayıp hemen iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel bir yaklaşımla ihtiyacınız olan belgeyi alabilmek adına sizlere rehberlik ederek amacınıza ulaşmanıza yardımcı olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. CE belgelendirme hizmeti verdiğimiz AT / AB yönetmelikleri kapsamında sizlere rehberlik ederek en kısa zamanda amacınıza ulaşmanıza katkı sağlamaktayız. Böylece ilgili yönetmelikler kapsamında ürünlerinizi ülkemizde başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde ve diğer şart koşan diğer ülkelerde kolaylıkla pazara çıkarabilirsiniz.

Türkiye´nin neresinde olursanız olun işinin uzmanı personellerden, eğitim ve danışmanlık almak isterseniz Aşan Danışmanlık ile irtibata geçebilirsiniz.

Onaylanmış Kuruluş CE Belgesi | Onaylanmış Kuruluş CE


CE işareti üzerinde yer alan ürünler Avrupa ülkeleri başta olmak üzere ülkemizde ve uluslararası anlaşmalarla kendilerine uyarlayarak zorunlu kılan diğer ülkelerde serbest ticari dolaşım hakkı elde etmektedir. Bu ürünün gümrüklerden geçmesi kolaylaşarak geniş bir pazara yayılmasına imkân ve fırsat sunulmaktadır. Bahsi geçen yönetmelikler kapsamında hazırlanan standartlar tüketicinin sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı ürünlere ulaşabilmesini amaçlamaktadır. Tüketiciye bu konularda garanti verilerek amacına uygun şekilde ve uygun koşullarında kullanılması halinde herhangi bir problem yaşamayacağını ifade etmektedir. Bu nedenle firmamızdan alacağınız CE belgelendirme hizmeti verdiğimiz AT / AB yönetmelikleri bir yandan yasal zorunlulukları yerine getirmenizi sağlamaktadır. Bir yandan da piyasada ürününüzün rahatça dolaşımını sağlamak, marka bilinirliğini ve tercih edilebilirliğini artırmak, rekabet gücünü yükseltmek ve itibarını artırmak gibi önemli katkıları bulunmaktadır. Söz konusu ürün grubu CE işareti olması zorunlu ürünler listesi ile güncellenerek yayınlanmaktadır.

CE Belgelendirme Hizmeti Verdiğimiz AT/AB Yönetmelikleri

Bu listede yer alan elektronik cihazlar, tıbbi cihazlar, oyuncaklar vb. diğer ürünler olmak üzere oldukça geniş geniş yelpazedeki ürünler söz konusu olmaktadır. Tüm bunları en ince ayrıntısına kadar öğrenmek ve en sağlıklı şekilde çalışmalarının gerçekleştirilmesi amacıyla bizi aramanız yeterlidir. Uzmanlarımız eşliğinde bir yandan yasalara uyum sağlarken bir yandan da güvenlik konularında güvenilir ürünler üretebilecek hale geleceksiniz. Böylece süreç sonrasında CE belgelendirme hizmeti verdiğimiz AT / AB yönetmelikleri kapsamında ürünlerinizi rahatlıkla üreterek Avrupa pazarında siz de yerinizi almaya başlayabilirsiniz.
 

CE Belgelendirme Hizmeti Verdiğimiz AT/AB Yönetmelikleri


Bizimle iletişime geçerek CE belgesi ile ilgili bilgilerin yanı sıra sürecin nasıl işlediğini de genel olarak sorarak öğrenebilirsiniz. Bu süreç ilk olarak söz konusu ürünün CE işareti olması gereken ürünlerden olup olmadığına bakmakla başlamaktadır. Ardından söz konusu ürünün özelliklerine, kullanım alanlarına gibi hususlara bakılarak ilgili yönetmelikler ve standartlar ortaya çıkarılmaktadır. Üretim süreçleriniz ve çalışanlarınız buna uygun olarak yapılandırılmaktadır. Gerekli analizler, testler ve değerlendirmeler yapılarak CE işareti etiketi yapılır ve teknik dosya hazırlanır. Bu dosyada söz konusu ürünün gerekli kriterlere uygun olarak üretildiğine dair gerekli dokumanlar hazırlanarak CE belgesi oluşturulmaktadır.  

Aşan Danışmanlık olarak bu alanda en iyi ve tecrübeli ekipler ile sizin hizmetinizdeyiz. Sitemizde yer alan numaramızı arayabilir ve bu alandaki en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Yapılar ve İnşaatlar İçin Atık Azaltma
  Ülkemizde artan nüfus ve yenilenen yapılaşma sebepleriyle alakalı çevresel problemlerinde birlikte geldiğini görmekteyiz. Yapılar ve İnşaatlar İçin Atık Azaltma ile ilgili içeriğimizi okuyun..
  18.2.2022 13:07:28
 • Helal Gıda Belgesinin Faydaları
  Helal Gıda Belgesinin Faydaları hakkında verilere erişmek, bilgi sahibi olmak için Aşan Danışmanlık web sitesinde bu içerik sizler için hazırlandı, hemen inceleyebilirsiniz.
  4.9.2023 11:52:03
 • Hidroelektrik Santralleri (HES)
  Hidroelektrik Santrallerde yer alan bazı düzenekler aracılığı ile mekanik enerji elde edilebilmektedir. Mekanik enerjisinin sonradan da elektrik enerjisine dönüştürülmesi mümkündür.
  25.3.2022 09:57:51
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp