Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 9001:2015 Belgesi Kimlere Verilir?

 “ISO 9001:2015 belgesi kimlere verilir?” konusu, işletmesi için belge gerekliliği olup olmadığını merak eden tüm kişiler için oldukça önemlidir. İlk olarak belirtmemiz gereken ise sektör fark etmeksizin bu belgenin alınmasının şart olduğudur. Çünkü mevcut kalitenizi zorlanmadan gösterebilmek adına ISO 9001 tam manasıyla en etkili göstergedir. Bu yüzden gereklilikleri öğrenerek, hızlı bir şekilde bu belgeyi almanızı tavsiye ediyoruz.

Belge alım süreçlerinde ise herhangi bir tedirginlik duymanıza da hiç gerek yok. Alanında gerekli deneyim ve etkinliğe sahip olan uzman kadromuz, ilk denetimden belgelendirmeye kadar süreçlerin tamamında üzerine düşen vazifeyi yerine getirir. Bu sayede oldukça rahat biçimde aşamaların tamamlanmasını bekleyebilirsiniz. Danışmanlık ve belgelendirme desteklerimizi hemen almaya başlamak içinse hemen harekete geçmeli ve irtibat bilgilerimiz üzerinden bizimle bağlantı kurmalısınız.

Sizde bu belgeyi almak istiyorsanız alanında uzman danışmanlarımızdan destek alın, uygun fiyatlardan hizmetlerimizi Tüm Türkiye’de size sunuyoruz. Aşan Danışmanlık olarak sizlere 1 telefon kadar yakınız.
 

ISO 9001:2015 Belgesini Alması Gereken İşletmeler


ISO 9001 standartları
, uluslararası alanda yetki sahibi kurumların ortaklaşa belirlediği bir içeriğe sahiptir. Bir hayli geniş bir kapsama sahip olması ise elde edilecek avantajlara doğrudan ulaşılmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda belge vermeye yetkisi olan kurumumuz sayesinde dünya çapında tanınırlığa erişmeniz de kaçınılmaz bir hale gelir. Özellikle sektörünüze göre yaptığımız özel düzenlemeler, bu aşamada en belirleyici faydaların başında gelmektedir.

Firma menfaatlerinizi koruma ve kalite standartları eşliğinde çalışmaya devam edebilmeniz için ekiplerimizden dilediğiniz zaman destek almanız mümkündür. Bununla birlikte belge alması gereken bazı işletmeleri aşağıda görebilirsiniz:

•    Üretim çalışmaları gerçekleştiren firmalar
•    Hizmet sektöründe faaliyetlerini sürdüren kuruluşlar
•    Küçük ve orta ölçekli işletmeler
•    Kamu kurum ve kuruluşları
•    Tedarik zincirinde bulunan paydaşlar
•    Alt yükleniciler
•    Gıda toptancıları ve perakendecileri
•    Büyük kapasiteli işletmeler
•    Eğitim kurumları
•    Sağlık kuruluşları
•    Teknoloji ve bilişim firmaları
•    Çevre yönetimi işletmeleri
•    Otomotiv sanayi
•    Bilgi güvenliği şirketleri

ISO 9001:2015 Belgesi Kimlere Verilir?

Yukarıda yalnızca bir bölümünü gördüğünüz sektörlerle beraber aklınıza gelebilecek tüm firmaların ISO 9001 belgesini kesinlikle ihmal etmeden ve zaman kaybetmeden alması gerekir. Bu sayede gerçekleştirilen çalışmaları tamamı, çok daha yüksek oranda bir verimle devam eder. Belgenizi en iyi teklifler sonucunda almak için de bizimler irtibat kurma imkânınız olduğunu unutmamalısınız. Sektörünüzü ve çalışma detaylarınızı ileterek, son derece etkili uygulamalarımızı hızla başlatabilir ve sonuç olarak belgenizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık olarak sizlere ISO Sertifikaları konusunda profesyonel bir ekip ile hizmet veririz, danışmanlık veya eğitim almak için tek yapmanız gereken bizi aramak olmalıdır.
 

ISO 9001:2015 Belgesi Nasıl Alınır?


Belgelendirme işlemleri için öncelikle firmamıza ulaşmanız gerekir. Görüşme esnasında mevcut koşullar doğrultusunda bir planlama yapılır. Bu sayede çok geçmeden işlemlerin başlaması da kolay bir hale gelir. Uzman ekibimiz ilk olarak işletmeniz için yerinde incelemeler gerçekleştirir. Böylelikle planlama detayları da açık bir şekilde ortaya çıkar. Hemen ardından düzenlemelerin hayata geçirilmesi için tüm detaylara hâkim biçimde uygulamalar başlar. Bu sırada dokümantasyon çalışmaları ve personel eğitimi gibi konularda da gerekli aksiyonlar alınır.

Verimli uygulamalarımızın ilerleyişi esnasında en kritik noktalardan birisi, risk analizi çalışmalarıdır. Tehlikelere karşı tam bir bilince sahip olmanız, müdahale etme ve önlem alma noktalarında elinizi fazlasıyla güçlendirir. Yeterli seviyeye ulaştığınızda da belgenizi alarak, yetkinliğinizi ispat etmiş olursunuz. Herhangi bir problem yaşamadan belge gereksinimlerinizi karşılamak ve sektörünüz içerisinde fazlasıyla ön plana çıkmak için kesinlikle uzman kadromuzun deneyimlerini yakından keşfetmelisiniz.

Çok daha fazlasını Aşan Danışmanlık INSTAGRAM sayfamızda yayınladık, inceleyebilir ve ayrıca talepleriniz için incelediğiniz sitemizde yer alan numaramızı arayabilirsiniz.
 

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp