Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Fiyatı

Şirketlerin etkili ve bir o kadar verimli kalite yönetim sistemlerine sahip olması için ISO 9001 belgesine ihtiyacı vardır. Belgelendirme süreçleri ise işletme özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ISO 9001 fiyatı için de farklı tutarların belirlenmesi son derece normaldir. Fiyat konusunda en doğru ödemeleri yapmak içinse tercih edeceğiniz kurum büyük bir öneme sahiptir. Gereksinimlerinizden daha fazlasının süreçlere dahil edilmesi, zarar etmenize sebebiyet verebilir.

Firma olarak, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve uzman bir kadroyla çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Firmanızın mevcut kalite yönetim sistemlerinizi titizlik değerlendirerek, tam olarak ihtiyacınız olan yol haritasını belirliyoruz. Bu sayede ederinde bir ödeme aracılığıyla avantajlarınızı da doğrudan korumayı amaçlıyoruz. Siz de benzersiz bir deneyim yaşamak ve kısa süre içerisinde oldukça önemli olan ISO 9001 belgenize kavuşmak için bizi tercih edin.

En uygun fiyatlandırma seçenekleri ile sizlerin hizmetindeyiz, sitemizde bulunan telefon numaralarımızı arayın ve ihtiyacınız olan ISO sertifikası için Aşan Danışmanlık’tan teklif alın.

ISO 9001 Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?


Belgelendirme fiyatları, belirli faktörler doğrultusunda tam anlamıyla şirketlere özel olarak belirlenmelidir. Her bir firmanın ihtiyaçları farklı olabileceği için öncelikle hassas bir şekilde değerlendirme yapılması şarttır. Bu aşamanın ardından yapılacaklar konusu net olarak ortaya çıkacağı için kolaylıkla ödeme seviyeleri de tespit edilebilir. Çoğunlukla ISO 9001 fiyatı üzerinde değişimlere sebep olan bazı durumlar ise şu şekildedir:

•    İlk bakılması gereken nokta organizasyonun büyüklüğüdür. Firmanızın kapsamı ne kadar genişse gereksinimleri de o kadar yüksek olabilir.
•    Firmanın faaliyet gösterdiği sektör ve hizmet alanı, belgelendirme ihtiyaçlarını değiştirebileceği için ücretlerin farklılaşması da doğaldır.
•    Çalışan sayısı, düzenlenecek eğitim programları için önem arz ettiğinden dolayı ücretler değişebilir.
•    Dokümantasyon çalışmaları da doğrudan bir etkiye sahiptir.
•    Acil durum eylem planları ve risk analizi uygunlukları, ücret hesaplamasına doğrudan yansır.
•    Yapılması gereken denetim sayısı ve kapsamı, ödemelerin şekillenmesini sağlar.
•    İlerleyen dönemlerde yeniden denetim yapılarak, iyileşmenin takip edilmesi için gerçekleştirilecek planlama fiyatlara etki eder.
•    Kullanılacak ekipmanlar ve gerekli olan uzman sayısı fiyatlara son halini verir.

ISO 9001 Fiyatı

Alanında uzman ekibimiz, en doğru ödeme ile en iyi desteği almanız adına son derece titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Bu sayede gereksiz ödemelerden kurtularak, yalnızca ihtiyaçlarınıza göre fiyat teklifi tarafınıza sunulur. Böylelikle herhangi bir zararla karşı karşıya kalmadan hem uygun düzeyli ödemeler yapabilir hem de markanızı zirveye taşıma adına oldukça önemli bir adım atabilirsiniz.

Sektörün öncü firmalarından olan Aşan Danışmanlık’ta sizler için tüm detaylar düşünülmüştür, dilediğinizde sitemizdeki numaramızı arayabilir, emailden bize yazabilir veyahut whatsapp müşteri hizmetleri hattımızdan bizden bilgi alabilirsiniz.
 

Uygun Fiyatlar Eşliğinde Kaliteli Hizmetlerimizi Keşfedin


Yetkili kurumlar tarafından akredite edilen firmamız aracılığıyla son derece etkili bir destek alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bununla birlikte piyasa şartlarının mümkün olan en alt seviyedeki teklifleriyle maddi açıdan da zorlanmamanızı amaçlıyoruz. Böylelikle belgenize ulaşırken diğer yandan bütçenizin sarsılmaması da sağlanır. Aynı zamanda çeşitli ödeme kolaylıkları aracılığıyla çok daha verimli bir süreç geçireceğinizi de bilmelisiniz.

Uzman ekibimizin yapacağı ilk değerlendirmenin ardından tüm gereksinimlerinizi kolaylıkla tespit ediyoruz. Bu aşamada doğru bir şekilde hayata geçirdiğiniz uygulamaları da göz ardı etmiyoruz. Eğitimden denetlemeye ve belgelemeden sürekli iyileştirmeye kadar tüm konular hakkında her zaman bizden sorunsuz bir şekilde destek alabileceğinizi unutmamalısınız. Yalnızca bizimle iletişim kurarak, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan hizmetlerimizi siz de mutlaka keşfetmelisiniz.

Aşan Danışmanlık 1 telefon kadar size yakın! Sitemizde bulunan telefon numaramızı aramanız bizlerden bilgi almanız için yeterli olacaktır. Tüm ISO SERTİFİKALARI için uygun fiyatlar sunuyor ve işinde uzman danışmanlarımız ile hizmet veriyoruz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp