Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 45001 Standardı Ne İşe Yarar?

ISO 45001 standardı, uluslararası yetkili kurumlar tarafından belirlenir. İş sağlığı ve güvenliği konusu hakkında atılması gereken adımları içeren bu standartlar, pek çok avantajı da beraberinde getirir. Bunun yanı sıra işletmelerin çok daha güvenilir bir statü kazanmasına katkıda bulunan uygulamalar, profesyonel bir şekilde düzenlendiği takdirde ekstra kazanımların elde edilmesini sağlar. “ISO 45001 standardı ne işe yarar?” sorusunun cevabı ve diğer merak ettiklerinizi ise uzman ekibimiz aracılığıyla kolayca öğrenebilirsiniz.

Gerekli uzmanlık ve yetkinlik noktasında herhangi bir problem yaşamayan kadromuz, firmanızı mümkün olan en üst düzeye taşımak için elinden geleni yapar. İşletmenize özel gereksinimlerin karşılanması için etkili yöntemlerimiz ise ekstra avantajlı olmanızın önünü açar. Birbirinden önemli avantajlara sahip olmak içinse zaman kaybetmeden harekete geçmelisiniz. Hemen uzman ekibimizle bağlantıya geçerek, istek ve taleplerinizi bildirmelisiniz. Böylece benzersiz bir deneyim yaşama fırsatından siz de yararlanmış olursunuz.

Aşan Danışmanlık sektörün öncülerindendir. Danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz sizi ISO sertifikanızı almak için gerekli bir şekilde hazırlayacaktır.

ISO 45001 Standardı AvantajlarıISO 45001 standardı, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri içerisinde son derece önemli bir yere sahiptir. İş yerinizde çalışanlarınızın sağlığını korumak ve koşulları güvenli pozisyonlara getirmek için yapmanız gerekenlerin tamamını, bu standartlar sayesinde görebilirsiniz. İlk olarak iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenmesini içeren standartlar, aynı zamanda performansın artması ve yasal uyumluluk sağlanması konularında da oldukça kıymetlidir.

ISO 45001 Standardı Ne İşe Yarar?

Uzman ekibimiz aracılığıyla hizmet almanız durumunda iş sağlığı ve güvenliği için son derece büyük önem arz eden kalite yönetim sistemini kurmuş olursunuz. Aynı zamanda uygulamaya geçme aşamasında da kusursuz bir şekilde hareket etmeniz kolaylaşır. Bununla beraber verimliliğin kalıcı hale gelerek sürdürülmesi de kaçınılmaz olur. Hizmetlerimiz ise sadece bunlarla sınırlı değildir. Gelişimin yakından takip edilmesi ve periyodik olarak denetimlere devam edilmesi, elde edeceğiniz kazanımları fazlasıyla pekiştirir.

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan numaramızı arayabilirsiniz. Sektörün öncülerinden olan Aşan Danışmanlık eğitmenleri size bu belgeyi aldığınızda edineceğiniz avantajları sunacaktır.

İş sağlığı ve güvenliğinin tam anlamıyla kültür haline gelmesi, işletmenizin çok daha başarılı olmasının önünü açar. Aynı zamanda çalışan motivasyonuna yapılan katkı, doğal olarak iş veriminin sorunsuz bir şekilde artmasını da sağlar. Böylelikle hem çalışan hem de müşterileriniz için marka itibarınızın çok daha yukarılara tırmanması da kolaylaşır. Ayrıca farklı pazarlara açılma noktasında ekstra rekabet avantajı sağlayacağınızı da bilmelisiniz. Bu sayede şirket stratejilerinizi de zorlanmadan hayata geçirebilirsiniz.

ISO 45001 Standardı Ayrıcalıklarını Bizimle ArttırınISO 45001 standardı hakkında gerekli yetkinlik ve donanıma sahip olan kadromuz, ayrıcalıklarınızın artmasına ciddi oranda katkı yapar. Başvurudan belgelendirme aşamasına kadar tüm noktalarda verdiğimiz destek sayesinde son derece rahat bir şekilde işlemlerin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz. Genel olarak verdiğimiz bazı hizmetleri ise aşağıda görebilirsiniz:

•    Ayrıntılı işletme analizi
•    Danışmanlık
•    Acil durum eylem planı
•    Risk değerlendirmesi
•    Personel eğitimi
•    Belgelendirme
•    Denetim
•    İyileşmenin takibi

Yukarıda belirttiğimiz hizmetlerin yanı sıra ihtiyaçlarınıza yönelik özel tekniklerimizi de kullanmayı ihmal etmiyoruz. Firmanızın adını çok daha geniş kitlelere duyurmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Bununla beraber hayata geçirdiğimiz özel uygulamalar aracılığıyla ekstra verimli bir yapıya kavuşmanızı hedeflemekteyiz. Çalışanlarınızı olası risklerden korumak ve müşterileriniz için yüksek derecede güven sağlamak için vakit kaybetmemeli ve hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede belgenizin de kısa süre içerisinde hazır hale gelmesinin ardından hızlıca almanız fazlasıyla kolaylaşır.

Daha fazla bilgi ve detay için lütfen Aşan Danışmanlık firmamızın sitesinde yer alan numaraları arayın. Ayrıca INSTAGRAM hesabımızda bu ISO sertifikası ile alakalı bir çok önemli hap bilgiyi de paylaşmaktayız, bizi takip etmeyi unutmayın.
 

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp