Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 45001 Belgesini Kimler Verir?

ISO 45001 belgesi, iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildiğini ve kalıcı olarak devam ettiğini gösterir. Belge alma isteklerinin karşılanması sürecinde işletmeler gerekli yönetim sistemine kavuşur. Böylece iş kazalarının yanı sıra meslek hastalığı gibi potansiyel kayıpların en aza indirilmesi de mümkün hale gelir. Aynı zamanda ekipman kullanımı ve iş gücü noktasında artan verim, işletmelerin çok daha yüksek kâr oranlarına ulaşmasının önünü açar. Bu aşamada “ISO 45001 belgesini kimler verir?” sorusunun cevabı da büyük önem arz eder.

Aşan Danışmanlık olarak bu önemli belgeyi almak istediğinizde danışmanlarımız ile sizleri görüştürüyor, bilgi sahibi ediyoruz. Türkiye’nin her yerinde sizler için hizmet sunabilmekteyiz.

ISO 45001 belgesini almak için üzerinde titizlikle durmanız gereken konu, tercih edeceğiniz firmanın yetkili olmasıdır. Yetkili kurumlar tarafından akredite edilen firmamız, mevcut ihtiyaçlarınızı karşılamanız ve kusursuz bir kalite yönetim sistemine sahip olmanız adına üzerine düşeni yapmaya devam etmektedir. İletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle irtibat kurarak, siz de belgenize herhangi bir zorluk yaşamadan ulaşabilirsiniz. Uzmanlıkları ile fazlasıyla ön plana çıkan ekibimizden destek almaya başlamak içinse acele etmelisiniz.

ISO 45001 Belgesi Hizmetleri Nelerdir?


ISO 45001 belgesi
için sunulan hizmetlerin önemi, son derece büyük bir seviyededir. Ekibimizin mevcut standart gereksinimlerine hâkimiyetinin yanı sıra özel uygulamaları da ekstra kolaylık sağlanması anlamına gelir. Genel olarak sağladığımız hizmetleri ise aşağıda görebilirsiniz:

•    İlk etapta işletmenin detaylı bir şekilde denetlenerek, kalite yönetim sistemlerinin uygunluğu analiz edilir.
•    Değerlendirmenin hemen ardından uygun şekilde planlama yapılarak, ihtiyaçların karşılanması aşamasına geçilir.
•    Dokümantasyon hazırlığının gerçekleştirilmesi ile beraber açık biçimde sorumluluklar aktarılır.
•    Risk analizleri hassas biçimde sürdürülür ve tüm çalışanlara dikkat etmeleri gereken konular hakkında bilgilendirme yapılır.
•    Çalışan katılımını sağlamak ve donanımını arttırmak adına eğitim programları düzenlenir.
•    Acil durum eylem planları hazırlanır ve olası tehlikeler esnasında atılması gereken adımlar belirlenir.
•    Çalışmaların nihayete ermesi ile beraber belgelendirme işlemlerinin başlayabilmesi adına yeniden kapsamlı bir denetim gerçekleştirilir.
•    Denetim sırasında uygunluğun beklenen düzeye ulaşması durumunda belgelendirme çalışmaları tamamlanarak, sertifika tarafınıza teslim edilir.
•    İyileşmenin sürekli bir şekilde sağlanması için yol haritası oluşturularak, ilerleyen dönemlerde yeni tetkikler yapılır.

ISO 45001 Belgesini Kimler Verir?

Yukarıda belirttiğimiz hizmet detayları, genel olarak standartlar kalıpları içerir. İşletme ayrıntıları ve tesis büyüklüğü gibi faktörlere göre tam anlamıyla özel bir düzenleme yapılması da gerekir. Böylelikle en ufak bir risk bile almadan iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminiz oluşturulur. Siz de firmamıza vakit kaybetmeden ulaşırsanız, şirket itibarınızı da fazlasıyla arttırabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık Türkiye’nin en iyi danışmanları, eğitmenleri ile sizleri denetimlere hazırlamaktadır. ISO sertifikalarını alabilmeniz için bize ulaşabilir ve bizden anında işinize uygun olan teklifleri edinebilirsiniz.
 

ISO 45001 İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?


Ekip olarak, ISO 45001 standartları hakkında tam bir donanıma sahip şekilde faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda işlemlerini tamamladığımız danışanlarımızın olumlu geri bildirimleri sayesinde oldukça yüksek bir motivasyon eşliğinde çalışıyoruz. Bunun yanı sıra ekibimizin gerekli yetkinlikleri ve uzun yıllara dayanan deneyimleri de bizi tercih etmeniz için en önemli sebepler arasında yer alır.

Firmamız, belgelendirme çalışmaları için fark yaratan özel tekniklere sahiptir. Belgenizi hızlı ve güvenilir biçimde elde etmeniz adına üzerimize düşen görevleri fazlasıyla yerine getirmekteyiz. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığıyla destek almanızın da önünü açıyoruz. Firmanızda çalışan personelin güvenli koşullarda çalışmaya devam etmesi ve yasal mevzuatlara uyum sağlamanız için de bizimle hemen iletişime geçmelisiniz.

Türkiye’de yer alan Aşan Danışmanlık firmamıza ait web sitesinde bir çok detay yer alıyor. Konu ile alakalı ISO Sertifikaları için yazdığımız içerikleri inceleyebilirsiniz.  

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp