Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 45001 Fiyatı

İş sağlığı ve güvenliği için büyük bir özenle kurulması gereken kalite yönetim sistemleri, ISO 45001 kodu ile ifade edilir. Tüm işletmelerin bu standartlara uyması ise hayati bir öneme sahiptir. Çünkü meslek hastalığı ve iş kazası gibi olumsuz durumlar, önlem alınmadığı takdirde çok daha yüksek oranlara çıkabilir. Uluslararası normlar çerçevesinde profesyonel bir hizmet aracılığıyla kalite yönetim sistemlerinizi belge ile kayıt altına almanız gerekir. Bu sayede olası riskleri bertaraf etme noktasında eliniz bir hayli güçlenmiş olur.

Alacağınızın danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerinin kalitesi ile beraber bütçenize uygun fiyatlandırma yapılması da avantajlarınızın doğrudan artmasına katkıda bulunur. Özellikle piyasa koşulları ve mecburi gerekliliklere göre titiz bir hesaplama sonucunda ISO 45001 fiyatı için teklif yapılması son derece kıymetlidir. Uzman kadromuz ve verimli çalışma yöntemlerimiz sayesinde en kaliteli hizmeti, mümkün olan en düşük fiyatlardan alacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda hemen destek almaya başlamak için bizi aramanız yeterlidir.

En uygun fiyatları sunan Aşan Danışmanlık firması sizlerin hizmetinde. Detaylara erişmek ve bilgi edinmek için sitemizde yer alan whatsapp hattımızın yanı sıra firmamıza ait kurumsal INSTAGRAM hesabımızdan bizlere erişebilirsiniz.

ISO 45001 Fiyatını Etkileyen Faktörler


ISO 45001 için ödenmesi gereken ücretler, belirli faktörler doğrultusunda belirlenir. Her ne kadar standart ücret tarifleri bulunuyor olsa da işletmelere özel hesaplama yapılması da şarttır. Çünkü her işletmenin talepleri ve beklentileri birbirinden farklı olabilir. Bu yüzden özel bir hesaplama yapılmaması durumunda gereksiz ödemeler ortaya çıkabilir. Büyük bir titizlikle uzman kadromuz tarafından yapılan hesaplamaya dahil edilen bazı faktörleri ise aşağıda görebilirsiniz:

•    İşletmenin büyüklüğü ve çalışma alanı
•    Personel ve yönetici sayısı
•    Dokümantasyon süreçleri
•    Firmanın özel gereksinimleri
•    Ekipman ve çalışma ortamının mevcut durumu
•    Çalışanlar için eğitim programlarının düzenlenmesi
•    Toplam denetim sayısı
•    Destek verecek danışman sayısı
•    Belgelendirme sürecinden sonra gerçekleştirilecek denetimler
•    Firmaların ek talepleri
•    Belge için zorunlu ödeme tutarları

ISO 45001 Fiyatı

Yukarıda belirttiğimiz etkenler doğrultusunda son derece dikkatli ve özenli bir şekilde en doğru ISO 45001 fiyatı için hesaplama yapmaktayız. Bu sayede fahiş ödeme gibi bir durumla karşılaşmayacağınızı da garanti ediyoruz. Gönül rahatlığıyla destek almak ve belgenize ulaşmak için bizimle bağlantıya geçmenizi bekliyoruz. Böylelikle hem çalışan ve müşterilerinize ne denli önem verdiğinizi göstermek hem de yasal mevzuatlara tam anlamıyla uyumlu bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürdüğünüzü belirtmek fazlasıyla kolaylaşır.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı ISO 45001 Hizmetlerimizden Faydalanın


ISO 45001 standartları
ve uzmanlarımızın kusursuz desteği sayesinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda en üst noktaya çıkabilirsiniz. Aynı zamanda hazırlanacak kalite yönetim sistemi ile beklentilerinizin çok ötesinde avantaja sahip olmanız mümkündür. Hizmet fiyatları, bu noktada kararları etkileyen en önemli unsurlar arasında bulunur. Halihazırda uyguladığınız ve uygunluk teşkil edilen durumların göz ardı edilmemesi ve ihtiyaçlarınıza yönelik adımlar atılması, doğal olarak daha az ödeme yapmanıza katkıda bulunur.

Aşan Danışmanlık bu ISO sertifikası ile alakalı bir çok referansa sahiptir.

Ekip olarak, en kaliteli hizmete bütçe dostu fiyatlardan ulaşmanız adına gerekli desteği verdiğimizi bilmelisiniz. Özellikle fiyatları hesaplarken öncelikle avantajlarınızı düşündüğümüz için elimizden gelen yardımı da esirgemiyoruz. Hassas bir şekilde tespit ettiğimiz fiyat tekliflerini sizlere sunarak, işletmeniz için büyük öneme sahip çalışmaların hemen başlamasını amaçlıyoruz. Böylelikle geç kalmadan gerekli önlemleri alarak, ödeyeceğiniz ücretlerin çok üzerinde kâr elde etmenizin de önünü açıyoruz.

Türkiye’nin en iyi eğitmenleri ile Aşan Danışmanlık sizlere ulaşmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen müşteri hizmetleri numaramıza ulaşın, ayrıca sitemizde kısa bir gezintiye çıkarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp