Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

ISO 45001 Gereksinimleri

İş sağlığı ve güvenliği kalite yönetim sistemleri için uluslararası yetkili kurumlar tarafından belirlenen standartlar, ISO 45001 belgesi ile kayıt altına alınmaktadır. Tüm işletmelerin gerekli koşulları sağlayarak bu belgeyi alması ve çalışanlarına son derece güvenli bir çalışma ortamı sunması ise çok önemlidir. Bununla beraber ISO 45001 gereksinimleri için ayrıntılı bilgilerin bilinmesi de şarttır. Uzman ve deneyimli ekibimiz, ilk andan son aşamaya kadar sizin için tüm desteğini profesyonel çerçevede sürdürür. Aynı zamanda firmanıza özel yöntemler aracılığıyla çok daha verimli bir süreç yaşarsınız.

Uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ve önceki referanslarımız eşliğinde ISO 45001 belgesi için hizmet vermeye devam ediyoruz. Gereksinimlerinizin en üst düzeyde karşılanması adına çalışmalarımızı aksatmadan sürdürmekteyiz. Böylelikle hem çalışanlarınızı iş kazası ve meslek hastalıklarından aktif bir şekilde koruyabilir hem de yasal mevzuatlara tam anlamıyla uyum sağlayabilirsiniz. Destek aşamasına geçilmesi içinse ilk yapmanız gereken iletişim kanallarımız üzerinden bizimle temas kurmaktır.

ISO belgeleri konusunda tecrübeli danışmanlarımız ile Aşan firması altından sizlere ulaştık. En iyi fiyatlar ve diğer detaylar için sitemizde yer alan numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

ISO 45001 Gereksinimleri Nelerdir?


ISO 45001 standartları,
ilk etapta iş sağlığı ve güvenliği performansının yönetilmesi, iyileştirilmesi ve belgelendirmesi gerekliliklerini oluşturur. Bu sayede işletmeniz çok daha etkili ve güvenilir bir şekilde faaliyetlerine devam edebilir. Bunun yanı sıra ISO 45001 gereksinimleri şu şekilde sıralanır:

•    Öncelikle organizasyonların iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin açık bir şekilde tanımlanması ve kapsamın belirlenmesi gerekir. Aynı zamanda standardın uygulama alanı da bu noktada açıklanır.
•    Standart içerisinde yer alan tanım ve terimler ortaya koyulur.
•    İş sağlığı ve güvenliği politikasının belirlenmesi ile beraber politikanın uygulanabilir olması çok önemlidir.
•    Yönetim kadrosunun liderlik rolünü üstlenmesi ve iş sağlığı ve güvenliği performansını iyileştirmeyi taahhüt etmesi gerekir.
•    Olası risklerin tespiti ve değerlendirildikten sonra sürekli kontrol edilmesi çok önemlidir.
•    İşletmenin çalışanları ile beraber diğer paydaşların iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi konusunda tam bir bilinçle hareket etmesi sağlanmalıdır.
•    İSG hedefleri belirlenmeli ve bu hedeflere ulaşmak adına planlama yapılmalıdır.
•    Çalışan katılımı sağlanmalı ve etkin bir iletişim ağı kurulmalıdır.
•    Alanında uzman ve gerekli yetkinliğe sahip olan danışmanlarımızdan destek alınmalıdır.

ISO 45001 Gereksinimleri

Yukarıda yer alan gereksinimlere ek olarak, farklı ayrıntıların olduğunu da bilmelisiniz. Tüm detaylara hâkim olmak ve beklentilerinizi karşılamak içinse vakit kaybına müsaade etmeden bizimle iletişim kurmalısınız. Bu sayede çok geçmeden gereksinimleri karşılayarak belgenize kavuşabilirsiniz.
 

ISO 45001 Belgesi İçin Doğru Adrestesiniz


ISO 45001 belgesi, iş sağlığı ve güvenliği için gerekli adımları attığınızı göstermenizi fazlasıyla kolay bir hale getirir. Aynı zamanda çalışan ve müşterilerinize verdiğiniz değeri göstermenin en etkili yollarından biridir. Bu durum, iş verimine de doğrudan olumlu etki yapacağı için kaynak yönetimi noktasında ekstra ayrıcalıklı olmanız kaçınılmazdır. Ayrıca yasal mevzuatlara uyum sağlamak için de benzersiz hizmetlerimizden mutlaka yararlanmalısınız.

Aşan Danışmanlık bu alanda oldukça fazla tecrübeye sahiptir.

Uzman danışman kadromuz, ayrıcalıklı bir şekilde destek almanız için çalışmalarına devam etmektedir. İş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminizin doğru biçimde kurulması ve sürekli olarak iyileştirilmesi adına oldukça önemli adımlar attığımızı da unutmamalısınız. Şimdi harekete geçerek, iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmalı ve kusursuz bir şekilde sunduğumuz hizmetlerden siz de yararlanmalısınız.

Çok daha fazlasını bilgilendirmeleri düzenli olarak sağladığımız Aşan Danışmanlık INSTAGRAM hesabından görebilirsiniz. Ayrıca teklif talebi edinmek için lütfen sitemizde yer alan email adresimize bilgi gönderin. ISO sertifikalarının bir çoğunda tecrübe sahibi ekip ile hizmet veririz, hemen arayabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp