Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 45001 Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinin doğru şekilde düzenlenmesi adına uluslararası kurumlar tarafından belirlenen koşullar çerçevesinde ISO 45001 standardı oluşturulmuştur. Sektör ve çalışma alanı fark etmeksizin tüm işletmelerin bu standartlara uyum göstermesi gerekir. Başta iş kazası ve mesleki hastalıkların önlenmesi olmak üzere firmaların çok daha verimli bir şekilde faaliyet göstermesi açısından bu konuya gerekli hassasiyet mutlaka gösterilmelidir. Böylelikle çalışan sağlığının yanı sıra işletmelerin kaynaklarını daha verimli halde kullanması da kolaylaşır.

Kısa bir süre içerisinde denetime hazırlanmak isterseniz ve belgeye sahip olmak isterseniz Aşan Danışmanlık firmamızdan bilgi & destek alabilirsiniz.

Gerçekleştirilecek işlemler için ön plana çıkan konuların başında “ISO 45001 belgesi ne kadar sürede alınır?” sorusu gelir. Bu soruya verilecek ilk yanıt ise uluslararası kurumlar tarafından yetkilendirilmiş firmaların hizmet detaylarının belirleyici olduğu şeklindedir. Belgelendirme ve danışmanlık firmamız ISO 45001 belgesi alım sürecinde daima yanınızda yer alır. Uzman ve deneyimli ekibimiz, tüm gereklilikler hakkında detaylı bir bilgilendirme yaparak, gereksinimlerinize doğrudan hitap eder. Bu sayede belge alım süresi de mümkün olan en alt seviyeye iner. Hızlı ve kaliteli uygulamalar sonucunda belgenize kavuşmak için siz de bizimle iletişime geçin.

ISO 45001 Belgesi Alım Süresi Nasıl Belirlenir?


Belge alım süresi, belirli faktörler doğrultusunda ortaya çıkar. Bu aşamada en önemli etken firmanın özellikleridir. Bu yönde çalışmaların ilerletilmesi sonucunda ise belgenize rahatlıkla sahip olabilirsiniz.
Genel olarak süreyi değiştiren bazı faktörleri ise aşağıda incelemeniz mümkündür:

•    İşletmede mevcut olarak iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi bulunuyor olması süreyi kısaltabilir.
•    Organizasyonların karmaşıklığı ve büyüklüğü, süre üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.
•    İşletmenin çalışan sayısı da belirleyici hususlar arasında yer alır.
•    En net sürenin ortaya konması açısından ilk olarak başlangıç denetimi yapılması gerekir.
•    Denetimin hemen ardından gerekli dokümantasyon hazırlığı başlar ve işletme büyüklüğüne göre ne kadar sürede tamamlanacağı belli olur.
•    Yönetici ve diğer çalışanlar için iş sağlığı ve güvenliği konularının tüm detayları ile öğrenilmesi adına eğitim programlarının düzenlenmesi de süre için önemlidir.
•    Belirlenen uygulamaların ne kadar sürede hayata geçirilebildiği de çok değerlidir.
•    Firmanın hazır hale gelme zamanı ve ardından yapılacak yeni denetimin kapsamı belirleyici etki taşır.

Belirttiğimiz tüm bu faktörlere göre uzman ekibimiz, en hızlı olacak biçimde hazırlıklarını gerçekleştirir. Bu sayede çok kısa süre içerisinde belgenize ulaşmanız fazlasıyla kolay bir hale gelir. Böylelikle iş sağlığı ve güvenliği için gerekli donanıma sahip olarak, çok daha verimli biçimde faaliyetlerinize devam etmenizin de önü açılır.

ISO 45001 Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Çok daha fazlası için Aşan Danışmanlık işletme yetkililerine ulaşım sağlayın. Türkiye’nin her yerinde sizi denetime hazırlayacak uzman ekipler ile hizmet veriyoruz.
 

En Kısa Sürede Belge Almak İçin Bize Ulaşın


ISO 45001 belgesi için verilen hizmetlerin yanı sıra sürenin önemi de bir hayli büyüktür. Mümkün olan en kısa süre içerisinde belgenize kavuşmak için profesyonel adımların atılması şarttır. Bu aşamada verimli çalışmalarıyla dikkatleri üzerine toplayan uzman kadromuz, gereksinimlerinize doğrudan hitap eder.

Ekip olarak, firmanıza özel yöntemler geliştirmeyi de ihmal etmemekteyiz. Bu durum, belge alım süresini doğrudan kısaltma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda eğitim ve uygulama aşamalarının son derece anlaşılır şekilde sürdürülmesi de elinizi fazlasıyla güçlendirir. Siz de hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek ve beklentilerinizi birinci ağızdan paylaşmak için bizi istediğiniz her zaman arama fırsatından faydalanabilirsiniz.

Her türlü bilgi ve destek için Aşan Danışmanlık uzmanlarına yazın, sitemizdeki canlı destek hattımız, bilgi numaralarımız ve diğer irtibat kanallarımız ile sizlere bilgilendirici içerikleri sunuyor olacağız. Belgelendirme teklifi için bize ulaşın.  

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp