Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

FP 15500 Belgesinin Maliyeti Nedir?

Mobilya üreticileri ve pazarlamacıları açısından oldukça önemli bir belge olan FP 15500 küresel anlamda büyük faydalar sağlamaktadır. Bu anlamda FP 15500 belgesinin maliyeti nedir soruları da sıklıkla gündeme gelmektedir. Mobilya üretim sistemlerini diğer yönetim sistemleri ile entegre etmeye yardımcı olan bu kalite yönetim sistemi günümüzde büyük çapta iş yapan firmalar açısından olmazsa olmaz konuma gelmiştir.

Global anlamda büyük bir imaj ve iş hacmi olanağı getiren bu belge yetkilendirilmiş danışmanlık firmaları tarafından verilmektedir. Firmamız FP 15500 kalite yönetim belgesini firmaların talepleri doğrultusunda gerekli denetim süreçlerinin tamamlanması ile firmalara onaylı bir şekilde temin etmektedir.

FP 15500 Belgesinin Avantajları


Bu standartlar belgesi küresel anlamda pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Özellikle dünya pazarında iş yapan ya da yapmak isteyen mobilya üreticilerinin üretim sistemlerini daha iyi bir hale getirmesi açısından büyük bir katkı sağlamaktadır.

Açılımı “Furniture Production” olan “Mobilya Üretimi” standardı, sadece mobilya kalitesini belirten bir standart değildir. Hammadden üretime, üretimden alıcıya ulaşana kadar tüm süreçte önemli bir kalite yönetim sistemidir. Kalite standart belgesi hem ürün hem süreç hem de müşteri memnuniyetini iyileştirmeye odaklanmaktadır. Bu kurallar bütünü hem etik anlamda hem prestij anlamında sektörde rol oynayan aktörlere büyük bir getiri sağlamaktadır.

Aşan Danışmanlık bir çok mobilya ile ilgilenen işletmeye bu alanda hizmet vermiştir. Uygun fiyatlarımızdan yararlanabilmek için sitemizde yer alan numaralarımızı hemen arayabilirsiniz.

Bu kalite yönetim sistemi belgesi pek çok kapıyı da açmaktadır. Ayrıca firmanın tüm birimlerinde bir iyileştirme ortaya çıkarmaktadır. Örnek vermek gerekirse üretimde ortaya çıkabilecek defoların önüne geçmek mümkün olabilecektir. Bununla beraber hatalı hammadde girdisinin de önüne geçilebilmektedir.

Yanlış üründen doğan işgücü kaybı da dolaylı bir şekilde engellenmiş olacaktır. Firmada sürekli iyileştirme olması çalışan motivasyonunu artırmakla beraber aidiyet duygusunu da geliştirecektir. Dış pazara açılmak isteyen mobilya üreticilerinin hem pazara kolay girmesini sağlamakta hem de dış pazardaki prestij ve imajını olumlu yönde etkilemektedir.

FP 15500 Kalite Yönetim Belgesi

FP 15500 Kalite Yönetim Belgesini Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Mobilya üretici ve satıcıları için büyük artılar getiren FP 15500 kalite yönetim belgesi yetkilendirilmiş danışmanlık ve denetim kurumları tarafından verilmektedir. Bu bağlamda danışmanlık firmamız ihtiyacınız olan belgeyi sizlere prosedürler doğrultusunda temin edebilmektedir. Bunun için firma onayı ile gerekli denetimler sağlanarak son aşamada belgelendirme işlemi yapılabilmektedir. Söz konusu standart bağımsız bir ürün yönetim sistemi standardı olduğundan bunu doğru bir kuruluş ile belgelendirmek önemlidir.

Tüm bunlara ek olarak AŞAN DANIŞMANLIK INSTAGRAM hesabını takip ederek bir çok konu hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

FP 15500 Kalite Belgesi İçin Ne Kadar Ödeme Yapmak Gerekir?


Belgenin faydalarından sonra sıra FP 15500 belgesinin maliyeti nedir sorusuna gelmektedir. Belgelendirme sürecine başvurmak için danışmanlık firmasına belirli bir meblağ ödenmektedir. Hem denetim hem de giderler için ödenen bu meblağlar belirli standartlara göre belirlenmiştir. FP 15500 kalite yönetim belgesi fiyat teklifi almak için danışmanlık firmamızın irtibat numaraları ile bizlerle iletişime geçebilir ve en uygun ücretlendirme ile global anlamda büyük bir prestij sağlayacak olan belgelendirme sürecini başlatabilirsiniz.

Tüm Türkiye´de Aşan Danışmanlık ile kısa sürede belgelendirme kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Uzman kadromuz ve profesyonel hizmetlerimiz ile sizlere ulaşmaktayız.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp