Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

FP 15500 Kimler Alabilir?

FP 15500, küresel ticarette son derece önemli bir sertifikadır. Dünya sektöründe büyük bir paya sahip olan mobilya ürünlerinin imalat sistemleri bu standarda uyması gerekir.

Aşan Danışmanlık en uygun fiyatlarla sizlerin hizmetindedir. Detayları bu içerik ile inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

FP 15500 kimler alabilir? Furniture Production adıyla bilinen standart, hammadde temininden son ürünün teslimine kadarki üretim sürecine odaklanıyor. Sektörde mobilya kalite belgesi olarak bilinen standart ürün kalite belgesi değildir. Bu uygulama sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyetini hedef alır. Bu belge firmanın ürünlerinin kaliteli olduğu değil fabrika üretim sisteminin usullere uyduğunu gösterir.

Belgelendirme firmamız uluslararası akreditasyon kurallarına titizlikle uyacaktır. Yönetim sisteminden ödün vermeden sektörde öne çıkmayı başarıyoruz. Bu konuda söz sahibi ve saygın kuruluşlardan bir tanesiyiz. Uzun süredir sektörde olan tecrübeli ekiplerimizle beraber küreselleşen dünyada yardımcı olabiliyoruz. Sanayi ve hizmet sektöründe kaliteli belgelendirme firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Faydaları Nelerdir?

Mobilya üretimi gerçekleştiren işletmenin bu standardı tam olarak uygulaması durumunda şu avantajları elde edebilir;

•    Üretimde fire oranı düşer.
•    Hatalı hammadde girişi engellenir.
•    İş gücü kaybı azalır.
•    Ürün geliştirmesinde verimlilik artar.
•    Çalışanların örgütsel aidiyeti yükselir.
•    Müşteri memnuniyeti artar.
•    Ürün daha kolay izlenir.
•    Dış pazara daha kolay girilir.

Belgelendirme firmamız gerekli teknik bilgi ve tecrübeye sahiptir. Uzmanlarımız tarafından yapılan tetkiklerdeki en temel konu tarafsız bir şekilde hareket etmektir. Her sektörden farklı türde işletmelere tam zamanında çözümler geliştiriyoruz. Danışmanlarımız, hizmetlerimizi işinizin özel ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde özelleştirmektedir.

Tüm belgelendirme ve danışmanlık faaliyetlerimiz bu adres üzerinde sizleri bekliyor. İşletmenize katma değer yaratacak çözümlerle hemen tanışabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık olarak bu alanda bir çok bilgiyi sitemiz haricinde INSTAGRAM sayfamızda da sağlamaktayız.

FP 15500 Belgesi Nasıl Alınır?


Bu ürün yönetim sistemi bağımsız bir standarttır. Belge sektör temsilcileri tarafından geliştirilmiştir. Belgeyi almak sizlere avantaj sağlar. Belge veren kurumun bilinirliği en önemli konulardan bir tanesidir. Belge alınması ile ilgili olarak başvuru sürecini sizler için yürütebiliriz Hedef pazarınıza en uygun belgelendirme çalışmalarını kolayca tamamlayabiliriz.

Yönetim sistemlerinde belgelendirme her geçen gün önem kazanmaya devam ediyor. Firmamız uluslararası ticarette, pazarlamada kullanılan tüm belgelendirme çalışmaları konusunda çözümler sunuyor. Ürün ve hizmetin pazarlanması için düzenlenen belge ve sertifikalarda yardımcı olabiliriz. Belgelendirme faaliyetlerini yürütürken çalışacağınız firmayı tercih ederken profesyonelliği ve hizmet kalitesine göz atmalısınız.

FP 15500 Kimler Alabilir?

Kurumsallık alanında sizlere en iyi çözümü sunabiliriz. Belgelendirme firmamız tüm Türkiye’de paydaşlarımıza danışmanlık hizmeti sağlayabiliyor.
 

FP 15500 Belgesinin Fiyatı


FP 15500 kimler alabilir? Belgelendirme süreci ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. İletişim formumuzu kullanarak merak ettiğiniz detayları alabilirsiniz. Belgelendirme konusunda uzman mühendis kadrosu ve baş denetçi ekibimizle bir adım öne çıkıyoruz. Sizlere başarılı bir şekilde teknik danışmanlık hizmetleri verebiliriz. Danışanların ihtiyaçlarını tam olarak belirler ve buna göre hareket ederiz. Daha fazla bilgi almak isterseniz internet adresimizi kullanabilir ya da bizleri arayabilirsiniz.

Türkiye´nin öncü belgelendirme firmalarından Aşan Danışmanlık olarak sizlere ulaşmaktayız. Belge ile ilgili bilgi almak için whatsapp hattımızdan bize yazabilir veya iletişim numaralarımzı arayabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp