Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

FP 15500 Mobilya Üretim Kalite Yönetim Sistemi

Küresel anlamda ülkemizin mobilya sektörü oldukça önemli bir konuma sahiptir. Mobilya ürünlerinin üretildiği ülkemizde gerek üretim sistemleri, gerekse diğer yöntim sistemleri ile uyumlu hareket etmeniz ürünleriniz, personeliniz ve sektördeki konumunuz için önemlidir. FP harflerinin  “Furniture Production” yani “mobilya üretimi” olan bu standart sayesinde üretilen ürünlerin hammadde aşamalarından, müşteriye teslim edildiği ana kadar tüm süreç kapsam altında olacaktır. Türkiye´deki mobilya üreticileri için klavuz niteliğinde olan FP 15500 mobilya kalite belgesi için Aşan Danışmanlık firmasından bilgi ve destek almanız mümkündür.
 

FP 15500 Mobilya Kalite Belgesi Kapsamı


Üreticilerin kendi arasında mobilya kalite belgesi olarak adlandırdığı bu standart ayrıca ürün için belgelendirme anlamında olan kaliteyi ele alan standarttır. İşletmeler için daimi iyileştirmeler, müşterilerin memnuniyetini ele almak konusunda FP 15500 yönetim sistemi kurallar bütünüdür. Bu belgeye sahip olan işletmelerin ürünlerinin üretildiği fabrikanın, tesisin belirlenmiş olan usullere, esaslara dayandırıldığı ve bunlar baz alınarak aşamalardan geçtiği bilinir. Aşan Danışmanlık işletmesinin sunduğu bu belge ile alakalı merak edilen hususların bir çoğunu aşağıda siz değerli ziyaretçilerimize sunduk. Bu belgeyi almanızdaki amaçlardan birisi hatalarınızı, kusurlarınızı görmek ve azaltmak için gerekli adımları atmaktır. Tamamen hataların yok edildiği, kusurların ortadan kaldırıldığı bir kalite yönetim sistemine sahip olarak müşterilerinize doğru ürünler sunacak, kaliteli ürünler üreteceksiniz.

Mobilyacıların sektör içerisindeki eksiklerini bilen, sektöre hakim uzman danışmanlarımız ile Tüm Türkiye´de Mobilya üretim Kalite Belgesini sunuyoruz.
 

FP 15500 Mobilya Üretim Kalite Yönetim Sistemi Faydaları Nelerdir?


Mobilya imalatçısı firmaların ihtiyaç duyduğu, alarak hem yerel pazarda hemde uluslararası pazarda önemli bir avantaj elde etmek istediği FP 15500 belgesi için doğru adrestesiniz, bu belgeye sahip olarak;

* Üretimlerinizde gereksiz firelerden uzak kalın
* İşletmenizin girdilerinin kontrol edilmesini sağlayın
* Gereksiz ve hatalı hammaddenin işletmeye girişini engelleyin
* Ürünlerinizin tasarımdan, geliştirme aşamasına kadar verimliliği odak alın
* Firmanızın her zaman iyileştirmeye açık olması sayesinde personelinizin aidiyet duygusu artsın
* Müşterilerinizin memnuniyetinde artış sağlayın
* Ürettiğiniz ürünlerin izlenebilirliğini sağlayın
* Ülke dışına çıkmak istediğinizde, ürünlerinizin dış pazara girişini kolaylaştırın
* Sektörde rekabet gücünüzü arttırın

FP 15500 Mobilya Üretim Kalite Yönetim Sistemi

Bu belgeyi alabilmek için öncelikli olarak Aşan Danışmanlık sitesinde yer alan canlı destek hattı, whatsapp hattını kullanın. Sektörün öncü belgelendirme firmasına hemen ulaşarak sizlerde en uygun fiyatlardan Mobilya kalite belgesine sahip olun. FP 15500 Mobilya Üretimlerinde Kalite Belgesi´ne sahip olabilirsiniz. Gönüllülük esasına bağlı olarak gerçekleştirilen bu süreç ile ilgili başvurunuzu almamızın ardından tüm süreçleri sizin adınıza biz takip etmekteyiz.

Hizmetlerinizdeki üretim aşamaları, malların temin edilmesi, malların montajının yapılması, atölyeler, teslimat aşamaları gibi hemen her alanda kontrolü sağlanan bu sistem ile tüketicilerin daha mutlu olması, doğru ürünleri tercih etmesi sağlanır. İşletmenizin bu sertifikaya sahip olması sektörde önemli bir avantajı da beraberinde getirecektir. Aşan Danışmanlık´ta uzman ekiplerden oluşturulmuş olan ekiplerimiz ile sizlere hizmet veririz.

Daha fazla bilgi ve detay için lütfen sitemizdeki numaramızı arayın veya kurumsal INSTAGRAM hesabımızdan DM yolu ile bize yazın.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp