Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

Oteller İçin Yeşil Yıldız Belgesi

Çevreye duyarlı olan konaklama tesislerinin kalitesi ve konforu hakkında bilgi vermekte olan oteller için yeşil yıldız belgesi bunu kanıtlamak isteyen her işletme tarafından alınmalıdır. Kalite etiketi anlamına gelmekte olan bu belge kişilerin çevreye ne şekilde duyarlı olduğunu ve ne gibi zararlarının olup olmadığını ispatlamak adına son derece önem arz eder. Kalitesini ispatlamak isteyen her otelin alması gereken bir belgedir.

Çevrenin oteller ve de konaklama tesisleri tarafından zarar görmemekte olduğunu ispatlayan ve önem arz eden bir belgedir. Bundan dolayı kişilerin memnuniyet alması ve kaliteden yana bir sorun olmadığını ispatlayabilmesi için alması gereken bir belge türüdür.

Sizde çevreci oteller arasında yer almak istiyorsanız Aşan Danışmanlık firmasının web sitesinde yer alan numarayı arayabilir ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Alınan bu belge ile müşterilerin memnuniyeti ve otele olan güveni daha fazla artmakta olacağından sorunsuz şekilde kişilerin müşteri kapasitesini artırması da söz konusudur. Her detayına dikkat edilerek çalışmakta ve de işlemekte olan bir firmayı tercih edecek olan müşterilerin gözündeki itibarın artması adına kişilerin aldığı bu belge pek çok avantaj sağlamaktadır.

Turizm alanında faaliyet göstermekte olan ve de işleyişini en iyi şekilde sağlamakta olan her otelin ya da işletmenin alması gereken bir belge olduğundan kişilerin buna dikkat etmesi ve de belgeyi temin etmesi gerekmektedir. Otel ve benzeri işletmeler tarafından ihtiyaç duyulmakta olan bu belge alındığı zaman uluslararası alanda da kişilerin oteli ispatlaması söz konusudur.

Firma olarak verilmekte olan hizmet içeriğinde bu belgenin isteyen işletme ve firmalara temin edilmesi söz konusudur. Aynı zamanda kişilerin en ufak şekilde sorun yaşamadan istedikleri gibi işletme düzeni kurması adına da firmamız en kısa süre içerisinde sorunsuz olarak bu belgeyi vermektedir.

Oteller İçin Yeşil Yıldız Belgesi Ne İşe Yarar?


Oteller için alınması gerekli ve önemli olan bu belge pek çok alanda ve de anlamda fayda sağlamaktadır. Bu durumda insanların otellerinin itibarının artması otelin ne kadar kaliteli olduğunun ispatlanması ve de müşteri memnuniyetinin alınması adına son derece faydalı olan bir belgedir. Güvenilir, kaliteli ve de özenli şekilde çalışıldığının gösterilmesi adına bu belge kişilere yardımcı olur.
Aynı zamanda otellerin ne şekilde iyileştirilmesi ve geliştirilmesi gerektiğine ilişkin planlama ve de standartların yer almasıyla da kişilere yön veren bir belgedir. İşletmelerin en ufak şekilde kalite manasında sorun yaşamamasına özen göstermekte olan bu belge insanların rekabet ortamındaki gücünü de artırmaktadır.

Aşan Danışmanlık ile yola çıkarak doğru sonuçlara en kısa sürede ulaşın.

Firmamız ile iletişime geçilmesi, kişilerin taleplerini dile getirerek bunun için başvuruda bulunması gibi durumlarla en kısa yoldan belgenin alınması mümkündür. Bu durumda kişiler firmamızdan profesyonel ve uzman şekilde yardım ve hizmet alıp istedikleri zaman bu belgeyi temin edebilirler. İletişim adreslerimizi kullanarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Yeşil Belge , TC Kültür ve Turizm tarafından yaratılan ve Çevre tarafından oluşturulan ve Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri projesi Yeşil Belgesi için bir uygulamadır. Projeyle ilgili ilk kuruluş 2008 resmi Gazete´de düzenlenen “Turizm İşletmesi Belgeli Konaklama Tesislerine Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesinin Verilmesine Dair Tebliğ” ile yapılmıştır. 19 Haziran 2017 tarihinde bu gönderiden kaldırılmak yerine101 sayılı sonra Resmi Gazete´de yayınlandı. Tebliğin amacı, konaklama tesislerinin sürdürülebilir turizm kapsamında çevre ile etkileyen ve hizmetler geliştirmesini; çevre bilincinin olumlu etkilenmesinden yararlanmanız. Günümüzün gördüğü gibi turizm ve otelcilik alanında çevre ile ilgili olan küçük bir şekilde görülmektedir. Bu bağlamda, Yeşil Yıldız Belgesi düzenlemesi de bu kapsamda en etkili, kapsamlı ve kapsamlı kapsamdan biridir. Belgeler, hakka sahip üreticilerin, hem çevreyi hem de üst sınıflara sahip olabilmekte, hem inşaat alanlarından faydalanabileceklerdir. Yeşil Yıldız Belgesi ile ilgili bilgiler ve belge almak için satın alınan kişiler hakkında bilgilendirmelerde duyurulur.

Bu bağlamda, tesisle ilgili;

su ve enerji kullanımı

atık yönetimi

ısı yalıtımlı boya, cam vb kullanımı

mutfak, çamaşırhane, soğuk oda vb kişisel planlamalı cihaz

çevre dostu kullanımı eğitimleri

merkezi ısıtma sistemi çalıştırma

çevre dostu kullanımı

kişisel hijyen ve genel sanitasyonunda çevre dostu kullanımı gibi çok önemli. Yeşil Yıldızı seçilecek bu paketlerin yanı sıra çok daha farklı uygulamalar, uygulama ve hizmetlerde denetimler yapılmaktadır.

Yeşil Yıldız Belgesi Neden Önemlidir?

Oteller için çevre ile ilgili en önemli tesisten gelen bu belge, hem tesis için hem de çevre ve toplum için doğrudan veya üretici olarak fayda sağlar.

 Yeşil kazanımların elde edilmesinin sağlanması

• Enerjinin verimli hale getirilmesi ve hedeflenmesi; toplam enerji eğitimin eğitimleri
• Su ve diğer
eğitim eğitimlerinin verilmesini sağlamak • Çevreye verilen eğitimlerin kullanımları aza indirilmesi
• Yenilenebilir enerji açısından çok kullanımlı olarak kullanım
• İş ve enerji kullanımı açısından eğitimli eğitim sistemleri • Kültür ve Turizm
konusunda onun bir çevre sanayisi elektrik tesisatından yararlanan.
Bu bağlamda, kuruluş belgelidir, bu destekten faydalanabilmektedir.

Yeşil Yıldız Belgesi tarafından turizm işletme belgesi olan tesisler için düzenlenebilmektedir. Bu bağlamda, gerekli olan ve satın alınabilen tüm yayınlanan Tebliğ´de yer alan kuruluşlara sahip olabilir.

Yeşil Yıldız Başvurusu ve Belgelendirme Süreci

Yeşil yıldız belgesine sahip olmak isteyenler. Dosya incelendikten sonra başvuru için uygundur. Hazırlanan başvuru dosyası doldurulamıyor ise başvuru geri çevrilmekte ve dosyanın yeniden doldurulması talep edilmektedir.

Oteller İçin Yeşil Yıldız Belgesi

Başvuru başvurularında başvurularda, başvuru için başvuruda bulunur. Bu tahminde minimum değerlere göre değişmektedir. Örneğin, 5 yıldızlı bir otel için kullanıcılarımız minimum puan 300 iken, 3 yıldızlı bir otel için bu puandır. Yine aynı otel veya tatil köyü olduğuna bağlı olarak kabul edilebilir.

Denetimler hedeflenen puanları alabilen tesisler Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesi Yeşil Belgesi verilmektedir. Belgenin geçerlilik süresi iki yıl olup, mülk sahibi, iki durumda birer belgenin olması sağlanmış olur.
 

Yeşil Yıldız Belgesi Almak İçin En Doğru Adres: Aşan Danışmanlık


Aşan Danışmanlık, almak isteyen bir ekiple danışmanlık hizmetini sağlamak. İhtiyaç duyulan bütün bilgiler, Aşan Danışmanlık´ın bilgi ve uzmanlık ile sizlere sunulmaktadır. Mevcut durum değerlendirmesi, kullanıma hazırlanmak, kullanıma hazırlanmak ve uygulanmaya hazırlanmak için gerkenler konusunda Aşan Danışmanlık sizlere yardımcı olmaktadır.

Belgelendirme almayı alınan Tebliğ´de, referans ve çok fazla detayın yer aldığı ve gösterilenler belirtilmiştir. Bütün gibi donanım için Aşan Danışmanlık alanında bilgi ve deneyim sahibi bir kişi destek ekibidir. Aşan Danışmanlık başvuru ve belgelendirme sürecine hızla, doğru ve güvenli bir şekilde ilerleyecektir. Siz de iyileştirecek bir tesis olarak belge almak hemen hemen Aşan Danışmanlık ile iletişime geçin.
 

Oteller İçin Yeşil Yıldız Belgesi Nasıl Alınır?


İlk olarak bu belgenin alınması için kişilerin firmamız ile irtibata geçmesi ve de daha sonrasında belirtilmekte olan tüm evrakların ya da belgelerin hazır edilmesi gerekir. Daha sonra ise aşamaların ve adımların takip edilmesi ile en kısa süre içerisinde belgenin takdim edilmesi sağlanır. Tüm süreçler, kontroller ve de değerlendirme aşamalar, sonuçlar belli olduktan sonra da insanların belgeyi alması söz konusudur.

Ancak standartlar gereğince kişilerin uygun olması ve de şartları yerine getirmesi oldukça önem arz ettiğinden buna dikkat ederek aşamaların takip edilmesi gerekir. Oteller için yeşil yıldız belgesi almak ve bulundurmak isteyen şirketler, firmalar bizlerden yardım ve hizmet alarak en kısa süre içerisinde belgeyi alabilirler.

Daha fazlası için sitemizde yer alan telefon numaramız, email adresimiz veya her daim size destek sunan Canlı Destek hattımızdan Aşan Danışmanlık’a ulaşabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp