Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

OHSAS 18001 Nasıl Alınır?

Günümüz işletmeleri iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturarak belgelendirebilme adına OHSAS 18001 nasıl alınır diye merakla araştırmalar yapmaktadır. Araştırma yapanların büyük bir kısmının yolu ise sektörün öncü kuruluşlarından birisi olarak bizimle kesişmektedir. Firmamız başta OHSAS 18001 belgesi olmak üzere uzun yıllardan beri birçok uluslararası sertifikaların ve yönetim sistemlerinin işletmelere kazandırılmasına yardımcı olmaktadır. Danışmanlık ve belgelendirme kuruluşu olarak uluslararası yetkilendirilmiş bir firmayız. Bu kapsamda bizimle iletişime geçen tüm kuruluşlara gerekli rehberliği sağlayarak yardımcı olmaktayız.

Aşan Danışmanlık olarak sektörün öncüsü olan, bu belge alanında bir çok referansı bulunan firmamız sizleri de sürece hazırlamakta ve sizleri de hızlı bir şekilde sisteme dahil edebilmek için doğru zamanda doğru adımları atmaktadır.

Neden OHSAS 18001 Yerine ISO 45001 Belgesi Almalısınız?


Özellikle OHSAS 18001 ile ilgili olarak son dönemlerde yoğun talepler almaktayız. Gerek yasal düzenlemeler gerekse farkındalığın artması sonucunda artık hemen her kuruluş iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli adımları atmaya başlamıştır. Hal böyle iken çalışma ortamlarındaki muhtemel riskleri azaltmak ve daha güvenilir, sağlıklı ve güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak artık çok daha kolay olmaktadır. OHSAS 18002 standartları ile organizasyonlarda çalışanların iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, iş kazalarının ve mesleki hastalıkların önlenmesi gibi birçok kazanım mümkün olabilmektedir. Bahsi geçen standartların sağlanması ile birlikte aynı zamanda kuruluşların yasal bakımdan sorumlulukları da yerine getirilmiş olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra performanslarının iyileştirilmesine ve bunun da sürekliliğinin sağlanmasına katkı sağlamaktadır.

Bir işletmenin OHSAS 18001 belgesine sahip olması uluslararası standartlara uygun bir şekilde iş sağlığı ve güvenliği standartlarının tasarlandığını ve uyarlandığını gösterir. Tüm çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilere karşı güvenilir ilişkiler ve ticaret kurulmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda işletmenin sektörel rekabet gücünün artarak avantajlı olmasına yardımcı olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra;

•    Çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi,
•    İş kazalarının ve mesleki hastalıkların azaltılması,
•    Çalışan memnuniyetinin artırılması,
•    Çalışanların güvenliğinin ve sağlığının korunması,
•    İş verimliliğinin artırılması,
•    Kaza sonrası oluşan mali kayıpların önlenmesi,
•    Yasal sorumlulukların yerine getirilmesi,
•    Müşteri memnuniyetinin artırılması gibi yararlı sonuçları bulunmaktadır.

Tüm bunların bilincinde olan işletmeler bizimle iletişime geçerek OHSAS 18001 nasıl alınır diye merakla sormaktadır.

OHSAS

Bu konuda sizler de ister canlı iletişim kanalı ister whatsapp destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Teknik ekibimizle yapacağınız görüşme sonrasında aklınızdaki tüm sorulara cevaplar bulmuş olarak görüşmeyi sonlandıracağınızdan emin olabilirsiniz. Bu karşın OHSAS 18001 sertifikasını nasıl alabileceğinize dair genel bilgilendirmeyi burada da yaparak kabaca bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabiliriz. Tüm detayları için mutlaka bizimle iletişime geçmeniz yararlı olacaktır.
 

İş Güvenliği Yönetim Sistemi


OHSAS 18001 belgesi almak için ilk olarak bu belgenin gereksinimlerinden oluşan uluslararası standartların işletmeye uygulanması ve bunun yönetimsel bir sistem haline getirilmesi gerekmektedir. Bu sistemin oluşturulması ve yönetilebilir hale gelmesi için uzmanlarımız sizlere gereken rehberliği gösterecektir.  Bu sürecin ardından firmamız denetçileri tarafından denetim süreci gerçekleştirilecektir. Denetim sürecinin başarılı bir şekilde nihayete erdirilmesiyle birlikte ilgili süreçler tamamlanarak sertifika almaya hak kazanılacaktır. Kabaca OHSAS 18001 nasıl alınır sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Bu konuda bizimle iletişime geçtiğinizde uzmanlarımız gerekli bilgilendirmeyi tüm detaylarıyla sizlere yapacaktır. Sürecin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yürütülmesi, mevcut durum analizi, iyileştirmeler, denetimler ve belgelendirme aşamaları profesyonel bir yaklaşımla tarafımızca yürütülerek sonuçlandırılacaktır.

Belgelendirme sektöründeki faaliyetlerimizin tamamı için Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin öncü danışmanları ile çalışıyoruz ISO Sertifikaları alanında üst düzey bir kitleye hitap etmekte ve hızlı aksiyonlar almaktayız.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp