Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

KKDİK

KKDİK NEDİR?

Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması ifadelerinin baş harflerinden oluşan KKDİK´da ilgili yönetmelik 2017 senesinin ortalarında yayınlanmış ve ülkemizde yürürlüğe girmiştir. Bu yönetmelikdeki ilk amaç çevrenin daha iyi bir şekilde korunabilmesini sağlamak, insan sağlığının korunması, üretimlerde kullanılan maddelerdeki zararların değerlendirilmesi işlemleri ve bu alandaki uygulanabilecek alternatif yöntemlerin belirlenmesiyle sektördeki rekabetin, yeniliğin daimi olmasını sağlamaktır. Bu sayede kimyasallardaki kayıtlar, değerlendirme işlemleri, izinler ve kısıtlamalar ile alakalı teknik usulün, idari esasların düzenlendiği de bilinmektedir. Bu yönetmeliğe detaylı bir şekilde hakim olan uzmanlarımız ile Türkiye´nin her yerinde " Kimyasal Ürün Danışmanlığı " hizmeti vermekteyiz. İlgili yönetmelik ülkemizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından süreçlerin yönetilmesi sağlanılmaktadır.

Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması´nı uygulamaya alması gereken firmalar ise senelik olarak 1 ton ve üzerinde ürün,madde imal edenler yada ithal eden firmalar tarafından uygulanmalıdır. Bu kapsamda ihtal ettiğiniz tüm maddeler veya ürettiğiniz tüm kimyasal maddelerin gerekli süreçlere uygun olarak hazırlanması ve sürecin takibini yapıyoruz.

KKDİK Yönetmeliği Danışmanlık Hizmetleri
Aşan Danışmanlık

Sektörün öncü danışmanları ile tüm bu süreci takip ediyoruz. Kaydının yapılması gereken maddelerin belirlenmesi ve kayıttan muaf olacak olan maddelerin belirlenmesi aşamasnda bizlerden hizmet alabilirsiniz. Ayrıca kayıtlı olarak kabul edilen maddelerin neler olduğunu ve kısıtlı olarka kullanıma uygun olan maddelerin belirlenmesinde, yasaklı olan maddelerin belirlenmesi için uzman danışmanlarımız hizmetinizdedir. Aşan Danışmanlık olarak tüm bu maddeler için gerekli kayıt stratejilerin belirlenmesini sağlıyoruz.

Uzmanlarımızdan alacağınız eğitimler ve danışmanlık hizmetleri ile sizlere sunulan hizmetlerin bazıları aşağıdaki gibi olacaktır;

* Üçüncü taraflar için temsilcilik hizmetlerini sunmaktayız.

* Üretilen ve ithal edilen maddelerin belirlenmesinde danışmanlık hizmetleir veriyoruz.

* KKDİK´da kapsam dışında yer alan maddelerin belirlenmesini sağlıyoruz.

* KKDİK´de yer alan ve bu mevzuata göre muaf olan maddelerin belirlenmesinde destek oluyoruz.

* KGR yani kimyasal güvenlik raporu hazırlanması hizmetleri sunulmaktadır.

* KKDİK kapsamına giren tüm maddelerin belirlenmesi sağlanılmaktadır.

* Uzmanlarımız ile güvenlik bilgi formları hazırlanmaktadır.

* Uzmanlarımız ile genişletilmiş güvenlik bilgi formları hazırlanmaktadır.

* Tek temsilcilik hizmeti verilmektedir.

* Konsorsiyum yönetimi hizmetlerinde Aşan Danışmanlık profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir.

* KKDİK Ek 14´te yer alan izne tabi olan maddelerin belirlenmesi ve daha bir çok hizmet başlığı bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi ve detay için incelediğiniz web sitemizde yer alan numaralarımızı arayarak " Kimyasal Ürün Danışmanlığı " için en uygun teklifleri alabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp