Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

İyi Üretim Uygulamaları (GMP)

Günümüz dünyasında ürünlerin kaliteli ve tüketiciler tarafından güvenilir olmalarını sağlamak adına birtakım arayışlar sonrasında elde edilen sonuç itibariyle iyi üretim uygulamaları (GMP) kavramı ile karşılaşmaktayız. İngilizce Good Manufacturing Practices – GMP karşılığı olarak dilimize iyi üretim uygulamaları şeklinde çevrilmiştir. Adından da anlaşılacağı gibi ürünün kaliteli olmasını garantileyerek tüketici güvenliğini sağlamak hedeflenmektedir.

Bir prosedür ve yönergeler bütünü olarak değerlendirebileceğimiz GMP, özellikle gıda, ilaç ve kozmetik sektöründe ürün kalitesini en üst seviyede tutarak tüketicilerin güvenliğini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belgelendirme ve denetleme kuruluşu olarak GMP ile ilgili sektörel bilgi birikimi ve deneyimlere sahip uzmanlarımızla sizlere yardımcı olmaktayız. Uzmanlarımız alan hakimiyeti ve tecrübeleri ile bu alanda ihtiyacınız olan tüm hususlarda sizlere kılavuzluk etmektedir. Whatsapp destek hattımızla yazışarak aklınızdaki sorulara detaylı cevaplar alabilirsiniz. Ya da dilerseniz canlı müşteri iletişim kanalımız aracılığıyla da sorularınızı ve merak ettiğiniz hususları bire bir sorarak bilgilendirme isteyebilirsiniz. Sektörün öncü danışmanlıklarından birisi olarak bu konuda tüm sorularınızı detaylı bir şekilde cevaplandırarak sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık size 1 telefon kadar yakındır.

GMP İyi Üretim Uygulamaları | GMP İlaç-Kozmetik-Gıda Belgesi


İyi üretim Uygulamaları (GMP), faydaları ve sağladığı avantajlar bakımından hem işletmeler hem de tüketiciler açısından önem arz etmektedir. Üretici bakımından öncelikle kalite yönetimi ve süreç kontrolü bakımından sağlam bir altyapı oluşturulmasına imkan tanır.

Üretim maliyetlerini optimize etme, ürün kalitesini artırma, pazar payını yükseltme, hatalı üretimin azaltılması, israfın önlenmesi ve verimliliğin artırılması gibi bir işletmenin isteyeceği her şeyi rahatlıkla sağlayabilmektedir. Tüketici penceresinden bakıldığında ise ürünlerin sertifikalı olması en başta sağlık ve güvenlik açısından büyük bir güvence sunmaktadır. Böylece tüketicilerin güvenilir ve sağlıklı ürünler tüketerek, taklit, bozuk, kalitesiz, sağlıksız ve güvensiz ürünler tüketmesinin önüne geçmektedir. İlaç, gıda ve kozmetik gibi sektörlerde tüketicilerin güvenini artırarak bilinçli tüketim alışkanlıkları oluşturmalarına katkı sağlar.

Kabaca toparlayacak olursak GMP standartlarını sağlayarak bünyesinde sürdürülebilir kılan işletmeler daha verimli, kaliteli ve güvenilir üretimler yapabilmektedir. Böylece tüketicilerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde kullanmalarına imkan tanımaktadır. Bu nedenle günümüzde hemen her üreticinin GMP standartlarını sağlayarak üretim sistemlerini iyileştirmesi büyük önem arz etmektedir.

Aşan Danışmanlık olarak sektörde senelerin verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlerin hizmetinde olduk. Web sitemizde yer alan whatsapp hattımızdan veya canlı destek kanalımızdan müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.
 

Kozmetik İyi Üretim uygulamaları (GMP) Kılavuzu


Özellikle giderek zorlaşan rekabet koşulları karşısında avantaj sağlaması bakımından işletme için olmazsa olmazlardan birisi olarak değerlendirmemiz yanlış olmayacaktır. GMP ile elde edilecek avantajlardan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel danışmanlarımız eşliğinde süreci baştan sona yöneterek sistematize etmekteyiz. Böylece kısa sürede GMP’nin sağladığı avantajları hissedilebilir derecede görmeye başlayabilirsiniz.

İyi üretim uygulamaları (GMP) sertifikasını firmamızdan aldığınızda ürünlerinizin ilaç, kozmetik ve gıda sektörlerinde güvenilir ürün olmalarını sağlayabilirsiniz. GMP standartlarını sağlama noktasında uzmanlarımız sizlere rehberlik ederek süreci en kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Bir dizi kapsamlı kontroller, testler, analizler ve değerlendirmelerin yanı sıra personellerinizin de gerekli eğitimleri almalarını ve farkındalıklarının oluşmasını sağlamaktayız. Böylece bir bütün olarak GMP süreçlerini başından sonuna kadar yöneterek en iyi şekilde oluşturmanıza ve sürdürülebilir hale getirmenize rehberlik etmekteyiz. Süreçle ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Çok daha fazlası için Aşan Danışmanlık işletmemize ait kurumsal INSTAGRAM hesabımızı takip edebilir, hesap üzerinden DM göndererek müşteri temsilcilerimizden anında bilgi & destek alabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp