Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Teklifi

Firmaların kalite yönetim sistemlerini düzenleyen standartlardan oluşan ISO 9001, birçok kazanımı beraberinde getiren bir belgedir. Gerekli çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte uluslararası geçerliliği olan belgenizi kolaylıkla almanız mümkündür. Bu noktada kurumunuza özel olarak sunulacak ISO 9001 teklifi de son derece önemlidir. Genel prosedürlerin dışında tam anlamıyla şirketinizin sektör ve faaliyet alanına göre bir teklif yapılması, doğal olarak fazlasıyla avantajlı bir şekilde çözüme kavuşmanıza destek verir.

Konusunda uzman bir kadro ile uzun yıllara dayanan tecrübelerimizden yararlanabilmeniz adına var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Markanızı zirveye taşıma istekleriniz için oldukça etkili uygulamalarımızı kullanıyor ve tam kapasiteyle belgenizi almanızı amaçlıyoruz. Aynı zamanda sürekli iletişim halinde kalarak, herhangi bir sorun yaşamanızın da doğrudan önüne geçiyoruz. En uygun teklifi almak ve çalışmaların hızlıca başlaması adına uzman ekibimize dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

İşinde uzman ekiplerimiz ile Tüm Türkiye’de sizin yanınızdayız. Aşan Danışmanlık olarak senelerden bu yana sektöre yön verenlerden olduk. En uygun fiyatları sizlere sunma gayretindeyiz.

ISO 9001 Teklifi Nasıl Alınır?


Kalite yönetim sistemlerini
geliştirmek veya sıfırdan kurmak isteyen tüm işletmeler, firmamıza ulaşarak rahatlıkla teklif alma ayrıcalığına sahiptir. Bunun yanı sıra gereksinimlerinize göre fiyat hesaplaması yapılıyor olması da avantajlarınızın koruma altında olacağının göstergesidir. Ödeme teklifinin net biçimde ortaya çıkması için yapılması gerekenler ise şu şekilde sıralanır:

•    Öncelikle iletişim kanallarımız üzerinden bizimle irtibata geçmelisiniz.
•    Gerekli tüm detayları paylaşmanızla birlikte uzman ekibimiz vakit kaybetmeden değerlendirmelerine başlar.
•    Analiz sürecinde firmanızın büyüklüğü ve hizmet verdiği alana göre incelemelerin titizlikle yapılması gerekir.
•    Genel olarak yerinde inceleme yapılması, çok daha yararlı olur.
•    Önceden kurulu bir sisteminiz varsa nispeten daha düşük bir teklif alırsınız.
•    Personel sayısı, teklifin ortaya çıkması aşamasında etkili olan bir diğer faktördür.
•    Çalışan sayısına göre düzenlenecek eğitim programları, gerekli olan ekipmanların değişmesine sebebiyet verebilir.
•    Dokümantasyon çalışmalarında eksikliklerin giderilmesi veya en baştan hazırlanması işlemleri, teklif için bir hayli önemlidir.

ISO 9001 Teklifi

•    Kaç defa denetim yapılacağı ve tetkikleri gerçekleştirecek uzman sayısı, ödemelerin farklılaşmasına yol açabilir.
•    İyileşmenin kalıcı olup olmadığının periyodik olarak kontrol edilmesi, tekliflere son halini verir.

Belirttiğimiz bu adımlar tarafımızdan takip edilerek, kuruluşunuza özel olarak teklifler hazırlanır. Bu sayede tam olarak yalnızca ihtiyaçlarınıza göre teklif almış olursunuz. Aynı zamanda elde edeceğiniz ayrıcalıkların her zaman ekibimiz tarafından ön planda tutulması da memnuniyetinizin artması açısından çok önemlidir. Siz de hemen bizimle bağlantıya geçerek, işlem detaylarını rahatlıkla öğrenebilir ve faaliyetlerinizle fark yaratmaya başlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan sertifikalandırma hususları için Aşan Danışmanlık müşteri temsilcileri hizmetinizdedir, bize ulaşabilir ve bizden hizmet ile alakalı her türlü bilgiyi alabilirsiniz.
 

En İyi ISO 9001 Teklifi ile İşletmenize Değer Katın


Elde edeceğiniz ISO 9001 belgesi sayesinde kalite yönetim sisteminizin ulaştığı seviyeyi kolaylıkla gösterebilirsiniz. Bu belgenin kapsamında olan tüm standartları yerine getirerek, tam bir müşteri memnuniyeti sağlamanız kaçınılmazdır. Aynı zamanda çalışan motivasyonun yükselmesi ve risk analizi gibi işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanması, firmanızın ön plana çıkmasına fazlasıyla katkıda bulunur.

Denetim, eğitim, belgelendirme ve iyileşmenin takibi gibi tüm aşamalarda sizlerle yol arkadaşlığı yapmaya devam ediyoruz. Kaliteli uygulamaların kalıcı hale gelmesi adına özel tekniklerimiz ve profesyonel bakış açımızla daima yanınızda yer alıyoruz. Bunun yanı sıra en doğru ISO 9001 teklifi garantisi ile hiçbir noktada problemlerle karşılaşmanıza da asla müsaade etmiyoruz. Bizimle iletişime geçerek alacağınız teklif sonucunda siz de işletmenize beklediğinizin çok ötesinde değer katabilirsiniz.

Çok daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşın. En uygun fiyatlardan size ihtiyacınız olan ISO Sertifikası ile alakalı hizmet sunuyor ve doğru adımları atmanızı sağlıyoruz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp