Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Nasıl Alınır?

 “ISO 9001 nasıl alınır?” sorusu, kalite standartlarına uyum gösterdiğini kanıtlamak isteyen şirketler için fazlasıyla merak edilen bir konudur. Bu belgenin alınabilmesi için belirli şartlara uyum göstermek gerekir. Bunun en önemli nedeni, uluslararası kuruluşların uyulmasını zorunlu kıldığı standartların kapsamıdır. Belgelendirme kuruluşları arasında resmi şekilde yetkilendirilmiş olarak, ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda destek sunuyoruz.

Müşteriler için gerekli şartların ve uygulanabilir kuralların yerine getirilmesi noktasında yeterli olduğunuzu göstermek oldukça önemlidir. Müşterilerin memnuniyetini kazanmak ve firmanızın uzun süreli başarılara kavuşmasını sağlamak için ISO 9001 belgesini mutlaka almalısınız. Belge alım aşamalarında konusunda uzman ekibimiz, sizi detaylı bir şekilde bilgilendirir.

Bu belgeyi alabilmek için bizden danışmanlık almanız yeterli olacaktır, işletmenizi belgeyi alabilmek için hazır bir hale getirecek ve doğru denetimlerden geçerek sizlere doğru adımları attıracağız. Hemen bilgi & destek alabilmek adına Aşan Danışmanlık firmamızı arayın.

ISO 9001 Belgesi İçin Bizi Tercih Edin


Alanında gerekli yetkinliğe ve uzun süreli tecrübeye sahip çalışma arkadaşlarımız, firmanız için gerekli olan şartları ve uymanız gereken kuralları sizlere iletecektir. Aynı zamanda en doğru yönlendirme ve bilgilendirmeler sayesinde denetimlerden başarıyla geçmenizi ve belge almanızı sağlıyoruz. Eksiklerinizin tamamlanmasının ardından rahatlıkla alacağınız sertifika ile mevcut ve potansiyel müşterilerinize kalitenizi göstereceksiniz.

Şirket faaliyetlerinizi şeffaf bir biçimde yansıtabilmek ve bunun için doğru adımları atabilmek son derece önemlidir. Kaynak yönetimi ve risk analizi gibi uygulamalar ile birlikte çalışan eğitimleri konusunda da bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

ISO 9001 belgesi alabilmeniz için mevcut belgelendirme kuruluşlarının isteklerini karşılamalısınız. Belgelendirmenin tüm aşamalarını takip ederek, eğer gerekiyorsa iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirmelisiniz. Her aşamada eksiksiz adımlar atabilmek ve sertifika geçerliliğini sağlamak için önde gelen danışmanlık firmamızla çalışmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Aşan Danışmanlık olarak en uygun fiyatlardan sizlere belge hizmetlendirmesi yapmaktayız, detaylar için sitemizdeki numaramızdan bizi arayabilirsiniz.
 

ISO 9001 Belgesi Alım Süreci Nasıldır?


ISO 9001 belgesini almak için firmamıza ulaşmanızla birlikte son derece etkili çalışmalarımızı hemen başlatmaktayız. En çok fayda sağlayacağınız şekilde attığımız adımlar sayesinde herhangi bir şekilde sorun yaşamayacağınızdan da emin olabilirsiniz. Genel olarak belge alım süreci ile ilgili ayrıntıları ise şu şekilde görebilirsiniz:

•    Tarafımıza başvurmanızın ardından ilk etapta kurumunuzda denetim gerçekleştiriyoruz.
•    Denetim sayesinde mevcut uygulamalarınız içerisinde doğru veya yanlış şekilde devam eden detayları açıkça görüyoruz.
•    Kapsamlı bir değerlendirmenin hemen ardından zaman kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz.
•    Sektör ve çalışma alanınıza göre gerekli evrak ve belgelerin dokümantasyon işlemlerini hallediyoruz.
•    Yönetici ve personellerinizin gerekli donanıma sahip olması adına verimli eğitim programları düzenliyoruz. Eğitim kapsamını ise tam olarak en çok avantaj sağlayacağınız biçimde oluşturuyor ve aynı zamanda faaliyetlerinizi aksatmadan katılım gösterilmesini sağlıyoruz.

ISO 9001 Nasıl Alınır?

•    Firmanızda risk faktörlerini detaylı bir şekilde inceliyor ve bu doğrultuda gerekli planlamaları hazırlıyoruz.
•    Olası tehlikelerle karşılaşıldığında yapılması gerekenleri net biçimde göstererek, muhtemel zararları ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.
•    Çalışmalarınızın verimini ve çalışanlarınızı motivasyonunu arttırarak, müşteri memnuniyetine de oldukça üst düzey bir katkı yapılmasını sağlıyoruz.
•    Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla beraber belgenizi hazırlayarak teslim ediyoruz.

Yukarıdaki sürecin ardından periyodik olarak belgenizin geçerlilik süresi boyunca uygun zamanlarda yeniden denetim gerçekleştirerek, çalışmalarınızın iyileşmeye devam edip etmediğini de yakından takip ediyoruz. Bu sayede aklınızda soru işareti kalmadan ve hiçbir şekilde zarara uğramanıza gerek kalmadan doğru bir kalite yönetim sistemine sahip olmanıza katkıda bulunuyoruz. Siz de sektörünüz fark etmeksizin en doğru şekilde faaliyetlerinizi düzenlemek ve sektör içerisinde üstün bir rekabet avantajına sahip olmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizimle iletişim kurmalısınız.

Uygun teklifleri öğrenebilmek adına Aşan Danışmanlık sitesinde yer alan telefon numarası & email adresi veya whatsapp numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp