Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Sertifikası

ISO 9001 sertifikası ticari faaliyet gösteren işletmelerin tamamı için son derece kıymetli bir belgedir. Kalite yönetim sistemi belgesi olarak da bilinen bu sertifika ile çalışmalarınızın değerini rahatlıkla göstermeniz mümkün olur. Kalite standartları gereği yerine getireceğiniz koşullar sayesinde başta müşteri memnuniyetini yüksek oranda sağlamanız da bu sayede fazlasıyla kolaylaşır. Aynı zamanda işlerinizin verimi de doğal olarak artacağı için yüksek maliyetlerden de rahatlıkla sıyrılabilirsiniz. Böylece markanızı büyütme hedefleriniz, beklediğinizden çok daha kolay bir şekilde karşılığını bulur.

Sertifika gereksinimlerinizi, profesyonel ve deneyimli bir ekip aracılığıyla karşılamanız gerekmektedir. Bu sayede elde edeceğiniz avantajların yüksek oranda olacağından da emin olabilirsiniz. Belgelendirme firmamızın gerekli yetkinliğe sahip kadrosu aracılığıyla dilediğiniz her zaman destek almanız mümkündür. Böylelikle tüm şartları karşılayabilir ve alacağınız sertifika ile mevcut faaliyetlerinizin kalitesini açıkça gösterebilirsiniz. Sertifika işlemleri başlatmak içinse tarafımızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

ISO belgelendirme denilince akla ilk gelen firmalardanız. Aşan Danışmanlık olarak uzun senelerdir aynı sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Daha fazla bilgi ve detay için bize sitemizdeki numaramızdan ulaşabilirsiniz.

ISO 9001 Sertifikası Nasıl Alınır?


Sertifika alma süreçleri, bir dizi prosedürden oluşur. Prosedürlerin tam manasıyla karşılanması ise ancak uzman ekibimizin özel çalışmalarıyla mümkün hale gelir. Genel çerçevedeki standartların yanı sıra işletmenize özel çözüm teknikleri, çok daha ayrıcalıklı olmanızın önünü açar. Bu sayede pek çok farklı alanda markanızın adından rahatlıkla söz ettirebilirsiniz. Bununla beraber sertifika alma süreçlerini şu şekilde inceleyebilirsiniz:

•    İlk irtibat kurmanızın hemen ardından durum tespit denetimi için gerekli hazırlıklarımız başlar.
•    Yerinde değerlendirmeler sonucunda mevcut koşullarınız hassasiyetle gözetim altına alınır.
•    Tetkik sonucunda elde edilen veriler rapor altında kaydedilir.
•    Ortaya çıkan rapor doğrultusunda eksikliklerin giderilmesi adına oldukça verimli bir planlama oluşturulur.
•    Planlama çerçevesinde standartların dokümantasyon işlemleri gerçekleştirilir.
•    Risk analizleri yapılarak, alınması gereken tedbirler hakkında ayrıntılı bir bilgilendirme yapılır.
•    Çalışmaların etkisini arttırmak adına tüm çalışanlar için eğitim programları oluşturulur.
•    Güncel konuları içeren eğitim içerikleri sayesinde ekibin tamamı süreçlere dahil edilir.

ISO 9001 Sertifikası

•    Ekip çalışması sayesinde ekipman kullanımı ve işlerin verimi yüksek oranda arttırılır.
•    Çalışan motivasyonunun artması ve diğer çalışmaların tamamı sayesinde müşteri memnuniyeti fazlasıyla yükseltilir.
•    Gerekli düzeye ulaşan işletme için belgelendirme denetim kapsamlı bir şekilde tamamlanır.
•    Uygunluğun doğru seviyeye çıktığı tespit edilirse sertifika hazırlanarak teslim edilir.
•    İyileşmenin devamlılığını sağlamak amacıyla belli aralıklarla yeni denetimler için takvim oluşturulur.

Ekibimizin verimli uygulamaları sayesinde ISO 9001 sertifikası için gerekli tüm koşulları rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda kısa süre içerisinde belgenizi almanız, faaliyetlerinizin aksamasının da doğrudan önüne geçer.

Öncü danışmanlık firması ve eğitmen kadrosu ile Aşan Danışmanlık sizlerin hizmetindedir. Bizi sitemizdeki numaradan arayabilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.


ISO 9001 Sertifikası İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?


Sertifika alma süreçleri, büyük bir özenle devam ettirilmelidir. Tüm detaylar göz önünde bulundurularak, gerekli aksiyonlar alınmalıdır. Bu yüzden işlerine tam olarak hâkim olan kadromuzdan destek almanız büyük önem arz eder. Ayrıntıların tamamını sizin adınıza düşünen ve uygulamalarınızın karşılığını bulması adına var gücüyle çalışan ekibimiz, hayal ettiğiniz marka değerine kavuşmanızı kolaylaştırır.
Belgelendirme aşamalarının çok geçmeden tamamlanması ve gerekli uygulamaların sorunsuz bir şekilde hayata geçirilmesi için zaman kaybetmeden bize ulaşmalısınız. Bu sayede hiçbir aksaklık yaşamadan zirve yürüyüşünüzü fazlasıyla hızlandırabilirsiniz. Siz de kalite yönetim sistemlerinizle fark yaratmak istiyorsanız, sadece bir telefon aracılığıyla uzman kadromuzla bağlantı kurmalısınız.;

Tüm bunlara ek olarak canlı destek hattımızda uzman Aşan Danışmanlık temsilcileri hizmetinizde olacaktır, bize yazmaktan, bizi aramaktan asla çekinmeyin.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp