Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Belgesini Kimler Alabilir?

ISO 9001 belgesi, kalitenizi rahatlıkla gösterebilmeniz açısından oldukça büyük önem arz eder. Dünya genelinde kabul görmüş olan standartları içerisinde barındıran bu belge sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan tam kapasiteyle çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Uygulamalarınızın karşılığını tamamen alabilmek içinse uzman bir ekipten destek almayı ihmal etmemelisiniz. Bu aşamada kadromuzun yetkinliği ve deneyimleri, aradığınız hizmetten çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır.

Belgelendirme işlemleri konusunda atmış olduğumuz adımlar aracılığıyla sektörümüzde son derece başarılı sonuçlar almaktayız. Firmalara sağladığımız avantajlar ve kalıcı bir hale gelen iyileştirme işlemleri sayesinde siz de rahatlıkla fark yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra “ISO 9001 belgesini kimler alabilir?” konusu hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca destek almaya hemen başlamak için iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşmanız da çok pratik ve kolay bir şekildedir.

Firmanızın ISO sertifikasını alabilmek için ilgili listede yer alıp almadığını hemen öğrenebilmek için Aşan Danışmanlık whatsapp hattına yazabilirsiniz.

Kalitenizi İspat Etmek İçin Belgenizi Uzmanlarımızın Desteği ile Alın


Kalite yönetim sistemlerinin
uygulanabilirliği için geliştirilen standartlar, tüm firmaların karşılaması gereken metrikleri içerir. Çalışma alanı ve sektör detaylarına bakılmaksızın bu belgenin alınması çok değerlidir. Bu sayede faaliyetlerinizin düzeyini çok rahat biçimde gösterebilirsiniz. Özellikle müşteri memnuniyeti yaratmak adına almanızın şart olduğu ISO 9001 belgesi ile oldukça yüksek oranda rekabet avantajı sağlayacak olmanız, standartların önemini bir kez daha görmenizi sağlar.

Ekip olarak, firmanıza özel gereksinimleri çok iyi anlıyor ve bu doğrultuda uygulama safhasına geçiyoruz. Böylelikle genel standartlar ile beraber özel ihtiyaçlarınızın da doğru biçimde karşılanmasına katkıda bulunuyoruz. Bununla birlikte belge alması gereken bazı kurum ve kuruluşlar da aşağıdaki gibidir:

•    Sağlık alanında faaliyet gösteren kuruluşlar
•    Otomotiv sektöründeki üretimden satış tüm işletmeler
•    Herhangi bir ürün için imalat yapan firmalar
•    Hizmet sektöründe rol alan kurumlar
•    Büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelerin tamamı
•    Eğitim kurumu olarak çalışmalarını sürdüren kuruluşlar
•    Teknoloji alanında tasarım, ürün geliştirme ve satış yapan işletmeler
•    Gıda ve içecek sektöründe bulunan ve depolama, tedarik, satış ve üretim gerçekleştiren tüm firmalar
•    Çevre yönetimi hakkında faaliyetlerini sürdüren firmalar
•    Kamu kurumlarının tamamı

ISO 9001 Belgesini Kimler Alabilir?

Tüm bu kurum ve kuruluşlar belge alarak, faaliyetlerini kesinlikle bu şekilde gözler önüne sermelidir. Aynı zamanda ticari çalışma gerçekleştiren işletmelerin hepsi, firmamız aracılığıyla belgesini mutlaka almalıdır.

Aşan Danışmanlık ile kısa süre içerisinde alacağınız danışmanlık sayesinde sürece hazır olun ve doğru adımları atarak Iso sertifikanıza sahip olun.
 

Kusursuz ISO 9001 Hizmetlerimiz ile Tanışın


Firma olarak, uzun yıllara kadar uzanan tecrübelerimiz ve işletmelere özel biçimde yaptığımız düzenlemelerimiz sayesinde doğrudan öne çıkmayı başarıyoruz. Bize ulaşmanızın hemen ardından tam anlamıyla firmanıza göre yol haritası çıkarıyor ve bu şekilde doğruca işlemlerimize başlıyoruz. Bu aşamada en önemli faktör ise çalışma alanınız fark etmeksizin aynı özveri ile harekete geçiyor olmamızdır. Böylelikle beklentilerinizi de aşan bir düzeyde destek almanız, ciddi derecede kolay ve pratik bir hale gelir.

Konusunda tam donanım ve dikkat çeken deneyimleri ile uzman kadromuz, ne istediğinizi çok iyi bilmektedir. Müşteri memnuniyetinden personel motivasyonuna ve çalışma verimliliğinden güvenli uygulamalara kadar tüm detaylar, sizin yerinize düşünülür. Bu durum, almanız gereken tedbirler konusunda çok daha rahat bir şekilde işlem yapmanızın önünü açar. Siz de firmamıza ulaşarak, çok geçmeden kalite seviyenizi zirveye çıkarabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde Aşan Danışmanlık INSTAGRAM sayfasında sizler için bir çok detaya yer verilmiştir. İlgili sayfayı hemen ziyaret edebilir ve bilginin en doğrusuna Aşan kalitesi ile ulaşabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp