Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Kaç Sene Geçerli?

Uluslararası alanda müşteri memnuniyetinin sağlanması ve çalışmaların çok daha yüksek oranda kaliteye sahip olması adına belirli standartlar ortaya konmuştur. Bu standartlar, işletmelerin seviye atlamasına ve faaliyetlerin kusursuz bir hale gelmesi adına büyük öneme sahiptir. Alanında gerekli uzmanlığa sahip olan firmamızın katkıları ile belgenizi alarak, ulaştığınız düzeyi rahatlıkla gösterebilirsiniz. Bu sayede ekstra kazanımları elde ederek, fazlasıyla ön plana çıkma istekleriniz de kolaylıkla karşılanır.

Gerekli çalışmaların ardından uluslararası geçerliliği bulunan belgenizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu noktada en çok merak edilenler arasında ise “ISO 9001 kaç sene geçerli?” sorusu bulunmaktadır. Belgenin geçerlilik süresi, belirli kurallar çerçevesinde ortalama 3 yıl olarak belirlenir. Aynı zamanda bazı sektörlere göre bu sürenin değişmesi de mümkündür. Diğer yandan periyodik olarak denetimlerin gerçekleştirilmesi ve bu sayede kalıcı faydalara sahip olunması da çok önemlidir. Geçerlilik süresi ve diğer tüm ayrıntılar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden uzman ekibimiz ile temasa geçmelisiniz.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi istediğinizde Aşan Danışmanlık sitesinde yer alan whatsapp destek hattından bilgi edinebilirsiniz.

ISO 9001 Geçerlilik Koşulları Nasıl Belirlenir?


ISO 9001 sertifikasını almak için öncelikle işletmelerin detaylı bir denetimden geçmesi gerekir. İç ve dış tetkikler sonucunda firmanın belge alıp alamayacağı net biçimde belirlenir. Mevcut uygunsuzlukların tespiti ve karşılığında yapılması gerekenlerin doğru biçimde tamamlanması ise belge alımının önünde bulunan engelleri rahatlıkla ortadan kaldırır. Bu sayede kalite yönetim sistemleriniz de işler bir vaziyette varlığını korumaya devam eder.

Uzman ekibimizin çalışmaları, yalnızca denetim ile sınırlı değildir. Bu yolda baştan sona tarafınıza tam anlamıyla profesyonel danışmanlık desteği de verilir. Aynı zamanda hatalı işlemlerin düzeltilmesi adına tüm personel için eğitim programları hazırlanır. Bunun yanı sıra dokümantasyon uygulamaları ile gerekli şartlar hakkında tam bir bilinç oluşturulması amaçlanır. Risk analizi ve önlemler için gösterilen çabalar ise kısa süre içerisinde karşılığı verir. Firmanızın beklenen düzeye ulaşması ile beraber yeniden bir denetim gerçekleştirilmesi gerekir.

Belgelendirme denetimi sayesinde sertifikanızın hazırlık işlemleri de başlatılır. Standartlara uymanızın sonucunda belgenizi alarak, tam bir güven ortaya koymanız mümkün olur. Bu sayede çalışanlarınız, iş ortaklarınız ve müşterileriniz için beklentileri rahatlıkla karşılamanın keyfini de sürmeye devam edebilirsiniz. Belge alımının ardından belirli dönemlerde yeniden tetkikler yapılır ve uygulamaların kalıcılığı sıfırdan analiz edilir. Aynı zamanda belgenizin yenileme aşamalarında da firmamızdan destek almanız halinde tam zamanında işlemlerden de yararlanmış olur ve yapmanız gerekenler için kesinlikle geç kalmamanız sağlanır.

 ISO 9001 Geçerlilik Koşulları Nasıl Belirlenir?

Uzman kadromuz ile sizlerin yanındayız, bize sitemizdeki numaramızdan erişebilir ve Aşan Danışmanlık temsilcilerinden anında bilgi alabilirsiniz.
 

En Doğru ISO 9001 Bilgileri İçin Bizi Tercih Edin


ISO 9001 hakkında aklınıza takılan tüm soruları, uzman ekibimize yöneltebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha önce belge almış olmanız veya olmamanız fark etmeksizin uygulamalarımızın tamamından kolaylıkla faydalanmanız mümkündür. Kadromuzun tecrübe ve yetkinlikleri sayesinde sorunsuz biçimde yararlanacağınız bazı hizmetlerimiz şunlardır:

•    Denetim
•    Risk analizi
•    Planlama
•    Kaynak yönetimi
•    Verim arttırma
•    Müşteri memnuniyeti
•    Çalışan bağlılığı
•    Farklı pazarlara açılma
•    Belgelendirme
•    Gelişim takibi denetimleri

Belirttiğimiz hizmetler ile beraber şirketinize özel çalışmalar yaptırmak için istediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede belge geçerliliğinden yenileme aşamalarına kadar tüm konular hakkında en doğru ayrıntılara birinci ağızdan ulaşabilir ve avantajlarınızı doğrudan arttıramaya başlayabilirsiniz.

Çok daha fazlası Aşan Danışmanlık INSTAGRAM sayfamızdadır. Hemen erişebilir ve bilgi alabilirsiniz. Aramaktan asla ve asla çekinmeyiniz. Whatsapp hattımız da canlı destek hattımızda daima aktiftir.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp