Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Belgesini Kimler Verir?

ISO 9001 belgesi, kalite yönetim sistemi gereksinimlerini en doğru şekilde karşıladığınızı açıkça göstermenizi ciddi oranda kolaylaştırır. Firmanızın çalışma alanı fark etmeksizin uygulamalarınızın verimini de arttırmanıza katkıda bulunan belge standartları sayesinde çok geçmeden beklediğiniz kalite düzeyine erişebilirsiniz. Bu sayede müşteri memnuniyeti ve çalışan bağlılığı gibi konularda da yüksek derecede ayrıcalıklı bir şekilde faaliyetlerinize devam edebilirsiniz.

Belgenin sağladığı avantajlar ile beraber belgelendirme destekleri de son derece önemlidir. Bu noktada “ISO 9001 belgesini kimler verir?” sorusunun ortaya çıkması ise gayet doğaldır. Belgenizi, herhangi bir sorun yaşamadan almak için yetkili kurumların akredite ettiği kurumları tercih etmelisiniz. Alanında sahip olduğu tecrübeler ve uluslararası geçerlilik taşıyan belgelendirme hizmetleri ile firmamız, ön plana çıkmayı başarmaktadır. Aynı zamanda uzman kadromuzdan yardım alarak hem kalite yönetim sistemlerinizi fazlasıyla geliştirebilir hem de işletmenize seviye atlatabilirsiniz.

Aşan Danışmanlık bu belgeyi almak isteyen firmalara danışmanlık hizmeti ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Kısa sürede belgeyi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Nasıl Alınıyor?


ISO 9001 belgesini zorluk yaşamadan
almak için ilk yapmanız gereken uzman kadromuzla iletişim kurmaktır. Bu sayede baştan sona sunduğumuz danışmanlık ve diğer hizmetlerimiz sayesinde çok geçmeden belgenize kavuşabilirsiniz. Genel olarak belge alma hususlarını ise aşağıda görebilirsiniz:

•    Firmamıza ulaşmanızın hemen ardından hızlı bir şekilde planlama yapılarak firmanız denetlenir.
•    Denetim esnasında olası hataların yanı sıra mevcut olarak kullandığınız uygulamaların detayları net biçimde belirlenir.
•    Yanlış uygulamaların düzeltilmesi ve doğru olan işlemlerin geliştirilmesi adına yol haritası, uzmanlarımız tarafından oluşturulur.
•    Uygulama aşamasında tüm faaliyet alanları için gerekli dokümantasyon işlemleri başlatılır.
•    Çalışanların tamamının çok daha aktif bir şekilde süreçlere dahil olması adına eğitim programları titizlikle hazırlanır.
•    Risk analizleri ve alınması gereken tedbirler için ek önlemler açıkça ortaya konur.
•    Aşamaların tamamlanması ve firmanın hazır duruma gelmesinin hemen ardından bu kez belgelendirme denetimi yapılır.
•    Denetim sonucunda uygunluğun gerekli seviyede olması, belgenizi almanız için yeterli olur.
•    Belgelendirme işleminin ardından gelişimin ve uygulamaların kalıcı olması içinse yeni denetimler planlanır ve iyileşmenin takibi sağlanır.

ISO 9001 Belgesini Kimler Verir?

Ekip olarak en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmeniz adına gerekli adımların tamamını sizlerle birlikte atıyoruz. Markanıza değer katmak ve çok daha yüksek satış hedeflerine ulaşırken insan sağlığına verdiğiniz önemi de gözler önüne sermenizi istiyoruz. Siz de işletmenizin adını çok daha geniş kitlelere duyurmak ve müşteri odaklı yaklaşımlarınızla fark yaratmak istiyorsanız, bizimle zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Çok daha fazlası için lütfen sizde Aşan Danışmanlık’ın uzman danışmanları ile tanışın ve yola çıkın. Sizi ilgili belgeyi almaya hazırlayalım.
 

ISO 9001 Belgesini Uzmanından Alın


Belgelendirme süreçleri için uluslararası normlar her zaman ön planda tutulur. İşlemlerin bu doğrultuda devam etmesi ise son derece önemlidir. Aynı zamanda resmî belge için yetkili olan firmamız, elde etmek istediğiniz avantajların tamamına hâkimdir. Bu sayede farklı arayışlara girmenize de gerek kalmadan tam anlamıyla doğru hizmete ulaşmanız kaçınılmaz hale gelir.

Konusunda gerekli yetkinlikleri ve tecrübeleri ile sektörümüzde fark yaratan uzman ekibimiz, istek ve taleplerinizin tamamına büyük bir özveriyle yaklaşır. Gerçekleştirilen iş birliği sayesinde profesyonel olarak sonuca ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Bunun yanı sıra uygun fiyatlar eşliğinde kaliteli hizmet alma fırsatınız olduğunu unutmamalısınız. Firmanızla adınızı zirveye taşıma stratejilerinin çok daha hızlı bir şekilde sonuç vermesi adına siz de bizi tercih etmelisiniz.

Türkiye’nin önde gelen danışman ve eğitmen kadrosu ile hizmet veren Aşan Danışmanlık firması olarak bu alanda bir çok önemli veriyi de ayrıca INSTAGRAM hesabımızda paylaşmaktayız. Hemen sitemizden ilgili hesaba geçiş yapabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp