Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Belgesi Standart Kapsamı

ISO 9001 belgesi standart kapsamı bir işletmenin kalite yönetim sistemlerini uluslararası gereklilikler doğrultusunda kurduğunu net biçimde ifade etmesini sağlar. Aynı zamanda sistemin uygulandığını ve daima devam ettiğini de bu belge gösterir. Kapsamın en önemli noktası ise müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla sürekli bir şekilde iyileşmenin devam ettiğinin gösterilmesidir. Bunun yanı sıra yasal mevzuatlara da uyumlu çalışmalar gerçekleştirildiği de rahatlıkla ortaya konur. Diğer yandan organizasyonların kesintisiz bir şekilde kalite sunduğu gözler önüne serilir.

Kapsam dahilinde çalışmalarınızı yürüttüğünüzü göstermek içinse kesinlikle kaliteli ve doğru bir belgelendirme hizmeti almanız gerekmektedir. Bu aşamada uzman ekibimiz devreye girerek, yapmanız gerekenler hakkında fazlasıyla üst düzey bir donanıma sahip olmanızı sağlar. Bu sayede hem kalite yönetim sisteminiz tam anlamıyla doğru koşullar üzerine inşa edilir hem de kalıcı bir şekilde sistemlerinizi korumanız mümkün olur. Vakit kaybetmeden uzman ekibimizle bağlantıya geçmeniz ise bu yüzden son derece önemlidir.

Bu standart ile alakalı bir çok danışmanlık yapan ekiplerimizden alacağınız eğitimler ile kısa süre içerisinde ISO sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz. Aşan Danışmanlık olarak bu alanda oldukça tecrübeliyiz.

ISO 9001 Belgesi Standart Kapmasının Avantajları


Standartların kapsamı
, genel olarak tüm sektörler için benzer nitelikler taşımaktadır. Bununla birlikte bazı çalışma alanlarına ve firma büyüklüğüne göre içerikte değişiklik olması ise oldukça doğaldır. İhtiyaçlarınızın belirlenme sürecinde ise konusunda uzman kadromuzun analizleri çok önemlidir. Böylelikle beklediğinizin çok daha ötesinde avantajlara sahip olmanız ciddi oranda kolaylaşır. Genel olarak elde edilecek bazı ayrıcalıklar ise şu şekilde sıralanır:

•    İlk ve en önemli avantajlardan birisi, müşteri memnuniyetine odaklanan çalışma prensibine sahip olmaktır.
•    Müşteri gereksinimlerini ve taleplerini doğru şekilde anladığınızı ve bu yönde hizmet verdiğinizi şeffaf bir şekilde gösterme fırsatınız olur.
•    Sektörünüz içerisinde gerekli şartları sağlayarak, ön plana çıkmanız fazlasıyla kolaylaşır.
•    Kalite konusunda ödün vermeden öncü hizmetler sunduğunuzu rahatlıkla gösterebilirsiniz.
•    Çalışanlarınızın kalite yönetim sistemlerinde aktif bir şekilde rol aldığını ve süreçlerinizin tamamının kalite odaklı sürdüğünü ifade edebilirsiniz.
•    Ortaya çıkabilecek sorunlara karşı en doğru adımları attığınızı ve bu sayede herhangi bir zorluk yaşamadan aksiyon aldığınızı ortaya koyabilirsiniz.
•    Organizasyonlarınızın performansını arttırmakla kalmayıp aynı zamanda sürekli iyileştirme adımları attığınızı gösterebilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Standart Kapsamı

•    Yerel ve uluslararası yeni pazarlara açılma noktasında elde ettiğiniz güven sayesinde çok daha rahat hareket etmeniz mümkün olur.
•    Firmanız için daha gerçekçi hedefler koymanız ve bunlara ulaşmanız ekstra pratik bir hale gelir.
•    Doğal olarak işletme kâr oranlarınız sorunsuz bir şekilde artmaya devam eder.

ISO 9001 belgesi standart kapsamı ve uzmanlarımızın özel yöntemleri sayesinde zirve yürüyüşünüzü fazlasıyla hızlandırabilirsiniz.

Daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmamıza ulaşın. En uygun fiyatlardan size hizmet verelim. Ekiplerimiz sektörün öncüsü olabilecek kapasiteye sahip eğitmenlerden oluşmaktadır.
 

ISO 9001 Kapsamını Uzman Kadromuz ile Keşfedin


ISO 9001 standartları
için kapsam detaylarını öğrenmenin en özel yolu, firmamıza başvuruda bulunmaktır. İletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşmanız, kalite yönetim sisteminizin üst seviyeye ulaşması için gerekli çalışmaları başlatır. Bu sayede kapsamın tamamına hâkim olarak, işletmenizin adını daha rahat duyurabilirsiniz.

Uzmanlarımızın yetkinlikleri ve her aşamada aktif bir şekilde rol almaları, elde edeceğiniz avantajların doğrudan artmasına katkıda bulunur. Herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, zaman kaybetmeden bize ulaşmalı ve uzman kadromuzla hizmet detaylarını görüşmelisiniz. Böylelikle firmanızı en doğru şekilde geliştirmeye başlamış ve problem yaşamdan belgenize bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmasına sistesindeki whatsapp hattı, canlı destek kanalı veyahut daima güncel olan INSTAGRAM hesabından ulaşabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp