Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Belgesi Nereden Alınır?

ISO 9001 belgesi, işletmelere katmış olduğu değerle son derece kıymetli bir konumda yer alır. Kalite yönetim sistemlerinin en uygun şekilde düzenlenmesi ve faaliyetlerin çok daha benzersiz bir yapıya kavuşması adına bu belgenin mutlaka alınması gerekir. Kusursuz bir hizmet almak içinse zaman kaybetmeden uzman ekiplerimiz ile bağlantıya geçmeniz son derece önemlidir. Bu sayede çalışma alanlarınız ve sektörünüz fark etmeksizin tam olarak işletmenize özel uygulamalardan rahatlıkla faydalanmış olursunuz.

“ISO 9001 belgesi nereden alınır?” sorusunun cevaplanması adına tercih edeceğiniz kurumun özelliklerini kesinlikle incelemelisiniz. Böylelikle tüm gereksinim ve beklentilerinizin tek bir adres aracılığıyla karşılanacağından da emin olabilirsiniz. Firma olarak, uluslararası yetkilendirilmiş olmanın ve imza attığımız pek çok başarılı çalışmanın katkıları ile oldukça yüksek bir motivasyonla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerin de bizi tercih ederek, marka değerinizi hayallerinizin çok ötesine taşımanızı hedefliyoruz. Bu aşamada iletişim kanallarımızı her zaman kullanabileceğinizi de bilmelisiniz.

İşinde uzman danışmanlarımız sizi sertifikayı almaya hazır hale getirecektir, Aklınıza takılan hususların tamamı için Aşan Danışmanlık web sitesinde yer alan müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Nasıl Alınır?


ISO 9001 belgelendirme uygulamaları, son derece kritik uygulamalardan oluşmaktadır. Konusunda gerekli tecrübe ve donanıma sahip olan uzman ekibimiz sayesinde tüm aşamaların oldukça etkileyici bir şekilde devam ettiğini yakından görebilirsiniz. Bununla beraber belge alma noktasında bizi tercih etmenizi kolaylaştıracak bazı uygulamalarımız, aşağıdaki gibi sıralanır:

•    Belgelendirme sürecine geçmek için ilk olarak bizimle irtibat kurmanız gerekir.
•    İlettiğiniz bilgilerin ışığında zaman kaybetmeden işletme durumunuzu ve uygulamalarınızı kapsamlı bir şekilde değerlendiririz.
•    Değerlendirmenin hemen ardından ise alınması gereken tedbirler ve düzenlenmesi gereken konular hakkında tüm detaylar ortaya konur.
•    Personel ve yöneticilerin çok daha bilinçli bir şekilde çalışma gerçekleştirmesi adına bilgilendirme ve eğitim programları düzenleriz.
•    Şirket genelinde takip edilmesi gereken kural ve yönetmelikleri içeren dokümantasyon çalışmaları, uzman kadromuz aracılığıyla hassasiyet içerisinde tamamlanır.
•    Risk faktörlerini detaylıca ele alarak, ek önlemler için yol haritası çıkarırız.
•    Yeniden denetime hazır hale gelmeniz ile birlikte bu kez belgelendirme denetimi tarafımızdan gerçekleştirilir.
•    Tam anlamıyla belge almaya hazır duruma gelmiş olursanız, kısa süre içerisinde sertifikanız sizlere teslim edilir.
•    Erişmiş olduğunuz seviyenin korunması adına periyodik olarak, belge geçerlilik süresi boyunca yeni denetimler yaparız.
•    Yeni denetimlerden tam puan almanız adına gerekli çalışmaları da sorunsuz bir şekilde devam ettirmekteyiz.

Uygulamalarımızın kalitesi ve kadromuzun uzmanlığı sayesinde birçok ayrıcalıktan yararlanmış olursunuz. Sektörünüzün içerisinde fark yaratacak bir kapasite ile faaliyet göstermek için siz de bizi tercih edin.

ISO 9001 Belgesi Nereden Alınır?

Çok daha fazlası için iletişim sayfamıza erişin ve ilgili sayfada bulunan email adresimizden merak ettiğiniz soruları bize ulaştırarak, danışmanlarımızın yanıtını bekleyin. Aşan Danışmanlık her alanda iddialıdır.
 

ISO 9001 Belgesi Ayrıcalıkları Nelerdir?


Ekibimizden destek almanız durumunda oldukça fazla avantaja sahip olursunuz. Genel olarak vadettiğimiz bazı avantajları ise aşağıda görebilirsiniz:

•    Çalışan motivasyonunun fazlasıyla artması
•    Ekipman kullanımının verimli hale gelmesi
•    Risk analizleri ile tehlikelerin engellenmesi
•    Müşteri memnuniyetinin zirve noktasına ulaşması
•    Yüksek oranda rekabet ayrıcalığı
•    Çok daha etkili çalışma stratejilerinin geliştirilmesi
•    Farklı pazarlara rahatlıkla açılma isteklerinin karşılanması
•    Tedarik, lojistik, depolama ve satış gibi tüm paydaşların güvenin kazanılması
•    Hedef kitle ile çok daha kaliteli bir etkileşim kurulması

Şirket hedeflerinize ekstra hızlı adımlarla ulaşma ve belge aracılığıyla kalite yönetim sisteminizin muazzam düzeyini ispat etme noktasında bizi tercih ederseniz, başarılı sonuçlara imza atmanız kaçınılmaz bir hale gelir.

Daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmasına ulaşın. Sizlerin hizmetindeyiz. Kurumsal firmamızdan kurumsal hizmet almak sizin de hakkınız. Bizi arayın. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?