Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Firmaların oldukça kaliteli bir yönetim sistemine sahip olduğunu kolaylıkla gözler önüne sermek için elini güçlendiren ISO 9001 belgesi, son derece önemli standartları içeresinde barındırır. Uluslararası yetkili kurumların belirlediği koşullar çerçevesinde kapsam dahilinde olan konuların üzerinde titizlikle durulması gerekir. Bu sayede işletmelerin çalışmaları sırasında fazlasıyla verim elde etmesi de mümkün olur. Bunun yanı sıra “ISO 9001 belgesi ne kadar sürede alınır?” sorusu da oldukça önemlidir.

Belge alım süreleri, belirli faktörler eşliğinde değişiklik gösterebilir. Tam olarak net sürenin belli olması için öncelikle uzman danışmanlarımızın detaylı bir inceleme gerçekleştirmesi gerekir. Bu sayede en doğru zaman aralığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kusursuz bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi için de bize ulaşmanız yeterlidir. Böylelikle oldukça karmaşık prosedürler içerebilen konular hakkında net şekilde bilgi sahibi olabilir ve gereklilikleri kolaylıkla yerine getirerek belgenizi hemen alabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde Aşan Danışmanlık’tan alacağınız profesyonel hizmetler ile bu belgeyi edinmek isterseniz sitedeki numarayı arayabilirsiniz. Türkiye’nin öndü danışman ve eğitmen kadrosu ile Aşan Danışmanlık hizmet verir.

ISO 9001 Belgesi Alım Süresini Etkileyen Faktörler


ISO 9001 belgenizi
alırken pek çok farklı durumun süreyi etkileyebileceğini bilmelisiniz. Gerekli tespitlerin hemen ardından yaklaşık olarak birkaç hafta içerisinde belgenin alınması mümkün olurken bazı durumlarda ise bu süre birkaç aya kadar çıkabilmektedir. Genel olarak süreleri değiştiren bazı faktörler şu şekilde sıralanır:

•    İşletmenin büyüklüğü ve hizmet alanı
•    Dokümantasyon uygulamalarının detayları
•    Yönetici ve çalışan sayısı
•    Düzenlenen eğitim programları
•    Risk faktörlerinin belirlenmesi
•    Alınması gereken tedbirlerin uygulanma süresi
•    Firmaların denetimlere hazır hale gelme evresi
•    Belgelendirme denetiminden gerekli puanın alınması
•    Denetimde tespit edilen aksaklıkların düzeltilme süreci

 ISO 9001 Belgesi Alım Süresini Etkileyen Faktörler

Yukarıda bulunan faktörler ve diğer aşamalar sonucunda son derece hızlı bir şekilde belgenizi hazırlayarak teslim ettiğimizi bilmelisiniz. Bu sayede zamandan fazlasıyla tasarruf etmeniz de mümkün hale gelir.

Konusunda uzman ekiplerimiz ilk irtibattan belge teslim sürecine kadar en başarılı düzeye ulaşmanıza destek olmaktadır. Her ne kadar hizmet detayları, çalışan sayısı ve ek gereklilikler fazla oranda olsa da kullandığımız yöntemler ve özel uygulamalarımız, en kısa süre içerisinde isteklerinizin karşılanmasını sağlar. Bu aşamada özellikle kadromuzun uzmanlığı en kestirme yoldan sonuca varmanızı kolaylaştırır. Aynı zamanda hiçbir ayrıntının atlanmadan tarafınıza hizmet sunulması da son derece etkileyici bir marka değerine sahip olmanıza katkıda bulunur.

Aşan Danışmanlık olarak en uygun fiyatlardan en iyi hizmetleri size sunma amacındayız, eğitmenlerimizden alacağınız eğitim ile belgeyi alabilmek için doğru adımları atın.
 

Hızlı ve Kaliteli Uygulamalarımızı Keşfedin


Uzman kadromuzun yetkinlikleri ve tecrübeleri, başarınızın katlanması adına son derece önemlidir. İlk irtibat kurmanızın hemen ardından hazırlanan iş planlaması, belge alım süresini kısaltan en kritik aktörler arasında yer alır. Bununla beraber firmanızın hatasız bir şekilde denetimden geçirilmesi de işlemleri fazlasıyla hızlandırma özelliği taşır. Tespit edilen sorunların ivedilikle geliştirilmesi ise memnuniyetinizi beklentilerinizin çok ötesinde arttırmamız için yeterli olur. Çalışanlarınız için düzenlediğimiz eğitimlerin hem kısa sürede tamamlanması hem de önemli içeriklere sahip olması da çok daha rahat bir süreç geçireceğinizi gösterir.

Faaliyetlerinizi devam ettirdiğiniz sektör ve çalışma alanına göre özel tekniklerin kullanılması da en önemli ayrıcalıklarınızdan birisi olur. Bu sayede verimin artması da kaçınılmaz bir hale gelir. Tüm bu avantajlardan yararlanmak ve belgenizi mümkün olan en kısa süre içerisinde almak için vakit kaybetmeden uzman danışmanlarımız ile bağlantı kurmalısınız.

Çok daha fazlası için Aşan Danışmanlık firmasına sitede yer alan whatsapp hattından veya kurumsal INSTAGRAM hesabından ulaşabilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp