Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 9001 Belgelendirme Süreci

ISO 9001 belgesi, uluslararası yetkiye sahip kurumların belirlediği standartları içerir. Belgeyi almadan önce yapılan çalışmalar ise kurumların gerekli düzeye çıkması adına son derece kıymetlidir. Yasal mevzuat ve prosedürlere göre süreçlerin devam etmesi de büyük önem arz eder. Uzman ekibimiz bu noktada devreye girerek, ISO 9001 belgelendirme süreci ile ilgili tüm beklentilerinizi karşılar. Aynı zamanda çok daha fazla ayrıcalığa sahip olabilmeniz için tüm tecrübelerimizden en üst seviye faydalanmanız sağlanır.

Firma olarak belgelendirme konusunda oldukça titiz çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Faaliyet alanlarınıza göre değerlendirmeler yaparak, mümkün olan en başarılı biçimde belgenize kavuşmanızı hedefliyoruz. Baştan sona tüm aşamalarda iş birliği yapıyor ve herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanıza kesinlikle müsaade etmiyoruz. Aynı zamanda süreçlerin beklediğiniz gibi ve hatta çok ötesinde devam etmesini istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizimle iletişim kurmalısınız. İrtibat bilgilerimiz aracılığıyla gerekli bilgileri ileterek, çalışmaların başlamasını talep edebilirsiniz.

Çok daha fazlasını Aşan Danışmanlık INSTAGRAM sayfamızda yayınladık, inceleyebilir ve ayrıca talepleriniz için incelediğiniz sitemizde yer alan numaramızı arayabilirsiniz.

ISO 9001 Belgelendirme Süreci Nasıl İlerler?


Belgelendirme işlemleri, kuruluşların kalite yönetim sisteminin kurulması, uygulanması ve sürdürülmesi ile alakalı adımları içerir. Standartlara uygunluğunuzu gözler önüne rahatlıkla serebilmeniz adına mutlaka almanız gereken bu belge, aşağıdaki yol haritasının ardından elinize ulaşır:

•    Belgelendirmenin ilk adımı, uzman ekibimizle iletişim kurmanızdır.
•    Daha sonra firmanızın gereksinimleri, özenle incelenerek tespit edilir.
•    Çalışma programı dahilinde sektörünüze göre hızlıca gerekli işlemler başlar.
•    Personel sayısı ve kurum genişliğine göre doğru sayıda uzman ile süreç ilerletilir.
•    Önceden hazırlamış olduğunuz belgeler incelenir ve standartlar çerçevesinde analiz edilir.
•    Eksik dokümanların eklenmesiyle beraber hatalı uygulamalar düzenlenir.
•    Çalışanlar için verimli eğitim programları düzenlenir.
•    Risk analizi ve acil durum eylem planları gibi uygulamalar için gerekli bilincin oluşması sağlanır.
•    Tehlikelerin bertaraf edilmesi ve acil durumlarda yapılması gerekenlerin net biçimde anlaşılmasına katkıda bulunulur.
•    Gerekli uygulama aşamalarının sorunsuz bir şekilde tamamlanmasının hemen ardından kapsamlı bir denetim gerçekleştirilir.
•    Belgelendirme denetimi sonucunda herhangi bir uygunsuzluk tespit edilmemesi durumunda belgeniz hazırlanarak teslim edilir.
•    Belge teslimi ile birlikte iyileştirmenin kesintisiz biçimde devam etmesi adına belirli aralıklarla yeni denetimler planlanır.

ISO 9001 Belgelendirme Süreci

ISO 9001 belgelendirme süreci genel olarak yukarıdaki uygulamaları içerir. Ancak işletme gerekliliklerinize göre hareket edilmesinin son derece kritik bir nokta olduğunu unutmamalısınız. Konusunda başarılarıyla ön plana çıkan ekibimizden destek almanız durumunda herhangi bir tedirginlik yaşamanıza gerek olmadığını yakından göreceksiniz.

Ek olarak Aşan Danışmanlık sizlerin hizmetindedir. İşinin ehli danışmanlarımızdan bilgi & destek alın.
 

Belgelendirme İşlemlerini Uzmanıyla Tamamlayın


Kalite yönetim sistemi kapsamı doğrultusunda tüm sürecin profesyonel şekilde yürütülmesi şarttır. Aksi durumlarda avantajlı olma isteklerinin karşılanması fazlasıyla zor bir hale gelebilir. Uzman kadromuz, sürecin tamamında sizinle birlikte yol alır. Hem uluslararası normların uygulanması hem de kurumuza özel işlemlerin yapılması, doğal olarak çok daha üst bir düzeye ulaşmanıza katkıda bulunur.

Ekibimizin katkılarıyla pazar rekabeti, müşteri memnuniyeti, çalışan motivasyonu, faaliyet verimliliği ve sürekli iyileştirme adımları ile benzersiz bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu aşamada hızlıca harekete geçerek, gerekli değerlendirme ve işlemlerin başlaması adına hemen bizimle irtibat kurmalısınız. Yerinde inceleme ve analizlerin hemen ardından belgeye ulaşma konusunda oldukça önemli bir destek aldığınızı fazlasıyla hissedeceksiniz. Aynı zamanda en uygun fiyat teklifi de maliyet açısından da rahat etmenizi sağlayacak.

Sektörün öncü eğitmenleri Aşan Danışmanlık’ta faaliyet göstermektedir. Sizlerin ihtiyacı olan tüm detaylar burada! Hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan numaramızı arayın ve anında teklif alın.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp