Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 45001 Nasıl Alınır?

ISO 45001 belgesi, iş sağlığı ve güvenliği kalite yönetim sistemleri için öğrenilmesi gereken standartları içerisinde barındırır. İşletmelerin çalışanları için güvenli bir çalışma ortamı hazırlaması ve bu duruma süreklilik kazandırması son derece önemlidir. Belge almak içinse uluslararası alanda belirlenen standartların doğru ve eksiksiz bir şekilde bilinmesi şarttır. Bu noktada ortaya çıkan “ISO 45001 nasıl alınır?” konusu da çok önemli detaylardan oluşmaktadır.

Belgelendirme firmaları arasından başarıları ve deneyimleri ile fazlasıyla ön plana çıkmayı başaran uzman ekibimiz, ilk iletişimden belgenize ulaşana kadar tüm aşamalarda sizlere danışmanlık yapar. Belgenizi en hızlı ve tam donanımlı halde almanız adına gerekli yönlendirmeleri yaparak, amacınıza ulaşmanıza katkıda bulunurlar. Bu sayede hem çalışanlarınızı potansiyel risklerden korumuş hem de yasal düzenlemelere uyum sağlamış olursunuz. Kusursuz bir deneyim yaşamak içinse bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Yapmanız gereken oldukça basit Aşan Danışmanlık müşteri temsilcilerini aramak! En iyi fiyatlardan danışmanlık hizmeti alabilmek için sitemizdeki numaramız üzerinden bizimle irtibata geçin.
 

ISO 45001 Belgesi Alım Süreci


İşletmeler, çalışanlar ve müşteriler için son derece değerli prosedürleri içeren ISO 45001 belgesi, oldukça önemli bir süreç sonrasında elinize ulaşır. Aşamaların tamamı profesyonel bir anlayış ile yürütülerek, gerekli hazırlıkların tamamlanması oldukça önemlidir. Genel olarak belge alım süreci ise şu adımlardan oluşur:

•    Firmamıza başvurmanızın hemen ardından iş planlaması yapılır.
•    Planlama ışığında öncelikli olarak firmanızın detaylı bir şekilde denetimden geçirilmesi gerekir.
•    Denetim esnasında firmanızın mevcut uygulamaları ile beraber olası hataları kolaylıkla tespit edilir.
•    Hatalar ve uygulamaların verimi belirlendikten hemen sonra yapılması gerekenler hakkında yol haritası oluşturulur.
•    ISO 45001 detayları için ayrıntılı bir şekilde bilgilendirme yapılır.
•    Daha sonra hedefler doğrultusunda standartların anlaşılmasına yardımcı olunur.
•    Dokümantasyon süreçleri doğru bilgiler ile birlikte açık biçimde ortaya konur.
•    Yönetim sisteminin kurulması sürecinde yönetici ve çalışanlar için oldukça verimli eğitim programları düzenlenir.
•    Tüm hazırlıkların nihayete ermesi sonucunda yeniden denetim gerçekleştirilir.
•    Denetim sırasında işletmenin gerekli düzeye eriştiğinin tespit edilmesi durumunda belgelendirme işlemleri başlar.
•    Belgelendirmenin sonrasında belirli aralıklarla yeniden denetim gerçekleştirilerek, firmanın oluşturulan kalite yönetim sistemine uyup uymadığı yakından takip edilir.

Konusunda uzman kadromuzun çalışmaları sayesinde iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm detaylara hâkim olmanız kaçınılmaz hale gelir. Mümkün olan en kısa süre içerisinde işlemleriniz tamamlanarak, belgenize rahatlıkla sahip olmanızın önü açılır. Böylelikle pek çok ayrıcalığa da bir arada sahip olmuş olursunuz. En kaliteli biçimde belgelendirme isteklerinizin karşılanması için ilk yapmanız gereken ise vakit kaybetmeden harekete geçmek ve bizimle irtibat kurmaktır.

ISO 45001 Nasıl Alınır?

Türkiye’nin her yerinde size hizmet verebilen işinde uzman danışmanlarımız ile hizmet veriyoruz. Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan Aşan Danışmanlık müşteri hizmetleri numaralarını arayın.
 

ISO 45001 Belgesi İçin Bizi Tercih Edin


Uluslararası kurumların belirlediği şartları
karşılamak için aşamaların tamamı profesyonel şekilde sürdürülmelidir. Aynı zamanda yetkili kurumların akredite ettiği firmamızdan destek alarak, yaşayacağınız deneyimin benzersiz olacağından da emin olabilirsiniz. Ekibimizin gerekli yetkinlik ve tecrübeye sahip olması sayesinde herhangi bir zorlukla karşı karşıya kalmadan marka değerinizi de yükseltebilirsiniz.

Meslek hastalığı, iş kazası ve diğer muhtemel sorunlarından kolaylıkla sıyrılmak ve çalışanlarınızın sorunsuz bir şekilde işlerine devam etmesini sağlamak için bu standartlara gereken özeni göstermelisiniz. Yaşanabilecek olumsuzlukları öngererek, gerekli ve yeterli tedbirleri almak adına zaman kaybetmemelisiniz. Bu sayede çalışan ve müşterilerinizin güvenini de yüksek oranda kazanmış olursunuz.

Aşan Danışmanlık eğitmen ve danışmanları ile sizde doğru adımı atarsınız. İşinde uzman ekiplerimizden bu sertifikaya sahip olabilmek için atılması gereken adımları öğrenin, doğru zamanda doğru yerde olun. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp