Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 45001 Belgelendirme

ISO 45001 belgesi, başta iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere pek çok konu için düzenleme yapılmasına katkıda bulunur. Belge alma sürecinde izlenecek yollar ve kullanılacak teknikler ise çok daha avantajlı biçimde hareket etmenize ciddi oranda yardımcı olur. Özellikle yardım almak için firmamızı tercih ederseniz, çok daha benzersiz bir deneyim yaşamanız kaçınılmaz bir hale gelir. Aynı zamanda ISO 45001 belgelendirme sürecinde ekstra ayrıcalıklı bir hizmet almak için vakit kaybetmeden uzman kadromuzla iletişime geçmeli ve detayları öğrenmelisiniz.

Aşan Belgelendirme olarak sektörün öncüsü olarak danışmanlarımız, eğitmenlerimiz ile ilgili belgeyi edinebilmek için sizleri hazırlıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz.

Belgelendirme süreci, oldukça kritik aşamalardan oluşmaktadır. Aşamaların tamamı için profesyonel ve alanında deneyim sahibi danışmanların desteği ise oldukça değerlidir. Yetkinlikleri ve yüksek düzeydeki tecrübeleri ile uzman ekibimiz, en iyi sonucu elde etmeniz adına çalışmalarını sürdürür. Bu sayede herhangi bir hata ile muhatap olmadan başarıya ulaşmanız fazlasıyla kolay bir hale gelir. İlk etapta bağlantı kurmanız ise kusursuz uygulamalarımızın doğrudan başlamasını sağlar.


ISO 45001 Belgelendirme Süreci


ISO 45001 belgesi, uluslararası yetkiye sahip kurumlar tarafından belirlenen standartları karşıladığınızı göstermenize destek verir. İş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli adımları atmanız ise çalışanlarınızın, müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın güvenini kazanma noktasında da oldukça etkilidir. Böylelikle marka değerinizi katlamanız ve çok daha geniş kitlelere ulaşmanız ciddi anlamda kolaylaşır.
Çalışanlarınıza güvenli bir çalışma ortamı sunma ve müşterilerinize uygulamalarınızın kalitesini göstermek için yönetim sisteminize özen göstermeniz gerekmektedir. Belgelendirme süreci ise ilk irtibatınızın ardından ivedilikle başlar. Uzman ekiplerimiz derhal harekete geçerek, öncelikle kurumuzun mevcut iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını analiz eder. Bu esnada doğru ve hatalı işlemleriniz rahatlıkla tespit edilir. Bu noktadan sonra düzenlemelerin hayata geçirilmesi adına verimli çalışmalarımız zaman kaybetmeden başlatılır.

ISO 45001 Belgelendirme

İşletme büyüklüğü ve çalışan sayısına göre tüm alanlarda iş sağlığı ve güvenliği için tedbirler uygulanır. Aynı zamanda personeliniz için eğitim programları düzenlenerek, çalışmalara dahil olmaları sağlanır. Gerekli dokümantasyon işlemlerinin ardından ise uygunluğun seviyesi yeni bir denetim ile belirlenir. Koşulları karşılamanız durumunda belgelendirme aşamasına geçilir. Bunun yanı sıra uygulamaların kalıcı bir şekilde devam edebilmesi için periyodik olarak tetkiklere devam edilir. Böylece son derece önemli konuma yükselerek, çok daha rahat biçimde faaliyetlerinizi sürdürmeniz de fazlasıyla kolaylaşır.

Doğru bir süreç için Aşan Danışmanlık firması ile yola çıkın. Sizi tüm sürece hakim olan danışmanlarımız ile belgeyi alabilmek için gerekli adımların atılması kapsamında hazırlıyoruz.
 

ISO 45001 Belgelendirme Çalışmalarında Uzmanlığımızla Tanışın


ISO 45001 belgelendirme
çalışmaları, mutlaka profesyonel bir şekilde devam etmelidir. Bu sayede elde edeceğiniz sonuçların karşılığını alma noktasında da sorun yaşamazsınız. Son derece değerli olan bazı hizmetlerimizi ise aşağıda görmeniz mümkündür:

•    Danışmanlık
•    Denetim
•    Dokümantasyon
•    Eğitim
•    Risk analizi
•    Acil durum eylem planları
•    Belgelendirme denetimi
•    Belgelendirme
•    Kalite yönetim sisteminin kalıcılığı için yeniden denetim

İşletmenizin çalışma alanı, sektörü ve kapasitesi eşliğinde belgelendirme işlemleri için tüm detayları rahatlıkla belirliyoruz. Bu sayede yasal düzenlemelere uyum sağlamanız da ciddi şekilde kolaylaşır.
Konusunda uzmanlıkları ile dikkatleri üzerine toplayan danışmanlarımız sayesinde çalışanlarınızın sağlığını koruyabilir ve güvenli bir şekilde işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat seçeneklerimizi de kullanarak, ekstra kazanımlı olma fırsatından da faydalanmanız mümkündür. Siz de ISO 45001 belgesi için tüm gereklilikleri yerine getirmenizi sağlayacak kadromuzla tanışarak, şimdi destek almaya başlayabilirsiniz.

Çok daha fazlası için lütfen sizde Aşan Danışmanlık ile irtibata geçin. Sitemizdeki bilgilendirici içeriklerin haricinde ekiplerimiz size INSTAGRAM sayfası üzerinden de hap bilgi paylaşımı yapmaktadır.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp