Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 45001 Faydaları Nelerdir?

Sektör ve çalışma alanı fark etmeksizin tüm işletmelerin güvenli çalışma koşullarını oluşturması son derece önemlidir. Çalışan sağlığının korunması ile birlikte tüketicilerin zarar görmesinin engellenmesi adına tüm tedbirlerin alınması gerekir. Bu aşamada uluslararası alanda iş sağlığı ve güvenliği için kalite yönetim sistemlerinin kurularak, devamlı bir şekilde kalıcılığının sağlanması adına belirli standartlar ortaya konmuştur. ISO 45001 kodu ile tanımlanan bu standartlar sayesinde işletmenizi olası tehlikelere karşı tam anlamıyla hazırlayabilirsiniz.

ISO 45001 kapsamı, pek çok önemli ayrıcalığı beraberinde getirecek biçimde düzenlenmiştir. Bununla beraber “ISO 45001 faydaları nelerdir?” sorusuna en etkili şekilde cevap verilmesi için öncelikle belgenin alınacağı adresin önemli olduğu bilinmelidir. Alanında seviye olarak zirvede bulunan ekibimiz, uzmanlıkları ve deneyimleri ile fark yaratmaya devam ediyor. İşletme gereksinimlerinizin titizlikle ele alınması sonucunda kurulan kalite yönetim sistemi, tam anlamıyla iş sağlığı ve güvenliği konusunu anlamanızı kolaylaştırır. Siz de son derece önemli faydalar kazanmanızı sağlayacak belgenizi, sorunsuz bir şekilde almak istiyorsanız, bizimle iletişim kanallarımız üzerinden bağlantı kurmalısınız.

Oldukça faydalı olan bu sertifika için sizde Aşan Danışmanlık ile yola çıkarak kısa süre içerisinde kalitenizi arttırın.

ISO 45001 Avantajları


ISO 45001 standartları
, firmaların oldukça kritik avantajları elde etmesine katkıda bulunur. Gerekli şartları yerine getirmenizin hemen ardından çok kısa süre içerisinde çalışmaların meyvesini toplamaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda uzman ekibimizin katkıları da çok daha yüksek sayıda faydalara ulaşmanızı sağlar. Genel olarak işletmenize kazandırabileceğiniz bazı faydalar ise şu şekilde sıralanır:

•    İş yerinizde meslek hastalığı, ölüm, yaralanma ve diğer hayati sorunlara yol açabilecek olayları, çok büyük oranda engelleyebilirsiniz.
•    Diğer standartlara entegre edeceğiniz ISO 45001 koşulları ile kaynak yönetimini de kusursuz şekilde yapabilirsiniz.
•    Çalışan ve müşterilerinize karşı sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizi net biçimde gösterebilirsiniz.
•    Firma imajını pekiştirerek, kurumunuzun itibarını en üst noktaya çıkarabilirsiniz.
•    Yapılacak kritik düzenlemeler çalışan motivasyonunu arttırırken aynı zamanda katılım açısından ekstra isteğin oluşmasını sağlanır.
•    Ulusal ve uluslararası yasa ve koşullara uygun biçimde hareket ettiğinizi gözler önüne serebilirsiniz.
•    İş gücü kaybının önlenmesi mümkün olurken diğer yandan kaza veya meslek hastalığı gibi durumların düşüşe geçmesi kolaylaşır.
•    Tedbirli bir şekilde çalışma yapılacağı için ekipmanların arızaları da önceden kolaylıkla tespit edilebilir.

ISO 45001 Faydaları Nelerdir?

Doğru bir belgelendirme süreci yaşamanız halinde yukarıdaki avantajların yanı sıra çok daha fazla ayrıcalığa ulaşmanız kaçınılmaz bir hale gelir. Aşamaların en verimli biçimde sürmesi ve sonuçlanması içinse mutlaka uzman ekibimizden destek almanız şarttır. Bu noktada dilediğiniz zaman bize ulaşarak, tüm merak ettiklerinizi birinci ağızdan öğrenebilirsiniz.

Aşan Danışmanlık firmasının uzman eğitmen ve danışmanları ile süreçleri en iyi şekilde takip etmekte ve ilgili belgeyi alabilmeniz için doğru adımları atmaktayız.
 

ISO 45001 Ayrıcalıklarını Bizimle Yaşayın


ISO 45001 standartları
, her ne kadar birbirinden önemli ayrıcalıklar sunuyor olsa da alacağınız desteğin niteliğine kesinlikle dikkat etmelisiniz. Avantajlarınızın korunarak düzenleme yapılması ve kalite yönetim sisteminizin gelişmesine yönelik atılacak adımlar, çok geçmeden olumlu sonuçlar alacağınızı gösterir.

İş sağlığı ve güvenliği konusu, detayları itibariyle çok daha hassas çalışmaların gerçekleştirilmesini gerektirir. Bu aşamada kadromuzun verimli uygulamaları, ekstra kolay bir şekilde hedeflerinize varmanızı sağlar. Böylelikle çalışan ve müşterilerinizi de rahatlıkla memnun edebilirsiniz. Standartların avantajlarını, hizmetlerimizin ayrıcalıkları ile birleştirmek ve doğal olarak çok daha etkileyici bir belgelendirme süreci yaşamak için bizimle hemen irtibata geçmelisiniz.

Aşan Danışmanlık firması olarak sizler için hap bilgilerimizi kurumsal INSTAGRAM hesabımızda da sitemiz haricinde düzenli olarak paylaşmaktayız. ISO sertifikaları ile alakalı önemli verilere erişmek için sitemizdeki sosyal medya bağlantı kanallarına hemen geçiş yapın. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp