Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 45001 Belgesi Standart Kapsamı

Firmaların tamamı için ISO 45001 belgesi standart kapsamı son derece hayati bir öneme sahiptir. İş sağlığı ve güvenliği konularında gerekli şartların sağlanması ve firmaların üst düzey bir kapasiteye ulaşması adına tüm metrikleri içerisinde barındırması ise avantajların doğrudan artmasına katkıda bulunur. Bunun yanı sıra genel kurallar ile beraber işletmelere göre özel tekniklerin kullanılması da oldukça önemlidir. Bu aşamada son derece titiz bir şekilde değerlendirme yapılması ise şarttır.

Konusunda uzman bir ekiple destek verdiğimiz için kapsam dahilinde bulunan tüm konuları etraflıca öğrenebileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu sayede tüm çalışanlarınızın çok daha güvenli bir ortamda çalışmalarına devam etmesine katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda meslek hastalığı ve iş kazası oranlarını da doğrudan düşürme fırsatından da yararlanmanız mümkündür. Bu aşamada ilk olarak yapmanız gereken ise zaman kaybetmeden uzman kadromuz aracılığıyla ayrıntıları öğrenmek için bize ulaşmaktır.

Kapsam ile alakalı merak ettiğiniz her türlü husus için biz Aşan danışmanlık ekipleri olarak buradayız. Uzmanlarımızı arayabilir ve en uygun fiyatlardan destek talep edebilirsiniz.

ISO 45001 Belgesi Standart Kapsamı Detayları Nelerdir?


İş sağlığı ve güvenliği konuları, kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken içeriklere sahiptir. ISO 45001 belgesi standart kapsamı ise işletmelerin uyum sağlaması gereken detayları ile fazlasıyla dikkat çeker. Kalite yönetim sisteminin kurulması, uygulanması ve sürdürülerek sürekli iyileştirilmesi için profesyonel destek almanız gerektiğini de bilmelisiniz. Genel olarak standart kapsamını ise aşağıda inceleyebilirsiniz:

•    Öncelikli olarak organizasyonların detaylarına göre iş sağlığı ve güvenliği politikası belirlenmelidir.
•    Olası risklerin analiz edilmesi ve kontrol altında tutulması adına gerekli uygulamaların hayata geçirilmesi gerekir.
•    Sistemin en önemli özelliği iş kazaları ve meslek hastalıklarını minimize etmek ve hatta ortadan kaldırmayı amaçlamaktır.
•    Yapılacak düzenlemelerin ardından yasal koşullara uyum sağlamış olursunuz.
•    Yönetici ve diğer personelin görev ve sorumluluklarının yanı sıra yetkileri tanımlanarak bilinçleri arttırılır.
•    Düzenlenecek eğitim programları sayesinde farkındalığın yüksek oranda arttırılması hedeflenir.
•    Verimli bir iletişim sistemi inşa edilerek, tüm risklerin ortadan kaldırılması amaçlanır.
•    İş sağlığı ve güvenliği performanslarının ölçümlenmesi ve iyileştirilmesi adına yeni adımların atılması sağlanır.
•    İç tetkikler aracılığıyla iş sağlığı ve güvenliği politikalarının geçerliliği yakından takip edilir.
•    Gerekli düzenlemelerin kusursuz bir şekilde devam etmesi adına dokümantasyon hazırlığı yapılır ve aynı zamanda gerekli hallerde güncellemeler göz ardı edilmez.

ISO 45001 Belgesi Standart Kapsamı

Standart kapsamı ile birlikte uzman ekibimizin katkıları, başarılı sonuçları elde etmeniz adına fazlasıyla yardımcı görevi üstlenir. Bu sayede herhangi bir olumsuz durumla karşı karşıya kalmadan firma hedeflerinize de çok daha rahat bir biçimde ulaşmanız kolaylaşır.

Aşan Danışmanlık olarak sizlerin hizmetinde olduğumuzu belirtmek isteriz, Türkiye’nin en uygun fiyatlardan hizmet veren danışmanları ile buradayız.
 

ISO 45001 Belgesini Firmamızdan Alarak Avantajlarınızı Arttırın


ISO 45001 belgesi, sahip olduğu kapsam sayesinde işletmelerin son derece donanımlı bir seviyeye gelmesinin önünü açar. İş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminin kusursuz bir hal alması, elde edeceğiniz avantajları da arttırır. Bununla beraber firmamızı tercih etmeniz durumunda ise ulaşacağınız kazanımlar ekstra artış gösterir.

Deneyim ve uzmanlıkları ile çalışmalarına devam eden kadromuz, titizlikle analizlerini yaparak dikkat etmeniz gereken durumları açıkça sizinle paylaşır. Aynı zamanda baştan sona aşamaların tamamında yer almaları ise çok daha rahat etmenize yardımcı olur. Bu durum, standart kapsamı hakkında eksiksiz bir şekilde donanıma sahip olmanızı da sağlar. Böylelikle marka değerinizi de beklentilerinizin çok ötesinde arttırmanız kolaylaşır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Aşan Danışmanlık firmasından bilgi & destek alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm hususlar için bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde ayrıca sizler için TEKLİF AL bölümü bulunmaktadır.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp