Teklif Formu
0212 438 04 76
0541 341 84 14
info@asandanismanlik.com

ISO 27017 Bulut Hizmetlerinde Bilgi Güvenliği Faydaları

Uluslararası pazarda kabul ören ve son zamanlarda tüm işletmeler tarafından talep gören ISO 27017 belge hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.

ISO 27017 bulut hizmetlerinde bilgi güvenliği faydaları sayesinde hem işletme sahipleri hem de müşterilerin bilgiler çok daha güvenli bir şekilde korunacaktır. Her geçen gün daha fazla talep gören bu tarz hizmetler için her zaman firmamızdan güven içinde hizmetler almanız mümkün olmaktadır. Her türlü işletmeler için önemli olan bu tarz belgelerin alımları için firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. İşinde uzman olan ve özel eğitim almış profesyonel ekibimiz her konuda detayı olarak çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.

Aşan Danışmanlık web sitesinden hemen müşteri temsilcilerimize ulaşarak en uygun teklifleri temin edebilirsiniz.

ISO 27017 Belgesi Nedir?


Günümüzde her türlü işletmeler için büyük kolaylıklar ve avantajlar sunan ISO 27017 diğer standartların bulunan güvenlik kontrolleri üzerine kurulan ve bulut hizmetlerinde güvenliği içine alan uluslararası bir ISO standart türü olmaktadır. Bu tarz standart hizmetleri üzerinde işlenen ve saklanan bilgilerin korunmasını sağlamaktadır. Bulut hizmeti sağlayıcıları ve kullanıcıları adına daha güvenilir bir bulut tabanı meydana gelmesi ile güvenlik sorunları olasılığını en aza indirmek adına geliştirilmiş bir tür güvenlik standardı olmaktadır.

Uygun bilgi güvenliği kontrollerinin seçimi ile sağlanan uygulama kılavuzunun uygulanması bir risk değerlendirmesine ve her hangi bir yasal sözleşmeye dayalı, düzenleyici ya da bulut alanına özgü diğer bilgi güvenliği ihtiyaçlarına bağlı olmaktadır. Pek çok faydaları bulunan ve avantajlar sunan standardın belgesi için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerin tek adresi olan firmamızdan her konuda gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz.
 

ISO 27017 Belgesi Faydaları


Uygun güvenlik yöntemi süreçlerini geliştirmek adına her türden şirket ile müşterileri arasında yer alan iletişimin önemi gösteren bu tarz standartların belgesi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. ISO 27017 bulut güvenliği standardının uygulanması halinde işletmenin kazanacağı çok sayıda faydalar vardır.

ISO 27017 Bulut Hizmetlerinde Bilgi Güvenliği Faydaları

Ülkemizde ve diğer tüm ülkelerde uygulana kişisel verilerin korumasına dair mevzuat koşullarının teknik önlemlere ilişkin ihtiyaçlarına uyum sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca müşterilerin ve diğer paydaşların bulut üzerinde tutulan bilgilerin daha güvenilir ellerde olduğunda ilişkin daha fazla güvence sağlar. Bulut üzerinde yer alan verileri korumak adına uygun ve güvenilir kontrollerinin uygulandığını gösteren bu belge rekabette avantaj sağlamaktadır.

Bunların yanı sıra olası ve ihlali halinde marka imajının hasar alma riskini en aza indirir. Son derece önemli ve etkili bir yere sahip olan belge alımları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. ISO 27017 bulut hizmetlerinde bilgi güvenliği faydaları ile her türlü sektörden talep görmektedir. Firmamız tüm sektörler için belge hizmetlerine güven içinde ara vermeden devam etmektedir.

Bir çok verinin yer aldığı Aşan Danışmanlık INSTAGRAM hesabını takip ederek güncel kampanyalardan her daim haberdar olabilirsiniz.

 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp