Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 27017 Danışmanlığı

Bilgi güvenliği için uluslararası kabul gören standartları kullanmanız gerekir. Bu konuda ISO/IEC 27017, bulut bilişim standardı yardımcı olabilir.

ISO 27017 danışmanlığı son derece önemlidir. ISO/IEC 27017, güvenli bir bulut tabanlı ortam oluşturmak için geliştirilen güvenlik standardıdır. Bu standart ISO/IEC 27000 ailesine aittir. Sistem bulut için ek güvenlik kontrolleri önermektedir.

Her şirketin bir yönetim sistemi için farklı ön koşulları bulunur. Denetim ve belgelendirme maliyetleri toplu olarak verilmeyecektir. Bu konuda bizlerle iletişime geçerek gereken desteği alabilirsiniz.
Akreditasyon standartlarının şartlarına uygun olarak oluşturulması gerekir. Uygunluk değerlendirme sürecinde görev alan ekibimiz tüm detayları ile konuyu ele alıyor. Firmamız uygunluk değerlendirme karar sürecinde sizlere destek veriyor. Bu konuda tarafsızlığını etkileyecek bir durum tespit ettiğinde gereken müdahaleyi yapabiliyoruz.

ISO 27017 belgesi firmalar ile müşterileri arasındaki iletişimin önemini ortaya koyacaktır.

ISO 27017 Denetimleri

ISO/IEC 27017, denetimleri bulut hizmeti sağlayıcıları oluşturuldu. Bilgi güvenliği denetimlerinin uygulanmasını destekleyen yönergelere göre hareket edilir. Uygun bilgi güvenliği kontrollerinin seçimini içerisinde barındırır. Doğru bir şekilde uygulama kılavuzunun uygulanması, bir risk değerlendirmesine göre bilgi güvenliği gereksinimlerine bağlı kalınır.

Standart Ne Sunuyor?

Bilgi güvenliği için uluslararası kabul görmüş bu standart bulut bilişimle ilgili ek yönergeler sunuyor. Firmalar artık harici depolama alanı yerine bulut hizmetlere güveniyor. Bu yüzden, özellikle iletim sırasında bulutta depolanan verileri korumak çok daha önemli hale geliyor.

ISO Belgeleri

Firmamız belgelendirme hizmetlerinde şeffaf, tarafsız ve bağımsız şekilde hareket ediyor. Uygunluk değerlendirme faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmek için tüm kaynaklarımız kullanıyoruz. Akredite olduğumuz standartlar bizleri bir adım öne çıkarıyor.

ISO 27017 Yararları Nelerdir?


Standartlara uygun güvenlik yönetimi süreçleri geliştirmek için detayları sizler için ele alıyoruz. ISO 27017, bulut hizmeti müşterileri ile bulut hizmeti sağlayıcıları arasındaki ilişkinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Bu belge sadece bulut hizmeti sağlayıcılarının kendisini değil, bir bütün olarak bulutun güvenliğini kapsamına alıyor. Standardın gereksinimleri karşılanırsa, sağlayıcılar ve müşteriler en iyi verimi elde edebiliyor.
 

ISO 27017 Sertifikasını Kimler Verebilir?


Bir bilgi güvenliği yönetim sistemini belgelemek için doğru belgelendirme firmasından yararlanmak gerekir. Firmamız bu alanda akredite edilmiştir.

Belge süreci boyunca ek kontrolleri uygulayarak en iyi sonucu elde edebiliriz. Kuruluşunuz bir bilgi güvenliği ihlali riskini azaltmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Siber suçların kurbanı olmak ve büyük para cezalarına maruz kalmamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlık hizmetleriyle bulut sistemlerinde riski azaltabiliriz. Böylece marka itibarınızı da korursunuz. Belgeler hakkında tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz.
 

ISO 27017 Danışmanlık Hizmetleri


Belgelendirme firmamız uygunluk değerlendirme faaliyetleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Değerlendirmelerin bağımsızlığı ile çelişecek hiçbir faaliyette bulunmuyoruz. Uygunluğunu değerlendirdiğimiz hizmetler hakkında geniş bir bilgi sahibiyiz. Bu belgenin yetkili temsilcileri arasındadır. Uygunluk değerlendirmeye konu olan tüm hizmetleri detaylarıyla inceleriz. ISO 27017 danışmanlığı için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için Aşan INSTAGRAM hesabına yazabilirsiniz.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp