Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 341 43 49
info@asandanismanlik.com

ISO 22716 GMP Standart Belgesi

Günümüzde kalite ve güvenilirlik her sektörde olduğu gibi kozmetik sektöründe de büyük önem arz etmektedir. Her üretici kaliteli ve güvenilir ürünler üreterek tüketiciye sunmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda hareket eden işletme yöneticileri ve sahiplerini karşısına ISO 22716 GMP standart belgesi çıkmaktadır. Bu belge kozmetik ürünlerinin yüksek kalitede ve güvenilir bir şekilde üretilmesini sağlamak adına geliştirilmiş standartları ifade etmektedir.

Türkiye’nin önde gelen danışmanları ve eğitmenleri ile Aşan Danışmanlık süreçleri takip etmekte ve sizlere bu alanda uzun yıllardır hizmet sağlamaktadır.

ISO 22716 - İyi Üretim Uygulamaları (GMP)


Bu belgeye sahip olan işletmeler aynı zamanda uluslararası arenada geçerliliğe sahip standartları sağladığını beyan ederek sektörde rekabet gücünü artırabilmektedir. Uluslararası yetkili danışmanlık ve belgelendirme kuruluşu olarak uzun yıllardan bu yana siz değerli kozmetik üreticilerine danışmanlık yapmaktayız. Uzman danışanlarımız ve tecrübeli teknik ekibimiz ile profesyonel belgelendirme hizmetleri yapmaktayız. Çağrı merkezimiz GMP belgesi ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamak üzere her zaman hizmetinizde bulunmaktadır. Dilerseniz buradan uzmanlarımıza ulaşarak bire bir canlı görüşme sağlayabilirsiniz. Ya da dilerseniz whatsapp destek hattımız aracılığıyla da konuyla ilgili bilgi alabilir, varsa sorularınızın cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

Firmanız için ISO 22716 GMP standart belgesi almak için bize başvurduğunuzda ilgili işlemler artık denetçilerimiz eşliğinde yürütülmektedir. Sizlere rehberlik ederek aşağıdaki hususlarda iyileştirmeler gerçekleştirmekteyiz:

•    Üretim Alanları: Söz konusu üretimin yapıldığı alanın temiz ve kontrollü bir şekilde tutulması,
•    Personel: ilgili çalışanların bilgilendirilmesi ve farkındalıklarının oluşması adına gerekli eğitimlerin gerçekleştirilmesi,
•    Donanım ve Diğer Tüm Ekipmanlar: Üretim için en ideal donanımların ve ekipmanların kullanılması, gerekli bakımlarının yapılması ve temiz tutulması,
•    Hammadde Temini ve Ambalaj: Kalite ve sağlık kontrolleri yapılan malzemelerin kullanımı,
•    Üretim Süreçleri: İlgili standartlar kapsamında doğrulanmış ve belgelenmiş üretim prosedürlerinin ve dokümanlarının takip edilmesi,
•     Kalite Kontrol: ürünlerin titizlikle test edilerek gerekli kontrollerden geçirilmesi.

ISO 22716 GMP Standart Belgesi

Yukarıda bahsi geçen hususların işletmenizde kusursuz bir şekilde uygulanmaya başlamasıyla birlikte çeşitli yararlarını kısa sürede görmeye başlayacaksınız. İlk olarak üretim süreçlerine yapılan iyileştirmeler neticesinde ürünlerin kalitesi ve güvenirliği artacaktır. Bu da beraberinde müşteri memnuniyetini ve ürünün tekrar tercih edilebilirliğini getirecektir.
 

ISO 22716 Kozmetik GMP


İlgili standartlara uygun şekilde hareket edilmesiyle birlikte ulusal ve uluslararası yasalara uyum sağlanarak ticari faaliyetlerin yasalara uygun bir çerçevede yapılmasının önünü açacaktır. Uluslararası arenada kabul gören bu standartlar ile birlikte küresel piyasalarda rekabet avantajı elde ederek marka tanınırlığı ve imajı da artacaktır. Kısacası ISO 22716 GMP standart belgesi kozmetik sektöründe ürünün kalite ve güvenilirliğinin teminatı olmaktadır. Hem üretici hem de tüketici açısından yüksek standartların temin edildiğinin garantisini vermektedir.

ISO 22716 gelmesi almak için firmamıza başvurduğunuzda ilk olarak tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılarak ön hazırlıklar tamamlanmaktadır. Ardından tarafınıza atanacak bir denetmenimiz eşliğinde ilgili süreçler başlayacaktır. Mevcut durumun analizi yapılarak eksiklikler ve iyileştirilmesi gereken noktalar tespit edilecektir. Ardından buralara yapılacak müdahaleler ve ilgili standartların uygulanması sonrasında gerekli testler ve kontrol gerçekleştirilecektir. Son olarak denetimler yapılarak standartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Tüm sürecin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla birlikte GMP standart belgesi hazırlanarak tarafınıza iletilecektir. İlgili sürecin devamlılığını sağlamak adına belirli aralıklarla denetimler gerçekleştirilerek sürdürülebilirliğinin sağlanmasına çalışılacaktır. Tüm bu kazanımları elde edebilmek adına bizi arayarak iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Çok daha fazlası için incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasını ziyaret ederek email adresimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden veya Aşan Danışmanlık whatsapp hattı üzerinden daima bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, herhangi bir ISO belgesi için firmamız sizlerin hizmetindedir.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp