Teklif Formu
0212 438 04 76
0545 556 60 45
info@asandanismanlik.com

ISO 14001 Zorunlu Mu?

ISO 14001 standartları sayesinde işletmelerin çevreye uyumlu halde çalışma gerçekleştirmesi sağlanır. Uluslararası yetkili kurumların belirlediği bu koşullar, son derece önemli detaylardan oluşur. Firmaların çalışma alanı arasında ayrım yapılmadan bu standartlar için verilen belgeye sahip olunması son derece önemlidir. Sertifika almak isteyenlerin ise akıllarına ilk gelen soru “ISO 14001 zorunlu mu?” şeklindedir. Sorunun net olarak cevaplanması için öncelikle profesyonel belgelendirme desteği almanız gerektiğini bilmelisiniz.

Çalışmalarınızı devam ettirdiğiniz alan ve özel ihtiyaçlarınıza göre kapsamlı bir değerlendirme yapılması şarttır. Bu sayede belgeye olan gereksiniminiz açıkça ortaya çıkar. Konusunda oldukça deneyimli olan uzman kadromuz, tüm merak ettiklerinizi cevaplamak adına daima görev başındadır. Canlı destek hattımız üzerinden bağlantıya geçmeniz durumunda ISO 14001 ile ilgili ayrıntıların tamamını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kişiye özel olarak hesaplanacak fiyat teklifini de bu aşamada kolaylıkla alabilirsiniz.

Belgenin işletmeniz için gerekli mi, gereksiz mi oluşuna karar verebilmeniz adına merak ettiğiniz detaylar için bize Aşan Danışmanlık irtibat numaralarından hemen ulaşabilirsiniz.
 


ISO 14001 Tüm İşletmeler İçin Önemli Bir Gerekliliktir


“ISO 14001 zorunlu mu?” merakının giderilmesi için ilk söylenmesi gereken mecburi bir belge olmadığıdır. Tamamen gönüllülük esaslarına göre temin edilmesi gerekir. Ancak sertifika alarak pek çok avantaja aynı anda sahip olacağınızı bilmelisiniz. Bunun yanı sıra yasal mevzuatlara tam anlamıyla uyum sağlamak adına belirlenen standartlar eşliğinde faaliyet yürütmeniz çok önemlidir. Genel olarak belgeyi alarak elde edeceğiniz bazı ayrıcalıkları aşağıda görebilirsiniz:

•    Çevrenin korunması açısından gösterdiğiniz hassasiyeti net biçimde ortaya koyabilirsiniz.
•    Belgeyi alırken edineceğiniz standartlar sayesinde atık yönetimi konusunda oldukça verimli bir şekilde hareket edebilirsiniz.
•    Kaynak ve enerji kullanımı noktasında son derece yüksek oranda verim elde etmenize mümkündür.
•    Çalışan katılımının süreçlere dahil edilmesi sayesinde motivasyonun artması kolaylaşır.
•    Motivasyonun yükselmesi ile beraber iş veriminin artması da kaçınılmaz bir hale gelir.
•    İş ortaklarınız ve müşterileriniz için güvenli uygulamalarınız aracılığıyla önemli çalışmalar yaptığınızı gösterebilir ve uzun süreli ilişkiler kurabilirsiniz.
•    Ulusal ve uluslararası pazarlarda firmanızı çok daha rahat bir şekilde ön plana çıkarabilirsiniz.
•    Performansın artması ve tasarrufun üst düzeye çıkması sayesinde kâr oranlarınız ekstra yükselişe geçer.
•    Uzun vadede iş stratejilerinizi zorlanmadan hayata geçirebilirsiniz.
•    Sürdürebilir işlemleriniz sayesinde gelecek nesiller için yaşanabilir bir dünya bırakılmasına katkıda bulunursunuz.

ISO 14001 Zorunlu Mu?

Belirttiğimiz tüm bu ayrıcalıklar ve çok daha fazlası için vakit kaybetmeden uzman ekibimizle irtibata geçmelisiniz. WhatsApp numaramız sayesinde mesaj göndererek, kısa süre içerisinde etkileyici uygulamalarımızın başlamasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye’deki en iyi danışman ve eğitmen kadrosuna sahip olan firması Aşan Danışmanlık’tan hemen bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan hususlar için lütfen bizi aramakta asla ve asla çekinmeyiniz.
 

ISO 14001 ile Çevreyi Korumaya Başlayın


ISO 14001 aracılığıyla
ilk olarak çevrenin etkin biçimde korunmasına fazlasıyla katkı sunmaya başlarsınız. Aynı zamanda yasal sorumluluklarınızı da ekstra pratik bir şekilde karşılamanız mümkün olur. Doğal kaynakların doğru kullanımı ile beraber atık yönetiminin profesyonel biçimde sürdürülmesi ise işletme olarak uzun süreli faydalara erişmeniz için çok değerlidir.

Çevre yönetim sisteminizin kusursuz halde kurulması ve süreklilik haline getirilmesi sayesinde marka adınızı çok daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Böylelikle sektörünüzde kalıcı duruma gelerek rakiplerinizin önüne rahatlıkla geçebilirsiniz. Bu noktada doğru hizmet seçiminin önemini bir kez daha vurgulamamız gerekir. Sizin yerinize detayların tamamını düşünen donanımlı danışmanlarımız aracılığıyla son derece etkili bir çalışma gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz. Bu yüzden hemen bizimle iletişime geçmeniz en ideal yoldur.

Konuyla alakalı en uygun fiyatları sizlere sunmak isteriz. Aşan Danışmanlık firmamıza erişmek, bilgi almak isterseniz sizde whatsapp numaramızı arayabilirsiniz. Son olarak kurumsal INSTAGRAM hesabımızı takip edebilirsiniz. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kapat
E-Bültene Kaydolun Ayrıcalıklı Olun !
✔️ Özel indirim kuponu fırsatı
✔️ Yalnızca e-postayla sunulan fırsatlar
✔️ Özel etkinliklere davet
✔️ Özel eğitimlere davet
✔️ Yeni kampanyalarla ilgili bildirim
✔️ Yeni hizmet ve ürünlerle ilgili bildirim

Ne Aramıştınız ?

Instagram
Whatsapp